Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem vok kolozsvári, és már a zé sincs meg, de időnként sokat vagyok arra.
A Daimler tagok közül régebben spanoskodtam 1 nénivel
tied az a kolozsvari kicsi Z?
az enyem tavasszal mar az otodik evebe lep, van benne 24.500 km es ami baja volt/lett, azt megcsinaltattam. amire kolteni kene, az csak kozmetika mert en trehany vagyok kisse viszont 3 ev alatt 600e-t "buktam" rajta, ami a hiteles motorokhoz kepest szinte apropenz.
igazan sajnalatos, hogy amit megvesz az ember gyereke, az azonnal egy csomot veszit az ertekebol
hat jah
Reg volt mikor meg nyertunk is az eladott motorokon
De aki ujat vett es azt szeretne eladni, hat annak azt ajanlom, hogy tobbe ne vegyen ujat, vagy ha vesz akkor ne adja el
A főutak elég faszák, sztem rövidesen rendbehozzák a többit is.
A rend őrei valóban nevetségesek arrafelé a Dacia loganjukkal , elég gyorsan ki lehet menni nekik a képből . Egy izben még Kolozsváron, kicsit hagytuk őket közelebbjönni üldözés közben a móka kedvéért, mialatt sírva röhögtem az igyekezetükön !
Igazad van amennyiben megtartom a 98-as vfr800-amat az még most is annyit érne mint tavaly!
szabadnak nem szabad, de a motorosok 99%a (1% megrogzott szabalykoveto, a tobbiek nem fernek el) elore megy rosszabb esetben furakszik
A szabály nem engedi ettől még mindenki csinálja...
kezdem egyre inkabb ugy gondolni, hogy ha az enyemnel joval fiatalabb motorokat sem nagyon tudjatok eladni, akkor az enyemet felesleges is tovabb kinalgatni akkor inkabb egy keveset rakoltok es tavasszal ujra elkezdek vele szaguldozni es en meg messze nem buktam rajta 3 ev alatt annyit, mint Knapet 1! ev alatt meg nem sokan masok, csak hogy nem szemelyeskedjek
nalatok elore szabade menni a pirosnal?
Ha visszaolvasol rájössz, hogy nem csak te gondolod így...
Az eladók hazudozása konstans jelenség manapság. Mindenben. Autó, motor, lakás, ház, kiadó műhely, eladó bicikli stb. Mindenben van egy kis sántaság. És pontosan ezért is olyanok az emberek amikor venni akarnak valamit amilyenek. Én ezt értem és valahol el is tudom fogadni. De amikor már irreálisan átcsap ez a dolog negatívkodásba, az bosszant.
Ja és az általad támasztott árkritériumok SZERINTEM összeegyeztethetetlenek a kinézett modellel válság/megszorultság ide-oda!
Bocsi ezt én gondolom csak!ű
Üdv.:zsoo
Szia!
Az én történetem konkrétan nem is Rólad szól,az enyémet első személyesen eljövő ember elvitte!Nem véletlenül,és túl olcsón nem is adtam oda.
Az is igaz aki vállalja hogy 2-300 km-t utazik egy vasért abban benne van a kockázat!
azert, mert az ottani rendorok nem ernek utol, vagy mert sokkal jobbak az utak
Gyári állapotú 1 éves motort nem találsz. Ezt most nyugodtan borítékolhatod. Az én motorom ami extra az csak a biztonságot ( pageres riasztó ) szolgálja, illetve a kinézetén javít. Nem mintha az értékét visszakapnám ezeknek. Nem is akarom. De pl árban ne hasonlítsunk össze egy teljesen csupasz gyári motort és mondjuk az enyémet. Az extrák összesen kb 2 kiló.
Én valóban nem kötözködni akartam, sem veled, sem mással, csak szeretném megérteni, hogy a vásárlási szándékhoz milyen elképzelések társulnak. Mert az emberek jó része hírből ismeri a realitásérzéket.
Jövőre megujjul a Kresz, remélem az okos szabályalkotók nem tudnak erről a román kezdeményezésről.
Bár azt mondom , h még igy is gondtalanabb Romániában motorozni .
a kisse teve, kisse tehen formajura gondolsz
meg jo, hogy nem a szavannan lakik a kis draga de majd melle allitom a motormodelljeimet, hatha felpattan az egyikre
Megmondjam mi nem helyes formailag? A zsiráf...
Ő kérdezte, hogy nálunk nincs-e ilyen szabály, erre a kérdésére válaszoltam.
Hat bizony!
emiatt en is csinaltam volt egy hiabavalo BPesti utat
Hat nem mondom bemelegszik a gumi egy kicsit, de az aszfalt az soha.
Es ahogy ma jottem haza a hetvegi kiruccanasbol, homorodfurdon biza meg voltak szorva a kanyarok rendesen.
Es az arnyekok meg mindig feheren viritottak...
ahogy ismerosoktol hallottam, a regebbieket sem lehet eladni
gyakorlatilag most semmit nem lehet eladni. meg tavasszal se nagyon, mindenki allati ovatos lett. ahogy Panyo is irta, az eladok egy resze osszevissza hazudozik es egy csomoan feleslegesen autoznak emiatt. a masik fele, hogy valamiert mindenki serulesmenteset akar, de abbol indul ki, hogy ugyis atvagjak ez azert kicsit paradox igy...
vagy formailag nem helyes
Pálfibéla ugy vágom ,h erdélyi.
Tudom h nállunk nincs még.....
K0-ás racetech-kel ,azért még nincs gond ilyenkor sem