Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Babelfish a barátunk , de mákom hogy barátság miatt Angliából többnyire ingyen hazajönnek a dolgok
Köszi mind2nek!
Bituman,Te pécsi vagy ha jól láttam!Baranyába elég sok Z futkozik ha jól láttam!
Én is onnan hoztam!
Szoktam vásárolgatni (tankpad, fém fékcső, tankbőr....). A nyelvre nagyon érzékenyek, a németeknek véletlenül sem szabad angolul írni.
Nem bonyolult de kell pár do9logra figyelni...Ezzel nem offolnám szét a topicot, ha érdekel írj egy mailt a bituman@bituman.hu címre és segítek eligazodni rajta
Nincs mit!
Simán felpattintod az ülés helyére.
Itthon vettem, nem az ebay-ről.
Köszi!
Őszintén még soha nem rendeltem ebayról!
Ezért kicsit tartok is tőle!
Te is magyarkodsz e-bayen? Néha besértődnek az alkudozás miatt, de hát válság van
Itt is találhatsz mindenfélét http://stores.ebay.co.uk/GFK-M... Remélem hamar összekapja magát a forint, mert nyáron jobb volt e-bayezni bár a fene még így is sokszor megéri
Polo!
Köszi szépen a linkeket!
Ezek kékek is!
És ehez kell valami vagy csak így ahogy van az ülés helyére feldobom?
Ebayról vetted?Mennyi idő alatt küldik ki?
Gyáriba ha jól tudom csak színre fújt létezik, egyébként fekete színű és ahogy az imént írtam 28e. (Igaz én 20-ért jutottam hozzá, de ez más történet. )

Hirtelen ezeket találtam:
1
2
3
Mennyiért tudtad megvenni ha megkérdezhetem?
És milyen?
Színre fújt?
Az üléspúp nekem is jobban bejön de ha tudnék szerezni hasidomot is kedvező áron akkor arra beruháznék még idővel!De az üléspúp az nagyon tetszik,meg a hátsó ülés úgy sem hinném hogy nagyon gyakran lenne használva!A minap felhívtam egy srácot aki bukógombákat csinál mocikhoz!8500Ft lenne a Z-hez!De azt mondta h ki van fogyva! De januárba elkezdi gyártani őket!Fel is hívom h postázza ahogy elkészült!
A plexi nem rossz dolog,bár plexi nélküli Z-vel nem mentem még de ez a kis Puig plexi bejön ami van a gépemen!
De az nem kevés érte amit irtál!
Olcsót (használtat) nehéz kifogni, nézegesd az ebay-t, külföldön nagyobb eséllyel találsz. Az enyém ma jött meg.
Semmi gond. E-bayen 30 font a fényezetlen plusz 15 a szállítás, ha van fényező haverod akkor 30 alatt meg lehet úszni....Én a hasidomot kihagyom mert tetszik amilyenre Shunji Tanaka alkotta. Plexit vettem volna de a Givi árszabása (17 a plexi meg 8 ropi a két konzol) felhúzta az agyam, szóval marad naked, plusz táskák és tavasszal valószínűleg első futómű okosság meg fém fékcsövek és kész is
Bituman akart lenni!
Sorry
Köszi Bitumen és Polo!
28ropi még nem a világ vége!
De ha kicsit olcsobb lenne jobban örülnék! Ennyit picit sajnálnék érte!Egyenlőre!
Egy 15-20 sokkal reálisabb lenne érte,szerintem!
Itthon az új 28e (bármilyen gyári színben).
Tényleg különböző méretű fém konzolok fogják két oldalt a hasidomot. Épp most vettem le a gépről. Meglátjuk mit tud vele kezdeni Csaba. A konzolon kívül szerintem jó a régi és új kis Z-re is.
Kukkantsd meg ezt: http://cgi.ebay.co.uk/kawasaki...|66%3a2|65%3a12|39%3a1|
240%3a1318
Helló!

~30-40 ropi körül vannak, de ha lejjebb megy a dollár és szerencséd is van, akkor az eBay-ről ettől (nem lényegesen ugyan, de) olcsóbban is tudsz venni.
Akkor szerencséd volt vele!
Nem lenne rossz egy nekem sem!
De mennyiért tudtál hozzájutni?
Mennyiért mennek az újjak?
Itt vettem a topikon, Tomin keresztül 1 haverjától használtan , aki eladta a gépét és sok mindent kiárult.
De nem írom meg mennyiért mert ideges leszel , gyári darab és pont feketére volt fényezve
FIGU
Ez a hasidom ami a képen van jó a régebbi Z-re is?És milyen árban lesz kb?
Figu az üléspúpot hol és mennyiért vetted?
Vagy tudtok valakit aki csiinál hozzá?
Robis! Erre a hálára még visszatérünk, ha elkészül a nagy mű.