Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen
Mármint az új Z750-ből van neki tesztpéldánya?

Drbig: megjött az új Z-d?
Szia!

Úgy tudom nekik van, hívd fel ezt a srácot ő igért tesztmotort a hétre Papik Péter 06-20-999-7720, azt hiszem újpesti és a váci szalon értékesítési vezetője.
Nekem a hétre igérte, hogy mehetek vele, csak még nem hívtam fel, amúgy a kiállításon találkoztam vele, akkor cseréltünk számot.
Sziasztok.
Szia Jürgen!Szivesen mennék de, sajnos nekem nem jo a hétköznap.
Esetleg hétvégén(vasárnap)!?
Én ugyan nemtudom melyik kereskedő rendez nyíltnapot, de ez a moci amit beraktál űber jól néz ki.
A tied? :)

CoR
Énis mennék de nemtudok, mert én dolgozom
Hogy a fenébe csináljátok, hogy ilyenkor ráértek?

CoR
Én már hossszú távon tesztelem!
Sziasztok.
Ha esetleg valaki tudna segiteni az megköszönném.
Arrol lene szó ,hogy szeretném tesztelni az uj z750-et.
Ha valaki hallota meik szalon fog beálitani teszt gépet kérem irjon!
A jo tanácsok is elfogadom
Mert semki nem vesz cipöt anélkul hogy fel ne probálná.
Elöre is köszi.
De nagy a csend! Valakinek van kedve csatlakozni hozzám szerda, vagy péntek koradélután egy kis 100-150km-es tekergeésre valamerre? Én megyek, Solt, Neo, esetleg más?
Sziasztok!
Múlt héten szabiztunk kis családdal, most olvastam végig mi történt itthon .
Sajna nekem sem jó Madaras, családi gruppen kerti parti van általában máj. 1-ken. Viszont a 10.-e után közös gurulásban mindenképp benne vagyok és megoldom, hogy ott legyek.
Voltam múlt hét vasárnap egy amatőr motoros oktatáson az e-ringen, és volt egy fél órás szabad pályázás is utána, nem gondoltam volna, de a gyári gumi jól tapadt (ráadásul majdnem gyári nyomást hagytam benne, nem engedtem le 2,1 - 1,9 környékére) a fél óra végén is, eltűnt a majrécsík és a lábtartó is kopott. Azt gondoltam a gyári gumival nem merek majd dönteni nagyot, de tévedtem, pályán lehet, de utcán már jóval lábtartó leérés előtt is csúszkál, szal vigyázni, mindig igaz: nagyot dönteni csak biztonságos körülmények, jó aszfalton!, utcán elég a "túra üzemmód"!
Joreggelt!
13000ft/db.Tehát 26000ft.De Kawasakis kedvezményre 23000ft ,és fél áron kapod az emelő szemet!Tehát az 1000ft/pár.
tibi, ha már hazajöttél... :)

mennyibe fájna nekem az első illetve a hátsó emelő a z750 emhez?
Lementünk a hegyről és 29 fok volt!Egyébként langyos volt az aszfalt.Hihetetlen,de így volt.A plekó meg egyedi,de jóóóóóóóó!
Fasza képek! Az a havas kép ugyanakkor készult ?
Szia,

Remelem hamarosan lesz jo nagy leiras [mit merre hogyan] + bazira irigyellek!

Udv!
Akinek jóómegy".... Érdekes az a plexi
Görögország.6800km.2hét alatt.Na ez a Z!Meg mi.
Megbeszeltuk... 2m-es jeti allat vagyok, a Z se sokkal nagyobb nalam : [ (bar fenykepen en is ugyanolyan kicsi vagyok, mint Te . monitor meret fuggo )
Ok! Rád bízom
a kepeken nem latszott, hogy ekkora vagy, csak egy szep piros Z
Gratulalok!
Ön nyert! mi is kevertük a szerelővel. nem nagy macera, szamolni meg mindenki tud
Nah, most már nagyjából értem a villaolaj témát, de honnan szerezzek 12-est?
2dl 15+ 2,5dl 10 es?
Borsoka, nem mindenki olyan konnyed, csinos szelvesz-tunder, mint Te! 100+ kg vagyok es akad neha utas is.... Egyezzunk ki 13.75-ben : ]
szerintem erd be 12,5-tel...
hulyere lemenyedik es elbutul az eleje. pattogni fog, nem koveti az utat rendesen...
inkabb szereld ketszer, de nem olyan suru olajra vannak azok a szelepek meretezve!
Ahham, szoval 20-ig megy... Ha 10-es a gyari, tolok bele 15-ost...