Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Nem ám mindkét oldalról másformájú konzol tartja,és nem is egy egyszerű forma!Azt lesz a nehezebb összehozni nem a műanyagidomot!
Azért kell a konzol, hogy ne érjen a forró motorhoz és kipuffhoz az idom. De tuti, hogy Csaba kitalál valamit.
Előre is köszönjük, meg fogjuk hálálni, neked az biztos, de abban nem lesz köszönet.
Ja a kollégámnak van, de horror pénzért jött be és szét kellett bontani a gépet a felszereléshez.

FIGU, üdv neked. Egyre jobban belegondolok, hogy kéne venni egy endurót ezekre a szar időkre. Ez a tétlenség őrületbe kerget.
Sziasztok!

Most beszéltem Csabával. A héten valamelyik este kiviszem neki a hasidomot. Konzollal együtt leszerelem a mociról és azt is megpróbálja valahogy reprodukálni.
Ez én gépen 2008-as. Nem tudom, hogy ez a hasidom jó e a régebbiekre is. Ezt még tisztázni kellene valahogy. Ha van valami fejlemény jelentkezem.
Ha jól tudom, van a rég z-re is hasidom a csapatban valakinek, kérdezzétek Robist!
Hi mindenki!
Hasidommal az a gáz, hogy a csapat felének régi Z-je van a másiknak új ,
és nem tartom valószínűnek hogy mindkettőre jó ugyan az a hasidom /ha tévedek hál isten/
ha szimpi a formája, és jó a régi Z-re engem is érdekel
az üléspúp még mindig nem eladó
FIGU
Az szép lesz, nade csak kitalálunk arra is valamit, nem?
Pilyu-val annyiban maradtunk, hogy majd ő intézi a dolgot Csabával, reméljük összejön nekik a biznisz... Addig is várjunk türelemmel...
Szevasz Robertó

Konzolra godolsz, a gyári idom nem szimplán csavaros megoldás?
Kérdezd meg FIGU-t, hogy eladja e neked az övét. Inkább táskát tart a hátsó ülésen. mint én.
Én már beszéltem erről a Csabával. Kapunk jó árat. Csak a szerelvényeket kell majd kitalálni hozzá.
Engem üléspúp érdekelne igazán!
De egy hasidomra is kapható lennék!
Sziasztok

Van valamilyen info hasidom ügyben? Én is töröm rajta a fejem. Összefoghatnánk többen, hátha kapnánk egy jó árajánlatot.
Sőt ha kell akkor még meg is csinálja.
Dumálj Kingmidas-al. Az ő gépe már elkészült. mindent tud, hogy mit kell beépíteni és mennyibe fog fájni.
Szia!

Ha megcsináltatod az első futóművet akkor el lehet majd kérni az infókat hogy mit és mennyiért? Én is gondolkozom rajta hogy valamit kéne kezdeni az elejével és az enyém is 2004-es...
neked aztan igazan nagyon jo dolgod van
es meg a gyerekkel is szot ertesz, ez egyszeruen zsenialis de nem fog igy apa nagyon lefogyni? te amugy sem vagy a a hizasra hajlamos tipus, de ha meg a Mano is eleszi eloled a reggelit, akkor aztan igazan nem marad beloled semmi se karacsonyra

jovore a DT-n lesz lany mezony is es ennek kapcsan elkezdtem beszelgetni a kedves szerelobaratommal, hogy masik motor kellene igazabol az indulashoz, meg a kawa-kupaban is. mire azt mondta, hogy igazabol a futomuvon kellene valtoztatni, es most persze beletette a bogarat a fulembe azon agyalok, hogy meg ha nem is indulok el, nem artana megcsinaltatni az elejet es a hatuljat is. ha mar ugysem valoszinu, hogy el tudom adni a motort. a tobbiek is csak szenvednek ezzel a dologgal, az enyem nem is egy mai darab, ezekhez kepest
Nem feltétlen kell 6-ra menni. Masok mehetnek 11 után is.
9-re járok hivatalosan. Fél 8-ra otthon vagyok a friss reggelivel és addigra általában a kis Manó is fent van. A lépcsőházban hallom, hogy üvölti, hogy: APA! APA! APA!.
Negyed 9-kor indulok otthonról. Így van bő negyven perc enni. Én leülök a Manó meg jön az ölembe és lopja apától a kaját és ha üres a szája akkor nagyhangal azt mondja: HAMMM!

Miket fogsz csinálni a mocin?
a km az realis volt sot!
azt nem kellett volna, hogy avatatlan kezek nyuljanak hozza
szerintem vedd le az egyiket es jard korbe a kereskedeseket, hatha mas markak indexburaival megegyezik.
ha meg nem, akkor ennyi penzert mar mind a negyet le is tudnad cserelni kicsire, aminek feher a buraja
Szép jó napot srácok,

nem tudja valaki esetleg, hogy honnan lehetne szerezni fehér indexbúrát a Z-hez
Egy helyen találtam eddig, ott kb 17 pénz lenne a 2 pár, az meg szerintem nem a legjobb ár...
Ismerkedünk még. Ma is megyek, jónak tűnik de nem akarok semmit elkiabálni
akkor lehet, hogy megsem megyek pedig szivesen megneznelek
mi a helyzet az uj munkahelyeddel?