Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmm...

Nekem Muzzy van rajta az ezresen, na zizeg is rendesen (váz, kormány, fejidom, stb). Olyan 6-7 ezertől 8 és félig. Az, hogy milyen a gyárivan nem tudom, mert lusta lennék visszarakni
Na talán ez volt a legfontosabb infó a számomra Scytem . Akkor egyértelmű, hogy a dobtól van a rezonancia. Nem borzasztó, de zavaró, azt nem tom viszont kifelé hallatszik-e valami, vagy csak én érzem a vázon . Vajon más sportdobbal is így van?

Körkérdés!
Egyéb (nem micron) sportdobbal is van egy kis rezonancia a mocin?
Ezt a renozanciát én is meg tudom erősíteni a Micron dobbal kapcsolatban. Nálam is finoman vibrál az egész gép szinte 0-ról. De szerencsére még hosszú távon sem zavaró a számomra. Így nálam marad a dob!
Visszavontam Steve, jól nyomod Basszus, most már tényleg utána kellene nézni az e-bay használatának... ennyi pénzért biztos én is vennék dobot, ha másra nem, a gyárit óvni jó...

kicscsávó: majd várom az infókat! Visszaraktam a gyári dobot addig, hát óriási különbség van a hangban (bár továbbra is nagyon bejön a gyári hang, de messze nem olyan hangos, mint a micron), viszont nemtom mennyire függ össze, de a gyárival sokkal kevesebb a rezonancia a gépen (és nemcsak az ominózus 6-7ezer között)
üdv mindenkinek
jürgen:a hangtompitóhoz az anyag már megvan,csak ideje nem volt még az esztergályosnak hogy a dobhoz illessze a csődarabot. Nem akarnám csavarral rögziteni csak passzosan, hogy fogóval megfogva kilehessen húzni belőle.
Jürgen, én nem a gyári dobomat moddoltam :) ezt ebayen vettem egy 10esért :)
a gyári itt pihen a szobám sarkában
Halósztok, Az én fekete kis Z-m már itt van a szalonban, Jövő héten már hozom haza:)
Sziasztok,

Új vagyok itt. Elméletileg 1 hónapja már egy zöld 2007-es Z750-en gurulok, de sajnos az első szállítmányban csak feketék voltak. A mai infó szerint 2 hét múlva jön meg:)

2007-es Z750/Z1000-re itt találtam kiegészítőket:
Z750 1
Z750 2
Z1000 1
Z1000 2
A hátsó rendszámtartó index kombináció nekem bejön.
Magyarországon a Motorparts forgalmazza őket.

A gyári kiegészítőkről (Z750 2007) meg annyi, hogy állítólag még fejlesztés, engedélyezés alatt vannak, ezért nincs még áruk. A 2007-es Kawasaki kiegészítő katalógusban sincsenek benne, csak a http://www.kawasaki.co.uk/z750... -n láthatók.
Klassz!

Ez MRA? Vagy milyen? Mondj már valami megnevezést aztán és is le-ebayezek egyet

Köszi
...szerezni?
Steve!
Sztem nagyon megérte a szélvédőd. Én még nem láttam olyat ami jó is szép is, na a Tiéd ilyen. Jól is néz ki, és ahogy mondod hasznos is. Lehet érdemes Gomezt kérdezned a gyári kipuff után, hátha olcsóé lenne egy tarcsid

üdv a fórumon is kicscsávó
Az emiledből nem gondoltam, hogy s-ed van, szép ez a kék szín tényleg. Az 1000-es Z-t gomba szempontból azért nézd meg, nem biztos a pontosan egyező méret. A hangtompítót mennyiért tudod végülis be
Üdv.

Eladó cuccok Z750-hez : gyári dob, kormány, tükrök, index(első), ülés(Z1000re is jó). Hátsó emelő.
Egyben vagy külön, ár megegyezés szerint.
06703704711
Nemtudom te mekkora sebeséggel közlekedsz...de ezzel a cuccal 230 körül még simán üldögélek a mocin. Lehet állítani kb 5-6 fokozatban,mondjuk minimumon nem sokat ér az tuti,de ha feltolod maxra akkor nagyon király.
Nem tudom ez pontosan mennyibe kerül boltba,de asszem 40 körül van.
Én Ebayen vettem és összesen 14 be van, annyit tuti megért
Hali,

véleményt formálj már róla pls. Én gondolkodom a Z1k-ra egy MRA-n, de nem tudom megéri-e. Mennyivel jobb a szélvédelem?

köszi!
Murder!

Légyszives dobj egy mailt ide ==- kreisztibor@gmail.com
vagy a legjobb ha megadnád a számod!Kellenek cuccok! Előre is thx!
na ez nem megy
Korongból megvenném mindkettöt is!
Mulder! Blokkról nem adnád el nekem az 1ik oldalsó korongot? Kipuffod nincs? idomból: üléspúp, hasidom?
a déli elkerülön nem szabad száguldozni
Hali
Király a fórumotok,remélem lehet csatlakozni.Egy kérdés: 2006-os z-750s hez gyári bukógomba egyezik az z1000-ével?Én csinálni akarok egyet, de a gyári azért másképp néz ki. köszi
nah...megjött a plxeim....
Helló!
Nekem a mocihoz ajándékba adták a gyári bukógombákat. Nemtudom, hogy a 2006-os z1000-res gomba jó e a Te 2007-es 750-esedhez

(a feltöltött 2 képemen jól lehet latni)

CoR
Gyári tükröm meg rendszámtartóm van fölösben, markolat is, talán még bukógomba is...
dobj egy mailt: tuttomobili@gmail.com
Kipufogót(nyitott), bukógombát, tükröt, markolatot meg rendszámtáblatartót(!) ! Ebay-t nem vágom szal nem is erőlködök vele...