Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én éjszakai motorozás alatt nem a pesti szarráközvilágított utakon való motorozást értem.
Azt majd dec1 után elmondom
remek szoval hova kell menni december 1 utan
Érdekes elvárásaid lehetnek barátom
es meg en cikizek
lehet, hogy csak a napszemuveg maradt fent
Éjszaka még nem volt alkalmam túl sok mocit, hosszabb úton kipróbálni.
Viszont az biztos, hogy még a 15 éves kisbanditom világítása is szégyenítette a Z-ét.
És hidd el "baszom a refit" de még a fényszóró világítása is gyengébb a számomra elvártnál.
Véletlenül nem sötétített plexit használsz? Egyébként az alap is tényleg jó, Én beleraktam egy mezei Osram Nightbreakert de csak azért mert fehérebben világít....És az is legális.
Nagyon finoom málnaszörpünk van, sőt van málnaturmix és málnashake is. És ugyanez eperrel, banánnal, almával stb. Most a közelgő competition miatt kicsit lazára veszem, de jövő 7 után dolgozom gőzerővel uh gyertek csak mind ahányan vagytok
gondoltam mar ra, hogy buborekokat festek a haloszoba falara, de megsem
jol vagyok, koszonom minden szupppper
milyen az uj melohely? mikor lehet megnezni teged munka kozben? esetleg rendelnek egy malnaszorpot is
Ha felétek így hívják a hálószobát akkor igen, onnan kövök Hogy vagy Szerelmem?
Hello
most mesz az uszodaba, vagy mar onnan jossz
És jóreggelt
Szar a Z világítása? Mentél te már másféle motorokkal papi? Még a nagy és mindenható motoros szakik is megírták hogy a kategória legjobb világítása a Z-n van. Ha pesig nem elég a tompított basszál neki refit. Azzal biztosan látsz, és téged is látni fognak.
Birine szivesen segit, kerdezz tole nyugodtan

Gondoltam, hogy Te leszel az Én emberem...
Egyenlőre csak gondolkodom a dolgon, vacilálok az ilyen izzók és a xenon között.
Az, hogy ez legális-e nem szempont. Meg kellene nézni a különbséget köztük...
Éjszaka iszonyat, mennyire szar a Z-k fényszórója.
Amit Te vettél az beszerezhető itthon is? Mi píz volt?

Köszi Borsó, olvasgattam már azt a fórumot, de szeretnék jobban belelátni, mielőtt értetlenkedni kezdenék ott...
ha nekem is a "haz elott" allna a motorom es nem lenne ennyire maceras elindulni (kiautozas, oltozes, ido, stb), akkor valoszinuleg en is tobbet hasznalnam. igy marad a hobbi
dehat acsi!
ne ugy kepzeld, hogy ugy, meg akkora tavokat motorozunk mint nyaron
kozel se!
es tudod nem en vagyok az 1etlen mifelenk...
nem, nem kozlekedesi eszkoz(van autom is)
csak egyszeruen ha nem kell mennyek sehova, akkor mar azon gondolkodok, hogy merre mehetnek(motorral)
talan lejjebbhagy ez a nagy szerelem de tobb mint 10 eve motorozok, ha 1mod van ra
cikizesrol szo sem volt, felreertettel neked kozlekedesi eszkoz a motor, nekem meg hobbi es pont ezert akkor ulok csak fel ra, amikor nekem megfelelo a homerseklet. az szamomra mellekes, hogy a homero hany fokot mutat ha olyan kedvem van, akkor bokaig ero hoban is siman felveszek miniszoknyat. ez is csak "erzet" kerdese, ahogy a homerseklet is
en pesten lakom, de azt azert nem mondanam, hogy pesti vagyok.
nem hiszem, hogy azert kellene cikizni valakit, mert esetleg hidegben is eloveszi a motort
ha megengetsz egy kerdest?!pesti vagy?
en kulteruleten elek, ugyhogy reggelente mar deres a kocsi ablaka masreszt van madarcsicserges, sok fa, jatszoter es a Budapest-vege-tabla is max masfel km a motor meg videken lakik, ugyhogy ott aztan tenyleg realis az idojaras megitelese
tudod mifelenk nem blokkok, hanem fenyok kozt elnek az emberek
en ket reszre osztom a homersekletet: eleg meleg van, nincs eleg meleg
utobbi eseten lehet akarhany fok is, en ugyan fel nem ulok a motorra
biztos, hogy ha erzekenyebb gombat tettek volna bele akkor ez siman megoldhato lett volna!
es csak erdekesseg szempontjabol szeretnem enis