Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szewa! Sikerült, de kár volt, mert azóta vettem máshol másikat.Most meg azt ujitom
Hali Zrider, sikerült a házat rendbe hoznod?
Nah , a felsoroltakat mind ismerem, veled meg majd összefutunk valahol valamikor, csak idő kérdése.
Nem offolok itt tovább, elmegyek inkább sörözni
igen igen tenyleg onnan ismerem
Bikafalvara keszitettem 3 szekelykaput az arviz utan es ok ott ujitottak fel a templomot, meg a papilakot, es meg ok segitettek volt az egyik komajaval az allitasnal.
es maradtunk ugy, hogy ha talalkozunk akkor nem futunk el egymas mellett. Es a talalkozon tenyleg lattam.

En az a telefonbutykolo vagyok, de lathatsz meg egy par ismert arcot korulottem!
Pedig motort mosni azt nagyon tudsz.
A fiatal srác( aki a bébit fogja) Márton Ervin és Csíkban lakik, de láthatod Udvarhelyen , mert ő is egy hozzám hasonló csavargó ip. alpinista, szokott arrafelé melózni.
Ez meg én vótam
akkor lehet még segítség Orbán Joci meg a bátszi motor én már tudom, hogy találkoztunk csak még nemtom, hogy hol. talán a mikepércsi úton ha te is jársz néha arrafelé, bár ott utas voltam
Bódi Sanyibácsit különösen csípem na meg Telekdi Peti és társai szegény esvém tőle tanult kerekezni
hat nem sajnos nem ismerem
azt a fiatal sracot latasbol, mert o talan udvarhelyi
De az idén is voltam vele SF-napon, tavaly meg Bódi Sanyival húztuk ki a Tizedeset Szeghalomnál a pocsolyából , de igy nemvágom ,h ismernénk egymást, bár nem is meglepő, mivel Te a lányommal vagy egyidős.
Akiket én ismertem, azok már mind megöregedtek v meghaltak.
sőt egyre biztosabb vagyok benne a képek láttán nem voltál tavaly Matyi atyánkkal berénybe mikor hazafelé a fighternapról esett egy picikét?
én majd csak jövő héten megyek....még a végén kiderül, hogy mi ismerjük egymást kici a viláááág
én szomoritottam az embereket Szoboszlón, de már páréve csak heti néhány alkalommal fordulok ott elő
Ma pont voltam.
ő volt debreceni vagy te szoboszlói?
Vagy huszonhatévig nekem is az volt, de ma nem birtam elcsalni gépelni
"falubelim"
Na igen , Matyit kb a félország ismeri ,meg a fél külföld
hoppá, milyen ismerős "kedves" arcú fiatalember integet be a bal oldalról, spidi ruhában
Háj!
Ez még tavaly volt, de jövőre mehetnénk közösen is ,mi már ugyis képbe vagyunk egymással
Szeva cimbi. Látom jártatok a Zetelaki tározónál, épp ugyanitt voltunk mi is
Ha környékbeli vagy, valszeg ismered ezt a néhány pókot.
Baloldalon a haverom, mögötte a "véncsaj"
Köszi a meghivást, bár inkább csak 1 cimbimmel járok túrázni, mert nemnagyon tudok viselkedni, és ez a legtöbb embert kiakasztja .
De persze attól még összefuthatunk....
Knapet igazad van!Már látom,hogy nem igazán lehet találni 1.5m alatt normális motort,most már várok tavaszig addig meg összejön még 1 kis mani azt majd meglátom mi lessz,de új nem lesz az biztos,pedig nagyon csábító a Fehérvári Új Z1000 2.2M ,de hitel no!és inkább a kicsi Z!
3 hete jart itthon meg mindig jol nez ki a "vencsaj"
monnyuk en mar nem szervezkedek oda, de vannak egyeni szervezeseim mint pl.:
Devara a szekelyfoldrol
Hasonlatos a devaihoz, csak Szarhegyen
Turaszervezesek(ha jovore osszejon akko lessz Zes tura is )termeszetesen senki nincs kizarva
Ha lessz kedved akkor ezekre is eljohetsz
Igy van Zitával, de nem hallottam rólla már legalább féléve.
Azthiszem ,még mostanság is Svédországban él.
Majd jövőre elmegyek a bulitokra ismét
Kataval vagy Zitaval?
En is Daimler tag voltam vayg 7 even keresztul