Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap valóban csak a islányok nem motoroztak, és sajnos ezek közé tartoztam én is.

Láttam h kerestél csak nem tudtam felvenni mert pont bent voltunk a kórházban babalátogatáson (amit kurvára élveztem, nézegettem egy ráncos kisembert... ) aztán már nem is akartam hallani hogy mennyire jó és mé nem megyek...így nem hívtalak
Jó reggelt!
Tegnap sajnálhatja az összes kutyaütő, aki nem jött pedig hívtam őket !
Tozsóval egy nagyon kellemeset kanyarogtunk.
Ma frissen elindultam dolgozni - szokatlan módon bőven időben - majd miután nem jutottam fel kb 10 perc alatt sem a 4-es főútra, hazamentem, átöltöztem, s motorral fél óra alatt beértem, azóta sokkal jobban vagyok
Sétálni?! Én csak akkor gyalogolok ha megyek valahova...
neked mennyi eszed van
bamulatos bar egy falon keresztul meg mindig nehez lenne kijutni a lakasbol es nagyokat setalni meg ilyen romantikus hulyesegeket
Csudás herceget? Azt hittem nem kimenteni kell, hanem, hogy bent legyen veled...
lehet rola szo , de csak ha szerzel egy csudas herceget, aki 10 perccel kesobb kiment innen
Be kő falazni...
ismersz kicsit a joisten penzet is el tudnam kolteni
de ma tuti vennem kell fagittet a bejarati ajtora meg mindig nem volt eleg hideg, hogy megcsinaljam meg kene valami koltseghatekony megoldas a komplett szigetelesre
Jóreggelt... Ez jó. Anyagilag tényleg jobban megéri dolgozni mint lakást felújítani...
jaja, mar csak hetet kell aludni ....
de mennek mar, mert megsem az igazi. mindig rajovok,hogy valamit meg kene/lehetne csinalni itthon es az sokkal tobbe kerul, mintha dolgozni jarnek
Utolsó 7 a paradicsomi körülmények között aztán ujra munka?

Hozzászoktál a jóhoz miii?
remek remek
buszke vagyok rad, ifju padavan
Én szorgalmasan alszom pl
Joreggelt
remelem ti mar mind szorgalmasan dolgoztok mert nekem mar csak ez a het van hatra a henyelesbol
Igaz!Fontosabb nekem a kényelem meg,hogy 100LE felett legyen. Z-k pedig egyszerűen gyönyörűek ezért is keresek ilyet.Csak túl magas vagyok hozzájuk.De ez van.
most hulyeskecc?
direkt felemelem a belso labam, nehogy veletlenul leerjen en vagyok szerintem az egyetlen, aki fosik megtanulni kiulni
Fogyasztásban barátibb a 750-es az tuti. Túrázni meg lehet bármilyen motorral 10-200LE-ig.
Gyárilag annyi volt
Matska! Nem rég adtam el a CBR 954-esemet és szerintem az jobban megy mint az ezredes.Most már kezdek lenyugodni és egy fasza túra gép kell de nem első szempot a teljesítménye.(de azért legyen alattam LE)
Ha utolérsz
Nem kilenc van neki? Egyébként meg jó neked a Z, mert kanyarban alig kell döntened és leér a térded.
-1 na majd tavasszal kapol
Már csak 5 van de laza vagyok, leszarom
Maccccs,
a 7 eteled egyikevel jatszol
Ne add olyan drágán vagy pöckön pöckölnek!