Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ár?
jól néz ki
Nah, akit érdekel: a dob! Nagyon szépen szól
Vágom :) Én akartam megvenni... csak elvitték elölem. RSV1000et vettél helyette nem ?
Z Imi

Nem, de ott vették meg tőlem.
Gomez a Zéd nem Szegedröl van essetleg?
Üdv mindenkinek.

Eladó cuccok Z750-hez : gyári dob, kormány, tükrök, index(első), ülés(Z1000re is jó). Hátsó emelő.
Egyben vagy külön, ár megegyezés szerint.
06703704711
ja, tényleg
Szija Andyka!:-)
Megértelek, hogy nehéz moci nélkül, az NSR jó lesz nyárig, sztem ne sokat költs rá, majd a kis Z-re vegyél szép dobot inkább belőle
Én sem jelentkeztem mostanság, majd a héten írok megint egy kis helyzetjelentést Megjött a Micron dobom Miskolcról, remélem a héten fel tudom tenni, majd teszek fel képet róla.
Április 15-én az Eringen lesz motoros biztonságtechnikai tréning és utána lehet még pályázni is (a tréning a pályán és a boxutcában lesz) bővebben motorozz.hu
köszi én is ezt az egyet tudom csak sajnos, de ha tudtok még másikat okvetlen szóljatok
De ez a kettő ugyan az nem?
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
http://motor.hu/motor_vpag
e.js...

ennyi van a piacon aszem, legalábbis ezeken (hasznaltmotorok,hasznaltauto,motor,kepesmotor)
Szia,

Ez nem sok támpont.

Nézegettem az e-bayen a németeknél. Ott egy 0 km-t 315 EUR villámáron ajánl egy valaki, plusz szállítás (az gondolom úgy 20-30 EUR), vagyis szállítással kb 85 000 HUF, középárfolyamon.

Még egyet hirdetnek, de az is meg van húzva az oldalán, és licit alatt van, vagyis nincs ár.

Kiváncsi vagyok most már mennyi za új a Kawanál.

Jó éjt.
Ha valaki tud narancs z750ent eladót lécci jelezze nekem itt
Azt mondta hasznalhatatatlan... pedig kérdeztem és ez volt a válasz...
Szia,

És mit kérnek azért ami hibás?
hívtam már a bontót, csak 1 van nekik, azis sérült...
Szia,

Közbe valaki jelezte a Jánoshalmi bontót, hogy ott van. Holnap megkérdezem azt is, meg a Kawa kereskedőlet is.

Üdv
Hát Szabi, iagazaból énse tudtam meg árat, próbáltam keresni neten, de sehol nincs z1 gyári dob csak gixer, r1 stb... szal énse tok viszonyítani nagyon, csak más dobokhoz... Pl VTR1000sp2 gyári dobokat 40.000ért, honda vtr1000-f dobok 35.000 ért láttam. Ezek inkább csak irányt adnak, nemtom mennyi az ujnak az ára. Majd nézz utána nyugodtan, nekem még nem surgös!
Tényleg jó kis videó! :)
Sziasztok, rég voltam itt...Hát a kawából végülis egy Yamaha FZS 1000 Fazer lett, ez volt jó áron, korrekt állapotban.Nagyon gyilok Azért 125-ös apriliska után vigyázok még vele...Jó motrozást mindenkinek!
Szia,

A Giannelli dobok 136ezerbe kerültek bevezető áron a Motor Linenál, decemberben (lista ár 220 ezer HUF). Az Al és Ti változat valamivel olcsóbb.

A gyárikat illetően 16ezret mentem velük, karcmentesek, most a szebb jövőt várják.
Az áron nem gondolkodtam, mert eddig nem volt szó eladásról. Elkótyavetyélni sem akarom, mert annál értékesebb.
Hétfőn megkérdem az eredeti árat, aztán annak vaéahol a felére gondolok.

Van esetleg egy ajánlatod?

Üdv
ja komoly! szép Zék
Huh, jól néznek ki mennyi volt a 2 dob?

Naná, hogy érdekelne! mi lenne az ára ?
enyéim sajnos így néznek ki :(