Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló!A 2007-es Louis katalógusban benne van.
30 euró,csak nem tudom,hogy párja vagy /db.
van matt chrom-chrom.fekete-matt fekete.
Üdv.
Imi!
szerintem egész jó az a tükör a gépeden! már én is régóta le akarom cserélni, de félek hogy használhatatlanok! látsz benne valamit? én a gyárit is csak úgy tudom használni, ha behúzom a könyököm...

Janika!
Mi van Veled mostanság? hogy állsz a z keresgéléssel? szerintem érdemes lenne elgondolkodnod külföldről behozott gépen is!
nagyon eltűnt a kis családunk! Orsi is már rég adott életjelet magáról, pedig hamarosan itt a pálinka fesztivál...
Nem is kritika ként szántam, csak engem is meglepett! nekem full noname szarok vannak... de 8000Ftért ne is várjon az ember sokmindent. Jóhát a márkát és a designet meg kell fizetni NA!
Nagyon szépen köszöntem! BNár elég necces az ár...
Szia Imi!

Sajnos Rizoma-ék nem tartoznak a "legolcsóbb" kategóriába és nincsenek egyedül... drbig csak azt kérdezte, hogy tud-e valaki olyan tükröt eladót.
Szia Gomez! Abbezony . Ennél egyszerűbben felszerelhető és olcsóbb nem hiszem, hogy van, ráadásul mivel csak pályázáshoz szeretném használni pont jó, mert otthon gyorsan tudom fel-leszerelni. Köszi!
Megdöbbentem a fogyasztásomon legutóbb! Fele tank normál 120-130km/h-s túratmepó (egyedül) közúton, a másik fele (első igazi és valszeg egyben utolsó ilyenmértékű) gyilkolás utassal (225km/h 5.ben, sok gyorsulás, tartós 180km/h) és átlag 5,7! Nem hittem el. Ennyit jelent, ha csak a féltávot is de takarékosan megy az ember, kíváncsi leszek majd a hosszú túratempós fogyira, lehet 5 alá fog menni? Solt Úr jelezte már, hogy lehetséges
Jürgen

Ez a "szolnoki" gombának tűnik. Az?
azaz 2x89=46000FT kb+szállítási költség...
sztem is nevetséges az ár , sztem nem is néz ki jól
89euró azért a tükörért? uristen...
Nem kaptam hozzá hangtompítót, de szerintem sem kell bele.
Scytem: igen van ilyen, kérdezz egy márkaszervízt. Látom micron dobod van Neked is, gondolom szintén gyárilag hozzá való. Kíváncsiságból: van hozzá (benne) kivehető hangtompító?
Voltam tegnap 150 km-t kerülni és kellemes megállapítottam, hogy a nyitott dobbal sem süketültem meg a túra után, ami igazolja, hogy jó választás volt a dob, és ezért éri megvenni a márkásabb jobb minőségűt. (Előző gépemen mastek, és G.P.R. is volt, igaz V2-es volt, de 100 km után is 2 órával még csengett a fülem...) Megvan a bukógomba, sztem a célnak meg fog felelni.
Szia!

Az alábbi linken találod, itthon nem tudom, hogy ki forgalmazza:
[L=http://www.rizoma.com/english/...]

Üdv.
Motorszám, alvázszám alapján 100% ig be tudják azonosítani a márkaszervízben, szal ha még él a garancia és nem járt le, akkor még tuti van rajta! Vidd be, kérdezd meg.
Most sikerült csak megszereznem a szervizkönyvet az előző tuljatól. Viszont ahogy belelapoztam látom, hogy tök üres!
A csóka szerint azért nincs kitöltve, mert az egészet pc-n tárolják, így bármelyik márkaszervízben lekérhető. Tényleg van ilyen? Vagy mivanmost? Ugrott a gari?
Pacsi gyerkőcök!

Nem tud véletlenül valaki egy ilyen tükörpárt eladót mint a képen van? Nagyon fontos lenne!
Nyugodj meg van tiltás! Valószínű a sokk (tudom tapasztalatból én is váltottam már lyukat) okozta amit láttál-éreztél:-))) Próbáld ki nyugodtan legközelebb... Persze csak akkor ha üzemmeleg a moci...
Szép hetet Mindenkinek!

Sanyi, köszi az infókat, majd utánanézek. De a gépemen ami van szám, az "E" betűvel kezdődik ugyan, de nem "eu" a betűkód, hanem három betűs majd szám kód. Viszont kedden utánajárok, mert Pesten leszek. Tegnap mentem egy bő másfél órát délután szép időben, és megállapítottam nagyon megy a gép . 2 személlyel (170kg) 5.ben nem tiltásnál még 225 km/h (nem tettem feljebb és nem is akartam végsebességet menni), elvileg óra szerinti teszt alapján érinteni kellene a 260-at, majd egyszer kipróbálom azt is (utas nélkül...). A fogyasztás tartósan tempósabb haladás mellett is 6,5 volt, szóval szuper.

Volt 2 db kettes után 3ba rakva történő elváltás (nem vette be, biztos béna voltam) és gázhúzáskor nyílván felpörgött, viszont meglepődtem, mert nem tiltott le pirosnál, hanem végigpörgette a ford.szám tartományt. Namármost, nincs a gépben tiltás, vagy csak egy bizonyos pont után tilthat le . Egy pillanat volt csak mialatt sikerült után feljebb tenni, de láttam a ford.sz. mérőn hogy végigpörög (hacsak egy törédék mp.-re is) ötlet v.kinek?
ahoj!

álló helyzetben nekem is csak egyesbe lehet betenni a z-t!
nekem a zxr-em se lehetett 2.ba rakni
nah, egy kérdés...
olvastam a mocim leírásában hogy álló helyzetben elvileg csak egybe lehet berakni, kettőbe illetve annál feljebb nem.

namost én kipróbáltam és én simán berakom 2 be és az összes többibe is álló helyzetben.

nálatok hogy van ez?

(elvileg ez a funkció arra lenne jó hogy ha megálltál húzhasd felfelé az üreshez és ne kettőbe rakja)
Mindenképpen!
Telefonáljál majd!
Rendben Tibi, juniusba kimegyek érte, addig nemtok, mert kezdödik a vizsgaidüszakom és szigorló évem van.... sajnos
Ha felrakom akkor is ugyan az az ára tehát jobb ha eljössz.Összekötöd egy mocizással.de ha szeretnéd el is postázom.Nekem nyűgös de nem probléma.Mivel felszerelve van az ár ezért adom kompletten.A hátsó az nem egyezik meg a z750-ével ,ezért csak itt tudom felrakni rá.