Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naná... pocak már nő hozzá... szakáll is meglesz seperc alatt...
Bárány ur.Sikert arattak a poharak?
Végre ismerős arcok itt
Hát igen ez nem egy hétköznapi utcai motor... Az ára valóban nem kevés, viszont azt azért jobban tartja...
Gondolom a hangja sem kutya.
En sajnos nem tudok ott lenni
fejkendo is lesz
dobozos sornek tarto
Egyre jobban kiismersz...
Az persze hozzá tartozik, hogy ez egyelőre kéjes álom, mert így is 4 millió az ára...
Van egy nagyon jó barátom aki ezekkel kereskedik, meg épít. És az ő saját gépe ami tavaly második lett a motorépítő bajnokságban lesz eladó tavasszal. Nekem ajándék áron. Múltkor küldött képet, mindjárt megkeresem. V-Rod ha jól emlékszem a típusára. Ráültem, kipróbáltam, nagyoooonnnnnn bejönnnn.... Olyan nyomatéka van, hogy beszarás.... ötödikben 70ről úgy gyorsul ki 160ig mint a Z álló helyzetből se...

ehunne...
biztosan megtetszettek neki a csopperes rojtok a borkabaton es a markolaton, aztan ezert akar valtani
Valóban, csak már egy ideje godnolkodok egy kis fiatalításon. De persze a recesszió az én pénztárcám sem kíméli így egyelőre még várakozó állásponton vagyok. Mit találtál a Harley-nál ami érdekel?
Mi? De neked Z1000 van, nem? Nem értem... komolyan.
Ha tavaszig nem megy el akkor beszámítják nekem egy Harley-ba...
Megmondom frankón elgondolkodtam rajta...
Szerinted? Persze, hogy megvan... Nem is fogja megvenni senki. Amilyen orbitális módon megállt a használt járművek piaca... Így is hatalmas buktával adnám, ennél többet meg azért nem vállalok be, csak, hogy ne legyen. Úgyhogy marad.
Azért a reggeli dér bizos nem ösztönöz efféle akciókra...
Megvan-e még a motorod?
Őszintén? Szerintem, hogy hagyjam abba...
azert, h feloltozz vegre, vagy hogy hozzajuk is menj kicsit kapalni
persze vegulis mindegy, a penz fontos dolog
Pedig a szomszéd asszonyok csipázták eddig... dobálták az ezreseket...
Jeeeeeeeee
ezek szerint meg elsz? oltozz fel vegre rendesen! mondtam mar, hogy ne meztelenul kerteszkedj, hideg van mar
Jobbat... folyik a taknyom... Tejbegríz és mesenézés megvolt... Verdák eddig 3x az elmúlt 2 napban...
Keréken mért teljesítményt a program segítségével visszaszámolják főtengelyen mért adattá. Ahogy ezt megteszik autóknál is. Egészen pontosan ez úgy néz ki, hogy mér és két ( pontosabban három ) értéket ír ki. keréken mért LE, főtengelyre visszaszámolt LE. Ennyi. Nincs nagy varázslat. Ha szivatni akarnak akkor megszivatnak. Autóknál 5 % a megengedett eltérés a gyári adattól. Motoroknál sem hiszem, hogy ennél több lenne a hivatalosan megengedett.
Joreggelt
Böszörményben van egy b... rendőr, aki még eddig minden motorost megbüntetett, akit megállított! A kollégája szerint "kifejezetten vadászik a motorosokra". Költse mindet gyógyszerre!
Ja kettővel ezelőtt elírtam: mindegy mi van a forgalmimban, bármilyen teljesítményű motort vezethetek. A1-el nem.