Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hiába. Mindig van utolsó meg utolsó utáni pillanat... és mindig kész tények elé vagyok állítva... mindenki által...
legyel gyorsabb es tervezz elore
Jó nektek... én egy estére sem tudok tervezni... mindig megtervezik helyettem az estéimet... meg reggeleimet... meg nappalaimat... faszom tele már...
hat a jelek szerint nem, mert itthagyott ez a dög
na de majd holnap
Mentek buliba?
Na Östen pá emberek...Csucsu elhuzott dolgozni. Reggel jövök.
Jah...

Ma valahogy nem érzem a szórakoztatóipart De majd belejövök...1000fő Syma csarnok.....jöhetnek a geciládák
ize hova megyunk ma bulizni
na az se en vagyok
Nem nem:) Van aki most indul dolgozni
Hello hello
mindenki motorozik
" a bort vizzel, es a szerelmet hazassaggal nem szabad elrontani!"

Nagyon korrektet mentem ma a motorral. Igazán élveztem. Budafok, árpád híd csúcsforgalomban 14 perc
olyan muveletlen vagy
sose lattam egyetlen filmet se kiveve a Manitu bocskorat, de azt kb 150x
Az meg ki a pöcs? Vagy inkább pötsch?!
azert megiscsak tisztessegesebb valaszolni, mint elkummantani nem mintha emlekeztem volna, hogy mikor is kuldtem nekik a levelet rendesen vissza kellett neznem a kimeno postafiokban
nezzel egy kis Winnetou-t, hatha attol felebredsz nagyon vagany fickok
Akkor inkább ne is írtak volna. Akkor csak simán lusták lennének, így viszont hülyék...
eleg furan nezhetsz ki
kepzeld, egy konkretan 2 honappal ezelotti palyazatra most valaszoltak. eloszor persze "nem", es igazabol nem is szamit, csak egeszen meglepodtem, hogy ennyi ido utan meg vettek a faradtsagot es irtak
Csak ténfergek...
ismet joreggelt
sikerult teljesen magadhoz terni, vagy mar megint alszol
Jónapot...
Szívesen, máskor is.

(a jó házasság titka a külön hálószoba... Állítólag... )
Mivel csak szépészeti lene a beavatkozás ez az ár elég durva... Azt hiszem várok még vele majd figyelem a bontókat, hátha akad egy pár, de ennyiből meglennének a fém fékcsövek, az meg legalább biztonságot ad
Szia, ami konkrétan eszembe jutott, az már valószínű kifutott, mert már nem találom.
Az amerikai oldalon volt. Az volt az érdekessége, ahogy mondtam, hogy volt az idomokon furat, ami az ezreshez nem kell, mert megvan a rögzítési pontja.
A németeknél találtam eredetit, de elég borsos árban...:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAP...