Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en mindenkepp szekelyfoldet helyeznem elonybe
Emlékeim szerint H4-es megy bele

Te neten rendelted, vagy valaki segített megvenni és kicserélni?
Vagy csak egyszerűen mákod volt és kifogtad a megfelelőt?
Úgy 3 hete voltam a medvebarlangnál egy kis csapattal, elég jó kis túra volt, de sajnos a nem megfelelő szervezés majdnem elrontotta az élményt.
A királyhágón túl eddig csak Zilah-ig merészkedtünk (motorral) de már ezalatt a 200km alatt is volt sok szép látnivaló (És sajnos negatív tapasztalat is).
Van egy ismerősöm aki minden szabadidejét erdélyben tölti a családjával, ő adott néhány tippet, hogy miket nézzünk majd még meg, kíváncsi vagyok, hogy Te milyen látványosságokat részesítesz előnyben...
Ize... Annyira azert nem vagyok muszaki... Az izzo 12V55W mind a ketto. A MotoVision izzot en otthon nem talaltam. De kulfoldrol lehet rendelni.
Csutka, a foglalat típusát nem tudod megmondani?
Ebben Én is egyetértek Veled.... :)
3 avagy 4 napba gyonyoru turat tudok nektek szervezni
aki jart mifelenk az tudja, hogy mirol beszelek, aki meg nem...az keszuljon fel, mert nemhiaba volt a magyar uraknak erdelyben a "nyaralo kastelyuk"
Hat maci az van mifelenk eleg!
Csak ne menj malnaereskor a malnasba pisalni es nem lessz gond
Dehat "inni kell az angyalat", maskent hogyan notazunk
egy par napos/ egy hetes kinti ismerkedesben szivesen resztvennek
akar ugy is, hogy fix helyre megyunk vissza minden nap es masnap az elfogyasztott alkohol fuggvenyeben megyunk turazni
TeeBeekém ne sírj, nem akartam én geci lenni
Ha nagyon bebaszok akkor sehogy. De nekem elég ha jó emberekkel leszek körülvéve. És ha ti ott lesztek akkor ez így is lesz.
aztan osszeismerkedsz valami helyi medveboccsal
de ha minden este berugol, persze csak egy kicsit, akkor masnap hogy fogsz motorozni
noh ebben 1et ertunk
Én szívesebben rúgok be minden este valami kis hegyi faházban
Csucsu! te mit szolsz a csillagturahoz?
mert akar lehet szabad satrazos is...
Dehogynem..Most is megvan az, én egy ilyen vicces fiu vagyok Értelek én csak szeretek ércelődni. Ez van
Hohoho
mar tervezgetem...a fejembe nagyjabol megvan minden...
tudok egy par szalast "olcsobban" avagy ingyen intezni, csak majd azt a tarsasag kell eldontse, hogy varoson belul, vagy hegyteton vagy hol szalna meg szivesebben.
en mindenkepp csillagturara gondoltam!
deh szerintem korai errol beszelni
majd jovoben mikor egy kicsit osszebb all a csapat
Én is folyton fényszóróval kell közlekedjek éjszaka és prószáltam már azt is, hogy nem kapcsolom le ha jönnek szemben... de az én esetemben 10 autósból 4-et zavar a fényereje... viszont ha lekapcsolom, akkor olyen szinten le kell lassítsak, hogy biztonságosan tudjak haladni, hogy az már zavaró...
Hallod, szerintem mi nem fogjuk tudni megtalálni a közös nevezőt...
En egyetertek TeeBee-vel! Az uj Z vilagitasa nagyon jo = eros fenye van. Csak eppen nem oda vilagit, ahova kene, es nem lehet normalisan beallitani. Le van korlatozva egy vekony csikra, ahol remekul latszik minden, csak eppen mindenutt masutt tok sotet van. Kanyargos uton iszonyuan zavaro. En emiatt sotetben szinte folyamatosan refivel megyek, szerencsere ugy tunik masokat ez nem zavar annyira, mert nem szoktak ramvillogni. De tompitottal annyira nem latok semmit, hogy az mar veszelyes, igy nem erdekel a dolog kulonosebben. Lehet, csak vaksi vagyok, ez van...
(Az uj izzo javitott valamit helyezeten, erosebb a fenye, de ugyanugy csak egy szuk savba vilagit, szoval igy se nyero a dolog.)
Bélabá Tavasszal megyünk hozzád? Én már nagyon várom. El kellene kezdeni lassan szervezkedni ám
Esetleg fényszóró magasság állítás? Sokszor apró dolgokkal lehet a legnagyobb változást elérni...Egyik haverom is szidta a motorját, mondjuk neki kicsvarodott az állító csavar és 5 méterrel elé világított a refi, nem volt csoda hogy nem látott szinte semmit....
Azért mert Pesten lakom nem biztos hogy csak itt motorozom, kérlek ne jöjjön elő belőled a vidéki kissebbségi komplexus Pusztán csak annyit szerettem volna mondnai hogy rengeteg motort kipróbáltam már, és igen mentem velük éjszaka is, és képzeld el nem csak a szarrá közvilágított Pesti utakon. És mindegyikhez képest remek a Z világítása. Jó biztos nem olyan mint a 15(!) éves kisbandité....na léc!
ez a feny eleg!
nem mondom, lattam mar jobbat is
en megvagyok elegedve vele