Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az uj Z-n is 40 foktol mer a meroke.
TeeBee a Z-ben ugyanolyan tipusu a tompitott es a tavolsagi, csak a tompitott jobban le van arnyekolva. En kicsereltem az enyemben a tompitottat Philips MotoVision izzora, es nagyon jol nez ki vele, jobban is latszik a motor es legalis (nem xenon).
valoszinuleg tenyleg nem a vilag, de a tervezomernokok valoszinuleg nem szamoltak veled, aki nagyon alacsony homersekleten is motorozol masreszt kellett volna bele meg egy muszer en nem vagyok muszeresz, de a homerot meg lehet nezni a haz falan
hoho!
ez nem nagy keres!
Hali,
a xenon topikban van egy lany, Birine neven irogat. az o munkahelye forgalmaz xenon izzokat es a jelek szerint nagyon kepben van! tole kerdezd meg, eleg gyorsan szokott valaszolni
Szerintem sem került volna nekik sokba, hogy mutassa 40 fok alatt is...
Srácok, szeretnék majd egy Xenon-t a mociba, de nem vagyok teljesen képben az izzók típusával.
Ami a szervízkönyvben szerepel : Távolsági : 12V 55W X2 ; Tompított : 12V 55W
Nem szedte még szét senki közülünk a fényszórót?
Ha a távolsági ugyanolyan típusú akkor mitől nagyobb a fénye, mint a tompítottnak?
Oké! Már keresem is!
Na talán most sikerül belinkelni a képet.
Szia,
ha visszaolvasol kicsit, akkor kiderul, hogyan talalod meg az illetot. ca. 2-3 oldal
Sziasztok! Valaki megtudná nekem adni,annak az embernek az elérhetőségét aki gyárt hasidomot + sárvédőt és egyéb kieget, Z750-re? Köszi!
meg egy toronyorát láncostul,
es ha nagyon hideg van, akkor rogton fozzon neked teat is na ne viccelj mar azert talaltak ki a homerot, hogy azon tudd megnezni. nem urallomas ez, hanem motor
Na ez most nem fog menni. Nagyon korán van még. Később újra próbálom.
Sorry! Valamiért lemaradt.
Hali!

Sajnos tényleg csak 40 fok fölött működik a vízhőmérséklet kijelzője.
Íme a 2008-as Z750 használatijának ide vonatkozó része:
Helló!
Az enyém is 40foktól mér!
Addig ck kis vonalak vannak a számok helyett!
Kerdes!
mar ha van valaki fent
mindenkinek 40foktol kezd merni a homeroje?
mert az enyem igen, deh a kicsi japanok nyugottan alithattak volna ugy, hogy lehessen latni milyen homerseklet van kint, begyujtas elott.
az index meg is irta, hogy egy csomo, fejkendojet vesztett oregasszony szaladgal valami videki varosban es utemesen lobaljak fejuk felett a tejesvodroket
Na léptem, majd később még becsekkolok!
A Bar2.0-os zene is ott volt!
Nagyon frankó, bár azt hiszem kicsit túllőttél vele a közönségen...
Szia!
Igen, óriási meglepetés volt! Mariann, teljesen oda volt, Fecónak említettem is, hogy ki volt az a rendes ember, aki ebben közreműködött és mondta, feltétlen adjam át üdvözletét.
Még egyszer nagyon köszönöm a segítséged! Ne haragudj, hogy nem jeleztem előbb, de igazából ma vagyok egy kicsit lazábban, de már mehetek is ki egyik cégünkhöz...
Erre nyomtam showt egy vidéki közösségi házban ahol szinter csak nyugdíjasok voltak. Kikészült mindegyik egytől egyig.
V2 1.6 ( 1.8ra alakítva ) valami spéci tuning befecskendezővel meg elekronyoscomputeres cuccal... 140 LE meg kb 220 Nm körül van szerintük... mondom, olyat lépked, hogy aztafakkk... És ugye nem bír kerekezni és a 225-ös kerék meg nem forog el, úgyhogy gázra kilő... Nade nem offolom szét a topicot, különben is beleért a kezem a bilibe és felébredtem...