Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez egyre jobb lesz!
Kezdek elkeseredni!
Idáig is tudtam h észnél kell lenni a motoron!De most már nagyon ésszel!
Pohi nagyon jó arc (és olvasott már cifrábbat is ) Ami igazán ciki lehet még a biztosító, mert nem fizet illetve nem téríti meg a kárt amit okozol szóval nagyon ésszel...
Bituman a verdát Pécsen műszakíztattuk
Akkor Pohi elött pssszt!
Igazatok van!
Próbálom is kerülni a feltűnést!
Nem is ráncigálom!
A jogsival az a gáz h korhatáros vagyok!
Pohi-t kérdezd (aki amúgy rendőr), de úgy tudom, hogy pénzbünti és eltiltás, mintha jogsi nélkül vinnél kocsit
TeeBee!Neked mi a véleményed?Adták hozzá a nyilatkozatot a magyarországi kawások h ők vállalják a garanciát h 34paci!Engem innentől kezdve nem csesztethetnek vagy mégis?
termeszetesen oket nem erdekli, hogy te igy vetted.
A kocsi fólia nem gáz nálunk is letekert ablakokkal vizsgáznak a napszemüveges kocsik Azzal nem tökölnek sokat, végül is ha megvan kenve a vizsgabiztos akkor tök mindegy neki, bármikor mondhatja hogy utólag vetted ki.

A kék-fehérek más tészta, szóval hajrá az A-ért Sok kellemetlenségtől és feszültségtől kímél meg magad, még akkor is ha motorod hagyod ak-nak vizsgáztatva....
De amelyik rendőr elhinné h ck 34le az már tényleg nagyon rendőr !
szerintem nem fordulatszamnal tilt, azt engedi a pirosig.
Vannak közös műszakiztatások motorosoknak, évente többször is, ott szerintem nem szaroznak az ilyeneken.
A rendőr témával meg vigyázz, nézegetsd azért át, hogy hogyan lehet gyorsan és szépen visszaalakítani, mert ebben a mai világban :) az első igazoltatásnál beléd fognak kötni. Ha meg beküldenek kpm-hez akkor pörögni kell majd.
Hát de ha a kawások így adták el?Én meg a 3. tulaj vagyok már!
Terhel engem a felelősség?
De amugy most kiváncsivá tettél!Hogy mivan ilyenkor!
Lehet van benn valami!
De a folytott az fordulatszámban van lefolytva?
Idén leműszakíztatták ck fog menni legközelebb is!Meg egy barátomnak van eggy 78le fazerje 25kw-os szintén!
Amilyen világban élünk,mondhatni ck egy kis plusz pénz kell ha máshogy nem megy!
A verdám is idén volt műszakin!Első üvegek is fóliázva vannak és xenon szett van benn!
Valahogy átsegítettük műszakin!
Ha rendőrnek tűnik fel és elkap az az igazán ciki, mert az engedély nélkül való vezetés, nyilatkozat ide vagy oda... Állítólag Zsanettet is úgy kapták el, hogy AK-val vezetett nagy motort
Nagyobb összeget tennék arra, hogy azonnal feltűnik nekik a fordulatszám alapján mennyire van fojtva
Ezen én is gondolkodtam!
De viszem magammal a nyilatkozatot h benn van a kitt!
Műszakin teljesítményt nem mérnek!vagy igen?
De 2010ig van műszakim idén lett frissítve!
Már csak az a kérdés hogy fogod áttolni műszakin
Ááá!
Nincs lefolytva!Megkérdezték állítólag az első tulajt amikor vette h le legyen folytva vagy ne!
De amikor kérdezik hány lovas a gép mindig mondom h 34 !
De valamiért nem akarják elhinni az ismerősök!
akkor Te így, folytva használod?
A kawa csinált egy fojtó kittet a mocihoz amit beleépettettek állítólag !
Van egy nyilatkozatom is róla amit a kawa adott ki!
A korlátos Z Gyári fojtás vagy csak arra van papírozva?
Értem!
Nekem nem volt sok választásom!25kw-os papirral kellett motort keresnem!
És szerencsémre találtam egy Z-t!
Már régóta tetszettek,ck már kezdtem beletörődni hogy nem találok!És láss csodát még is !
De azóta áldom a napot amikor megláttam a neten a hirdetést!
Hát egészen véletlenül lettem Z tulaj (pont mint az adatlapomon) de nem bánom Az élet adja a legjobb tanácsokat...
Hát a németeknek összeraknám szépen a mondanivalómat német és angol szavakból szerintem
A német nem az erősségem!
De szerintem kicsit várok még ezzel a vásárlással!
Első egy bukógomba lesz szerintem!