Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Nem sértődöm meg,de én gyári állapotút keresek! az extrák nem érdekelnek mert nincs rá pénzem egyenlőre!
Sosem mondtam,hogy drága valakinek a motorja is és nem is alkudoztam!
Ha lenne annyi pénzem 1 percig sem gondolkoznék,hogy extrákkal felszerelt gépet vegyek(Csutkáét már megvettem volna)de nincs és hitelt meg nem akarok felvenni.
Valószinű tavaszig talán összeszedek még 1 kis manit
Szia horizsoo!
Engem meg az bosszant,hogy az ember telefonon érdeklődik és azt a választ kapja,hogy a motor kifogástalan gyere nézd meg nem fogsz csalódni amikor meg lemegy az ember 150-200kilómétert akkor derül ki,hogy hát ittis horpadt ott hiányzik valami mólkólva van stb.. és jön a válasz, ja egyszer eldőlt!Ez rendben van mert előfordul mindenkivel csak akkor miért kell letagadni aki gyakorlott motoros az ugy is észreveszi,hogy valami nem stimmel.Most lesza.om azt az üzemanyagköltséget,de a 4.5. esetnél már egy kicsit bosszantó.
És én csak telefonon azt kérdezem meg a vételárról,hogy mennyire rugalmas és ennyi!
Üdv: panyo
Estét!
Na igen... csúnyán melléfogtam a Merkantil-os hitellel. Illetve a konkrét konstrukcióval. pedig 450-et fizettem be kezdőnek. Most 1.2 a tőketartozás, de mivel több mint 300 ezer Ft a kamatkülönbözet ezért kicsi híjján 1.6-al lehet lezárni a hitelt. Evvan. Ezt még be is nyelném ha lenne rá normális érdeklődés és hitel és fizetőképes kereslet. Tavasszal már nagyobb cuccot akarok. Vagy semmit sem, mert húzok a csába...
Magyarországon a kreszben szerintem nincs ilyen passzus. Botorság is lenne ilyen alapon korlátozni. Az viszont biztos, hogy a sportosabb motorkra kapható gumik 5-6 fok alatt lópikulát sem fognak. Se elindulni, se kanyarodni, se megállni nem lehet velük. És ezek ugye alapvetően kellenek a motorozáshoz...
A srác azzal kezdte, hogy max egy éves, gyári állapotú Z750-et akar. Erre mutattunk neki kettőt. Konkrétan. Mindkettő 1.5, és erre írta, hogy olcsóbban akar. A két dolog szerintem összeegyeztethetetlen. Mármint a kifogástalan állapotú, nem mókolt, papiros max 1 éves Z750 és az 1.5nél alacsonyabb vételár. Még ha éppen a szezon vége is van.
ettol mar az sem allna messze, ha az enyemet adnam ingyen
butasag lenne azert mindent a valsagra fogni... bar az is biztos, hogy a regiebbi motoroknak talan kicsit fejjebb kuszik az ara, ha mar nem lehet olyan konnyen uj motorra hitelt kapni. foleg olyan kondiciokkal, mint knapet
Ne b@ssz! Ezt frankó? Ma is zúztam a királyhágón , és nemigen volt 5fok, amikor hazaindultam Negreniből.
nemtoom!
Nalunk monnyuk a varoosban 1 , 2 robogos pizzafutar van.
Nalatok nincs ilyesmi torveny?
Ilyen időben mint ma 10-12fokban még nem akadály!
Ma is gurultam egy 40km-t!
Jó is volt!
Van ilyen törvény motorosokra? Ilyenről még nem hallottam!
És a motoros futárok akkor éhen halnak?
monnyuk most behoztak nalunkis egy olyan torvenyt, hogy 5 fok alatt nem szabad motorozni
Nincs az a hideg ami meggatolna a motorozast
Köszi szépen Stevesaki az infókat és a véleményt !
Amikor megláttam a gépet rögtön bele szerettem!
Pécstől nem messze vettem,egészen pontosan Mecseknádasdról van!
Az egyre több hideg nap miatt még ck 230km-t sikerült mennem vele !
És ahogy elnézem az időjárás előrejelezést ez az idő csak egyre rosszabb lesz nekünk motorosoknak!
Sajnos tényleg itt a tél!
Peti, a legény nem azt mondta, hogy a te gépedet akarná olcsóbban, hanem azt, hogy nem szán rá ennyit. A tiéd, valóban ajándék áron van így ennyiért. Az ellenben igaz, hogy tavaszra vége a válságnak, és jön a szezon. Minden gép ára 15-20%-al emelkedni fog. Akkor már Te sem adod el, hanem nyomjuk tovább együtt.
Szia!
Engem kifejezetten bosszant,hogy már a telefonos érdeklödésnél alkudozik az ember,úgy hogy a gépet még nem is látta!
Persze hogy kell alkudni,de látatlanba azért százezreket az azért dúrva!
Én csak csodálkozom, a világért sem szeretnék kötekedni. Ugyanezt játszom most az egyik autómmal. Tényleg nem értem. Oké, hogy válság, meg adott esetben valakinek lehet sürgős az eladás stb. De a valós értéktől nem rugaszkodjunk már el irreális módon és mértékben...
Knapet nagy az igazságod!
Kis barátunk félár feléért szeretne újat!
Szia!
Meg ne sértődj, de egy 7-8000 km-es, garanciális, újonnan 1.8 fölötti árú , extrázott, hibátlan motort mennyiért lenne reális adni? Őszintén. Nem vitatkozni akarok, csak kíváncsi vagyok. 1.5-ért ajándék. Ennél olcsóbban csak sántítósat fogsz találni. Tavasszal meg pláne amikor kezdődik a szezon. Én speciel így is bukok rajta kb fél milliót mindennel együtt.
Szerintem.
Udv Roli!
Szia Peety13,köszi,valamivel olcsóbbat keresek,de amint látom nem fog menni,mert már 1 párat megnéztem,de mindeggyiknél sántított valami.legutóbb most szombaton néztm 1 zöldet a próbakörig el sem jutottam.Szép volt,de a blokk heggeszve bontva stb...lehet várok tavaszig .
Üdv: panyo
Apropó valaki nem lakik szegeden véletlenül?
üdv
jól néz ki a géped
nem rossz az a high up dob....

ár/érték aránya nagyon jó a Z-knek

amiket szokni kell:

menetszél (meg lehet szokni, jó bukó kell)
puha futómű (lehet rajta javítani)
vibrál a blokk és a váltó kicsit hangosan működik (már akinél, és aki nem szokta meg azt zavarja)

jó oldal:
viszonylag nagy nyomaték
elég lóerő
kényelmes üléspozíció
nagyon keveset kell rá költeni

nagyjából ezeket hallotam eddig...
Üdv Kawások!
Új tag vagyok sportmotoron!
Most vettem egy 2004-es Z750-est!
A tipussal kapcsolatban érdekelnének tapasztalatok!
Előre is köszönöm!
Jó éjszakát mindenkinek!
aztuti
ettol az osszegtol mindenki vilagga szaladt
80 pénz
Ok, de árat még egyszer sem írtál. Nem lehet akkora titok.