Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Solt ez egy kiváló ötlett!
Elszegödnék egy ilyen turára én is,majd még irok vagy ,telefonálok neked.
Itt pl. van 20 as olaj is: link
Borsoka, koszonom szepen! Tudtommal 10-ig megy az olaj kemenyseg, 12.5-est keverni kell?! Keresek valami hig motorolajat : ]

solt, mar en is atragtam az imakonyvet, hasztalan....
hát akkor jó tanulást!
én tavaly az államvizsgám miatt voltam kénytelen kihagyni madarast
Minden megvan, megjött a származásellenörzés osztrákból, voltam muszaki vizsgan (alváz és motorszámot olvastak le, be se tolták=30.000FT), eredetiség vizsga is megvan, mar csak be kell fizetni a regadót (110.000FT) aztán már adják is ki a rendszamom. Csak amíg nem lesz meg a szigóm nem fizetem be, mert nem tudom lesz-e kiadásom még egyetemen, meg nem is nagyon tudom addig hasznalni, mert szegeden vagyok és az orvosi egyetem másodévbe 3 szigorlattal nem tul egyszerü, de én mar nagyon várom a közös gurulást!
Hali!
Nekem teljes rendszer van rajta, 4-1-ben. A hangját egyébként én inkább mélynek titulálnám, de nem az a túlzottan tolakodó és idegesítő hang. Magasabb fordulaton viszont "ordít"
Én budapesti vagyok, ha akarod összefuthatunk valamelyik este.
A muzzyd az dual slipon vagy közösítős? Nekem DUAL kell!
Egyébként mély hangja van dörmögős vagy olyan rekettes és inkább üvöltős? (de hülye kérdés ez, de hát valamit ki kell derítenem, mert roppant kíváncsi vagyok és türelmetlen)

CoR
Mondjuk én még új vagyok, de azért elmentem volna pofátlanul, ha előtte nem lenne kötelezettségem megjelenni unokabátyám esküvőjén
De ami késik, nem múlik!
A következőn biztos leszek.

CoR
Én sem leszek valszeg, mert 4 napos, motoros Balcsi körüli túrára megyünk az asszonnyal.
kb 1 órája dobtam fel az ötletet, úgyhogy előzetes kalkulációim szerint Mi ketten biztos ott leszünk Z Imi, pedig biztos nem

a többiek reakcióját még várjuk!
akkor asszem elobb indulok!
ahogy hallom, masok is jonnenek pestrol, uh nem kell egyedul mennem!

hany Z lesz varhatoan?
legfeljebb talpig bőrben mész színházban...

Pesttől 160 km, eljösz 15körül és legkésőbb 17kor otthon is vagy, naaaaa.....
Lehet rola szó
ideje lenne mar elmennem oda is...
az van, hogy estere szinhazjegyem van, uh idoben haza kell onnan ernem
szia Borsoka!

május 1. Kunmadaras: lila z750 bemutató?
Teleszkopolaj:
a kawa-szerviz szerint 4,5 dl 10-es olaj kell bele.
es csereltem tavaly, hogy kevesbe legyen puha, a 12,5-re kevert olajtol a palyan biztosabban ment.
probald ki, nekem bevalt!

O
ok Imi! de Noephyte-t se felejtsd ki!

mikor lesz lepapírozva már a mocid? mert akkor 10. után gurulhatnánk a környéken egyet!
én nem leszek addigra ready sajna... 10. én szigorlatom lesz szal nekem csak leghamarabb junius. De akkor mindenféleképpen összeszedem (legalabbis megprobalom) a helyiket, itt elsösorban Solt+Jürgen :) radikális eszközöket fogok bevetni
sziasztok!

annyiszor került már szóba ezen a fórumon, hogy jó lenne találkoznunk, hogy gondoltam feldobok egy ötletet:

Mi lenne ha május 1-én Kunmadarason szereveznék egy z1000/z750 találkát?
szia FeherCapa380!

akartam segíteni Neked, de 2szer is átnyálaztam a mocihoz kapott gyári könyvet és sehol se találom benne... mostmár engem is kezd érdekelni!
Tudja valaki, hogy a Z750 elso teloiban milyen kemenysegu olaj van gyarilag? Magyaran milyet kell vennem bele, ha a gyarinal jobb csillapitast szeretnek?
Ok! Kössz!
Szia!

Olajcsere 6000-ként. 12000-nél tényleg vizsgálni kell a szelephézagot (úgy emlékszem)
Hali!

Valaki, nagy Z 1000 fan meg tudná mondani hogy szelephézag állítás mennyi időnként van a gyári könyv szerint? Azt halottam 12 000 és nem akarom elhinni! Ja meg az olajcsere?

Kössz!
Raknék én ha lenne mivel felvenni. Ha most a telefonnal csinálok egy "remek" felvételt annak nem sok hasznát veszitek
Én is használom rendesen, de valahogy a tükör mérete miatt kicsit kevesebb a "kép" mint a régi nagyban. Meg lehet szokni, amennyire kell annyira pont elég.