Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meggondoltam magam. Inkább felmegyek 130 kilóra. Az olyan szép kerek szám...
Jó lehet így bulizni...
kremes lájt te nem akartal leadni par kilot

nem 9kor, de valamikor eleg "koran" sikerult hazatalalni. hogy hol jartam halovany lila sejtelmem sincs egy baratom ejjel csongetett, lecibalt a kanaperol es menni "kellett" nem vagyok egy partitunder, uh nem tudom, hol voltunk, de nagyon jo volt
szeretem, ha baratok egyszeruen beallitanak
mondjuk a kedd esti Rocky-nezest/alvast nehez lenne uberelni nyugdijas-klubb rulez
... na reggeli megvolt. 3 krémes...
A rohanás jobb mint fél-egy órákat állni és várnmi, hogy történjen valami... Reggel 9re értél haza a buliból? Uhhbazzz... Frankfurtban volt a buli?!?
jaja kicsit sajnalom is, hogy ilyen koran ertem haza, mert mozdulni alig van kedvem, pedig annyira gyonyoru ido van megyek is setalni kicsit, hatha a friss levego jot tesz
csak el ne aludjak seta kozben

6 tenyleg nem valami sok de legalabb nem kellett rohannod egyik helyrol a masikra
Jóreggelt... én csak ültem egész éjszaka... ilyen egy szar szombat éjszakánk nem volt az elmúlt 6 évben... 6 fuvar ( !? ) volt egész éjszaka de kitartott reggelig... faszom... Buli volt?
tornazom, dietazok
meg mozogtam en annyit tennap ejjel, hogy jujj csak ne lennek tole ilyen allati faradt
Túlságosan ellustulsz igy hogy szabadságon vagy. Nem lesz ez így jó
jooo, hat a mocskos kis reszletekre persze nem vagyok kivancsi
inkabb visszafekszem jobb lesz az nekem meg a vilagnak csak iszonyuan ehes vagyooooook
Ha elmondanám.... Meló delete, van helyette családi program. Szülinapok etc...
kukurikuuuu
te mert nem alszol meg egyaltalan, hova mesz dolgozni delutan
Jónapot
joejszakat
Igazából csak annyi a bajom velük, hogy a bal oldalon mennek és jobb oldalon ülnek... Ja és a földrajzi helyzetük miatt főleg japó cuccaik vannak... Illetve van ausztrál Holden amiből vannak egyébként finom darabok... Most májust tűztem ki.
eszrevettem
ha megvan, szolok
Regisztrálnék. Újra. Hosszú...
Üzenj, majd ha jó, és megyek utánad és beszállok a műhelybe. Én is szeretek autót barkácsolni.
minek az neked
minnya megnezem
Sosevót
Van valakinek esetleg felesleges iwiw meghívója?
OK. Attól még az ötlet jó. Én nem vetkőzök nyilvános helyen.
jo mi majd megirjuk Uj-zelandra, mert te uccse jossz soha
Jóötlet...
egyszer mar feldobtam az otletet, hogy el kene menni furdobe/gozbe kicsit kinyujtozni