Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit keresel hozzá?
ebayen vannak már
Nem tudjátok, hol találok 2007-es Z750-hez cuccokat? Nagyon megköszönném!
A lámpa szerintem ermax. Az angol weboldalán jópofa cuccok vannak.
Sziasztok!
Keresek Z1000-hez plexi tartó konzolt, hátsó ülést meg első (-sorban) felnit.

Viszont van 1 valag fölös cuccom (blokk, idomok, elektromos dobozok-kábelek, fék, teló, tank, stb...)
SEGÍTSETEK!

Keresek 2004-es Kawasaki Z 1000 kormánykiflit! SŰRGŐS lenne!
Vagy nem tudjátok hogy a 636-osnak nem ugyanaz a kiflije?
A konzol tuti nem jó az új 750-re! Az enyém a "04-esekre és az S-ekre sem.
A doboz az univerzális, ezt a kelomotor-nál vettem. De természetesen a doboz platnia és a konzol nem passzolt össze, így faragni kellett hozzá egy alátétet.
Basszus, körülnéztem E-bay en és megtaláltam a hátsó lámpámat, meg a rendzsámtáblatartómat! A lampa markajat nemtom, de a rsztartó Rizoma! Azért látszik, hogy az osztrákok adnak a minöségre!
Scytam a kérdésem hozzád szol!
Ez a doboz és a konzol jo az uj Z 750-hez is?
Coro
Neked adtam volna a linket, de vmiért nem jeleníti meg , sajnos
Azthiszem hiba van a rendszerembe... a Te e-bayes kinkeid sem jönnek be

CoR
hoppá,

ezresed van. szóval:

festetlen

karbon
Bocsánat, hogy még mindíg kipufogok, de felhívtam a DangerBike-ot, hogy a TBR auspuffokat az én mocimra hogyé tudják beszerezni. Cirka 2 hetet kell rá várni és 240.000 Huf! Nemtudom Ti hogy vagytok vele, de nekem ez kicsit irreálisan magas ár. Mivel a TBR oldalán a erre a modelre a M-2/M-5 Dual slip-on 870 $!

Ki érti ezt....?

CoR
Ezt most nekem?

CoR
ebay
előbb rossz lett
egy ötlet: szerintem az link itt kell szétnézni, sztem igy is olcsóbb ha itt megeszed
Bocsi. de én nemtudok ilyen bőröst aki foglalkozna ezzel VISZONT, egy olyan kérdésem volna, hogy hol és mennyiért jutottál hozzá a hasidomhoz? Én csak a biker-world-nél találtam, amit csak rendelni lehet és 3hét alatt érkezik, ill. 50.000.-! Ráadásul csak alapozva van...

CoR
Nem titok. Ha jól emlékszem, akkor ~16e volt a Shox-ban. A doboz a platnival meg megint ennyi.
Kérdeztem a Csigi-Begében is, de ott csak a konzol lett volna (utángyártva) 25e! És 1 hónapot kellett volna rá várni...

Azon gondolkozom, hogy bebőröztetném a tankot, de fogalmam sincs, hogy hol és mennyiért csinálnak ilyet. Van valakinek erről valami infója?
Imi: szólj, s egyeztetünk, nátha összejön.

Neo,
sajnálom a gurulást, h. nem jött össze, nálam nem esett, csak a lába lógott, én mentem egy nagyobb kört. Legközelebb összehozzuk. A következő hétvége jó lehet nekem, egyeztessünk időben, s kitalálunk valamit

Scytem,
jó a konzol, ez elfogadhatóan néz ki, a gyári megoldás borzasztó... Mennyibe fájt ha nem titok? Erre megérné beruházni ha nem egy ház ára
a jobb felső sarokban van egy olyan h adataim, arra klikk és már ki is tudod tölteni
Még nemrég találtam rá erre a fórumra, nem vágom, h hol az adatlap de kitöltöm ha valakit érdekel. Épp csak érdeklődtem h milyen láncot vegyek a z750-re de már a fekti álmából kelve lökte! Köszi! Z
Csak én voltam nagyobb túrán a 4 nap alatt?
Szépen vizsgázott a Givi konzol és a doboz is (bár a konzolt 3 napig szereltük ).
Aki itt fórumozik velünk legyen szíves kitölteni az adatlapját