Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali. tudnátok nekem segíteni Z 750-re kellene fejidom és lámpa minden kis tartozékokkal együtt persze ócsón Kösz előre is!
Nincs mit...
Épp most vágtak meg automatikából, de még 5ig hallgatnom kell a tanár további rizsáját..
Teebee, köszönöm, megérkezett. Nagyon jó kis olvasmány, így a hideg téli estéken. Tavaszra kívülről fogom tudni.
Es keszitettem uj orakat...
Ja jut eszembe
Voltam a Gorgenyi havasokban malnaszni es afonyat szedni
Ezek a kepek ott keszultek...
Felétek akadnak eszméletlen jók, nálam a két kedvenc az áfonya és a málna... Itthon még nem láttam ezekből házit de mindig hozatok ismerőssel

Még a végén ez lesz a Kawasaki hivatalos itala
Majd a tura egyik estejet elnevezzuk "palinkakostolonak"
Akkor szervezünk egy pálinka kóstolát hozzátok jövőre, ottalvással.
Sajnos csak vagyesunk van, mert a ket evvel ezelotti jegveres elvitt minden gyumolcsot, es meg a tavaj is azt sinylettek a fak, igy nem volt mibol valogatni.
Remelem az iden valamivel tobbet es jobbat tudtak betakaritani a gazdak.
Nagyon remélem, hogy megérkezik már lassan...
Ennyit szerintem is nagyon megér. Viszont amennyiért itthon árulják az rablás!
Pálinkás jóestét!
Hát ez a ba, hogy vegyes! Én azt szeretem, ha a gyümölcs ízét érzem. A vegyes ezt elrontja. A nagyapám szegény is a végén már vegyest csinált. De amíg volt gyümölcs elég mennyiségben, tisztán csinálta. Szilvát, barackot, cseresznyét. Na az igen. Ízes, finom, tiszta.
Nem ez nem vacak, es nem ol meg!
Nekem van kb. 500 liter vegyes palinkam aminek litere 3500 ft.
55-60 fok kozt van.
Ha erdekel.......
Ha igazán jó, akkor pl 0,35L pálinka, 6-7000 Forint. Gagyi: 0,5l 5000 Ft.
Ami ennél olcsóbb, az vacak és megöl.
szikraztam egy gondolatot
Csak motor legyen s aszfelt a motor alatt, mi elvisz oda ahova menni akarunk, oda hova mennunk kell.
Palffy Bela avagy Fiu
Mennyi most két üveg jóféle pálesz?
Nem hinném, hogy 10 000 pénzből megvan egy első és egy hátsó emelő. Nekem ennyiben volt.
Emelőt rendelni? Bármelyik lakatos összedob egyet a bolti ár töredékéért. Ami a képen van azt a motor első tulaja csinálta, de elég frankó és egy pillanat alatt fel lehet rá tenni
Nekem simán megjött a cucc. A motoremelőm nekem is onnan van. Hibátlan volt a postázás.
Ezeket gyorsan összeszedtem, de ha előkerülnek a törzsszurkolók akkor majd bereklamálom a épeket. Meg ha nem leszek lusta akkor a telefonomról is feltöltöm.
Aztapaszta, itthon én sem tudom kitömöríteni...
reggel megyek be a céghez, majd onnan átdobom, ha addig nem boldogulnál.
Robis, neked annó a Ricambi Weiss nem szarakodott a postázással?
Még október elején rendeltem tőlük egy emelőt, és még azóta is kinlódnak...