Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esetleg baranyából van valaki?
Szolnok mellett lakok!
nem tudom, de én jelentkeztem be elsőnek arra a sörre
Honnan tudod, hogy neked irta?
ok!
amúgy hova valósi vagy?
Köszi szépen! Ha meglesz az új vas vendégem vagy egy sörre! Alkoholmentesre!
mindenképpen jobb vételnek tűnik, mint a piros, szerintem... a képek alapján egyben van, azért a kormányütközöit nézd meg sok sikert a nézelődéshez, és ha meglesz az új vas kérjük bemutatni
Tudomásom szerint nem ez az egyetlen motorja van. Beadta egy kereskedésbe, én is ott néztem meg! A hátsó gumi ugyanaz a márka/típus mint az első, ha jól emlékszem, de már nem gyári. Megpróbálok alkudni az árból, akár a raptor dob rovására is! Ha 1.4-ért ideadja esélyesnek tartom, hogy megveszem!
tényleg szép, lett rá költve, meg biztos igényes gazdája lehet. a km tényleg kevésnek tünik, kiváncsi lennék az még a gyári guma-e rajta, mert nekem ennyi km alatt elkopott róla a minta
Azt megmondta a tulaj, hogy miert koltott ra egy halom penzt, ha nem is motorozott?
Nem kekeckedni akarok, de meg lanykent is nagyon keveske lenne 3000 km/szezon, pedig ez meg annyi sincs
en tavaly nagyon keveset mentem egy baleset miatt, ami julius kozepen volt, raadasul koltoztem, lakastfelujitottam, megis sikerult valahogy 6500 km-et osszemotorozni.

Ovatosan!
Ehhez mit szóltok? Láttam már élőben a vasat és nekem nagyon úgy tűnt, hogy egyben van! Körbenéztem mindenhol és nem igazán volt rajta sérülés. Állapotából kiindulva nem elképzelhetetlen, hogy valós a km! Bár nem vagyok szakértő... De ami késik nem múlik! Szerintetek mennyit ér?

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
miért is jobb az én első futóműm?
en is azt kaptam ra, ugyhogy csak dicserni tudom!
az enyemnek nagyon jot tett, de hat a tiednek egy kicsivel jobb az elso futomuve amugyis.
ha esetleg lesz uj tukrod, es a regi nem karcos, szivesen megvennem!
én is csinosítgatom az enyémet,meg van végre az üléspúpom , fennt vannak az új gumik is, úgyhogy már én is várom hogy kimehessek pályára ! most valami szebb tükröt akarok rakni a gépre, meg lehet az első fékhez is hozzányúlok, kap egy fém fékcsővet valamikor
Halistennek a melo rendben van, nem kell tulhajtani magamat szokas szerint.
A tehenket meg mar meghajtottam iden, de a csuklom eleg rosszul viselte, ugyhogy ovatosan. a mult hetvegi palyamotorzast is jobb, hogy kihagytam. saaajnos
mindegy, erositek egy kicsit, hatha az segit.
motorkanak semmi baja, szepen letakaritottam, gyonyoruen csillog-villog!
én is valami bowdenre vagy kábelezésre gyanakodtam, de annak semmi keresnivalója ott!
hát, igazából a másik képen nem látszik az az izé, szóval a gázbowdenes/kábeles verziót inkább elfelejteném..
a szombati túlórákat leszámítva jól vagyok. süt a nap, csomót motorozom, a barátnőmmel már körbemotoroztuk a fél megyét, 2300km-t mentem már ebben az évben amúgy végre tényleg kezd beindulni itt az élet, lassan szervezhetünk egy viharsarki z-s csapatot is , de azért hiányzik a kis z családi dumálás is, apropó még jössz egy sütivel...

és Te hogy vagy? meló vagy pasi miatt vagy így eltűnve
jól beszélsz, kevés a km... nagyon kevés!
hacsaknem valami üdítő példáról van szó és tényleg nagyon keveset használta, de sztem inkább valami gixxer lehet a dologban..
a tank oldalán a fekete csík... nem akarok butaságot mondani.. de olyan mintha a kormányból jönne ki... kábel? gázbowden? bocsi ha hülyeség
Hali!
volt "jobb" dolgom, halistennek de persze neha beleolvastam ebbe a csodalatos forumba!
egesz szepen felporgott itt a beszelgetes!
hogy vagy?
A hűtő meg a teleszkóp engem is nagyon zavar, de a tükrökkel nem nagyon foglalkozok! Egy az, hogy sok Z-n nincs gyári(fogalmam sincs miért), másik meg, hogy úgyis lecserélem akármilyen! Engem kinézet nem nagyon érdekel, csak az, hogy állapota jó legyen! De ha valaki tud értelmesebbet nyugodtan szólhat! De már előre látom, hogy olaszból kell behoznunk...
igaza van Borsókának!

végre Téged is "látni" itt
Sziasztok!

jobban ertetek ehhez nalam, de en 6000 km-mel vettem az enyemet 1! evesen. vagyis ha valami napi/heti hasznalatban van, akkor nem lehet benne ennyire keveske kilometer.
Esetleg kerdezd meg, hogy milyen messzire jart vele es milyen gyakorisaggal.

Sok sikert a kereseshez!
észrevételek:
-miért van lecserélve a tükre
-a hütőtakaró sem gyári
-a teleszkópon nincs rajta a kis bogárfogó műanyag, valszínüleg már bontva volt
-és nem tudom kinézni mi lehet az a fekete csík a tank bal oldalán?

én ennyit vettem észre rajta
Erre mit mondtok? Gyanús nekem az a kevés km! De szerintem a napokban, ha ráérek elmegyek megnézni.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...