Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van valami Donauplex bev. közp bécsban....Na ott lesz
Southern Comfort Showbar Award Bécsben...az oldalon is fent van aszem hogy hol is pontosan, de most én sem találtam, hülyeséget meg nem akarok írni.De estére kiderítem.

Ez egy rendkívül színvonalas verseny csupa csupa nagyágyúval, és nekem ez az első megmérettetésem nem zetközi porondon. Kicsit izgulok..
Hello Dragam
lehet, hogy meg nagyon hetfo van nalam is, de hova kell menni jovo heten hetfon es mi lesz ott? mert en mennek , csak nem talaltam meg az oldalon, hogy hova
Ha valakinek van ideje akkor jövő 7 hétfő este 7kor kezdés.

Az oldalon minden info
Én 11 előtt nem bírok felkelni, nem hogy 6kor elmenjek úszni
Minden tiszteletem a tied, hogy melo elott meg elmesz uszni en keptelen lennek ra na meg aztan allati nehez lenne emberi formaba razni magamat hanyra jarsz dolgozni, hogy reggelizni is van meg idod a kis poronttyal
mostanaban kisse haldoklik az elet itten en mar ugye nem merek nem-motoros temarol irni, es mivel itt a szezon vege, a tobbseg mar csak arrol tud beszamolni, hogy eppen eltette telire a jarganyt
viszont lehet, hogy az enyem megiscsak megmarad tegnap este a kedvenc szerelom adott par tippet es nagyon fenem ra a fogam gyujtok egy kis penzmagot es jovore, azt hiszem, megcsinaltatom
A gyerkőc az megvan. Egyre tudatosabb és akaratosabb. Imádni való.
Én megvagyok meló ezerrel és közlekedek papásan a BKV szép nagy járgányain.
Mellette meg reggelente úszok mostanában. Mivel maszek melóm nincs, így átszerveztem az életem és korábban fekszem, reggel 6-kor csobbanok. Rég el kellet volna kezdenem. De tök jól jön ki mert amikor hazamegyek az uszodából még enni egyet a gyerkőc akkor kell fel és együtt eszünk. Ha kicsit kések azt meg le...m. De eddig jól viselték a cégnél.
Fórumozni meg az olvasásra korlátozódtam, (mostanában kevesebbet írtok, de így is van mit olvasni ) mire elolvasom a dolgokat és írnék tuti jön valami nagyon fontos meló.
Uhh!
Az akkor kemény
Mennyi km-vel adták el Neked?
Mennyit állítottak ők mennyi van ben?
Köszi!
Szóval akkor az miatt van a leállás?
Már megijedtem hogy valami komolyabb dolog áll a háttérben!
Ma viszem eredetvizsgára a mocit!
Figy ilyen hogy üléspúpot nem tudsz/tudtok valahonnan olcsón?
Nekem is csinalta volt.
Hosszu volna elmeselni. a lenyeg az az, hogy uj motort kellett vegyek bele
igen! alitsd fel az alapjaratot es megszunik!
Hejjhoooo
Tozsó nagy huligán, folyton motorozik múltkor is lebukott a ringen
új munkahely egyelőre élvezetes, bár azt mondták, hogy ebben az üzletágban a mostani időszak a holtszezon, úgyhogy van időm tanulni, okosodni. van még bőven hely a fejemben, és az angol is halad szép lassan. írok én boldog-boldogtalannak, és még válasz is jön, úgyhogy nagyon nagy gáz nem lehet
Veled mi a helyzet? gyerkőc jól van?
Jó reggelt mindenkinek és neked is Borso.
Hétvégén hosszabb tárolásra raktam a mocit. Erre mit látok szombaton? Tozsó ezerrel száguldozik Keresztúron. Jó volt látni.
Amúgy Borso az új melóhellyel mizú? Angol nyelv nem akadály?
Joreggelt
Mivel basztak át ha megkérdezhetem?
Szerinted az mitől lehet hogy meg van huzatva a gép kb olyan 7-8ezerig és utána kicsit gurulok behúzott kuplungal leáll?Összefüggésben lehet az alacsony alapjárattal?
ja es nyujal be neki s csavard feljebb azt az alapjaratot
jotol kerded
volt! mert atvagott az elado
de miota rendbekaptam nem semmi!
nemtudok komolyabb tipushibarol
Aham!
Köszi szépen!
Nekem olyan 800-1000 között van!
Nem tudom nem-e kéne feljebb állítani!
Neked volt már valami problémád a géppel?
szia!
en 1000re alitottam, de 1200 korul az optimalis.
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne hozzátok!
Nektek mennyi az alapjáratotok a mocin?
Nekem picit alacsonynak tűnik az enyém!
Köszi a válaszokat!
Szeva Zrider!
Hát söröm az van biza, és fogyasztom is .
Bocsika, hogy ekkora késéssel válaszoltam, de 1 nagyon nagyon jó cimborámmal dumáltam, aki Dániából hívott.
FIGU
Háj! Már pont hiányoltalak
Söröd van?
Nekem pont kifogyott, uh mennem kell municióért!
Majd jövök idővel féloffon
Csá mindenkinek!
FIGU