Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem sem sikerült elsőre, próbálkozz többször.
Nekem Total Commanderrel sikerált...
Ha mégsem menne átdobom mégeccer...
Szerintem KingMidas, keressétek meg, PenteleMotor, Dunaújvárosban. Lehet, hogy tud segíteni ebben.

Teebee, sajnos a fájl sérült amit küldtél. Nem lehet kicsomagolni. Meg tudod nézni? Köszönöm.
Sziasztok! Haverom elcsúszott a Z750-esével (03-05 közti modell), és kilukadt a bal oldalon a kuplungdeklije...hol tudna olcsón venni hozzá? Gyári új 40 eHUF, állítólag!
Semmi különös, nyomom az ipart én is. Meg a teniszt! Bár még gyatrán, de alakul...
Sajnos velem nem történik mostanság olyen sikerélmény, mint Veled meg Figuval!
Oupf fater, ne is mond. Még mindig nem sikerölt teljesen kipihennem magam. Ittunk is kint nem keveset és valahogyan ez most megviselt.

Veled mi újság?
Mi helyzet? Csak ásítozol itt?
Na most
a link megerkezett, de a kezikonyv nem
Elvileg igen
elküldöm ismét
FIGU,
a szervizkonyv meg mindig nem erkezett meg es a link se
hova kuldod te ezeket? a ....@hotmail.com-ra
Hát a 20-30 év alatt, mert ennyit gyakorlást kinézek belőle
1-2 karcolás a vidin is sikerült

küldtem én is egy linket, szerintem óriási
keresem a szót amivel leírhatnám, de csak az jut eszembe hogy a pali "autentikusan hülye, vagy ittas"
a 100 meg autoval sem sikerult , de azert csak nem billentenek a rend orei feneken
neztem a videot es azon gondolkodtam, h vajon hany autot vaghatott gallyra a bacsi, amig ezt megtanulta
De éreztem, de nem mertem megkérdezni !
Az a kanyargós rész nagyon jó, ráadásul Batta után matrica nélkül lehet menni ,
de csak 100-al , motorral 100 , egy ilyen úton
néztem a linket nagyon komoly
itt bent nincsen, otthon meg alig vagyok mostanaban
de becsszo, ha legkozelebb beuzemelem, akkor felveszlek es csacsogunk tegnap gondoltam Rad nagyon, nem erezted M6-on jottunk el Szazhalombatta mellett egeszen jo kis autopalya lett, szepen lehet hasitani rajta es a Pest feloli vege egeszen kanyargos is
Jó reggelt!
Igazán nincs mit !
Borso azóta sincs skypod
FIGU
Joreggelt
koszonom szepen!
még mindig van egy ilyenem eladó
esetleg ha érdekel vkit
modul
Ezer és egy köszönet érte.
A csináld magad mozgalom után megindítjuk a szereld magad mozgalmat Ha valakinek esetleg más típusé kell vagy az ezredeseké az szóljon így estefelé át tudom tolni
Na erre majd valami motoros találkozó alatt sort kerítünk
Hi Borso !

Meg kaptam, és tovább toltam a cuccot !

FIGU
Fú a srácoknak már most is életem végéig tudnék mesélni ,
csak a feleségem nem örülne a felének sem ,
és nem azért amire gondolsz ,
hanem mert a fiam feljogosítva érezné magát minden kipróbálására ,
na ennek én se örülnék
FIGU
Úgy szép az éet ha zajlik Legalább lesz mit mesélni a kölyköknek egyszer....A kedvenc kocsmánk a Tuskó mellett volt. A hülye pizzériás csaj csak harmadszorra értette meg, hogy a hozzanak egy pizzát a POKOLBA az nem telefonbetyárkodás csak hülye piások fiatalok akarnak a kocsmába rendelni kaját, mert még ropi se volt
Haligali

Elküldenéd nekem is az új z-s tananyagot?

Köszi előre is: tozsoman@gmail.com