Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondj 1 olyan /itthon is használt/ szót ami 6 betű, és csak 1 magánhangzó van benne ,
viccdelsz ezt tudoooooom
Ugyan már, ez egészen szimpla szócska... Erre varjál gombot: vehicle
De félre az Off-al...
bezel
Szia!
Mondj egy példát!
nagyon koszonom a felajanlast
legkozelebb angolul motorozunk meglepoen jol haladok, legalabbis jobban, mint vartam egeszen furcsa es kiejthetetlen szavakkal is talalkoztam mar
Üdvözlet...
Akkor nincs köztünk olyan aki rendelkezik hasidommal 750-esre, budapesti és hajlandó lenne összefutni Csabával egy mintavételezésre?
Valamit találjunk már ki erre, Csaba hajlandó lenne elkezdeni a sorozatgyártást, csak kellene neki egy minta...
Érdekes nem ajánlgatja senki, csak a nyelviskola, kemény pénzekért... Cicit kellene növesztenem? Meg egyebeket...
Majd tartunk neked nyelv órákat.
Nahát ott még egy jó ideig nem fogok tartani szerintem, hogy másoknak órát adjak... De ha úgy lesz, feltétlen szólni fogok!
erdekes, azt a betuszot egeszen jol le tudtam forditani
ha idokozben te is megtanulnal angolul, esetleg neha vehetnek toled leckeket
Ne viccelj már, egy szaros angol kifogna rajtad? Kizártnak tartom... nfw!
amennyiben nem vagnak ki rovid uton az angol nyelv hianyos ismerete miatt, akkor minden rendben lesz. eddig szimpatikusak, kedvesek es segitokeszek.
ez az angol meg nagy kerdes egyelore, de remeljuk hamarosan belejovok az ugatasba a technikai resze majdnem gyerekjatek, azt mar most nagyon elvezem
Tapasztalatból mondom, hogy tessék az ilyen eseményeket fenntartással kezelni. De asszem neked ezt nem kell mondani. Azért élvezd az új helyet, az új munkát! Levegőváltozás! Csak jó lehet!
Ez a kép konkrétan ott készült. Kiadó ház hirdetésében találtam. Megnéztem google térképen és tényleg... hogy rohadjon meg...
Hali,
Nos, volt gurulás szombaton? Aznap mindent lemondtam nem csak a motorozást.
Már folyamatban van egy takarítónéni... Mégiscsak jobb program lett volna egyet még gurulni!
Akkor javaslom Új-Zélandon, Queenstown városát. Hatalmas tó mellett, a másik oldalon óriási heggyel. Gyönyörű hely.
Joreggelt
fura az elso nap az uj helyen fonokom megkerdezte mindenkitol, h hozzon-e reggelit a kozertbol
Jóreggelt. Mentem.
Jóestét. Én most valami ilyesmi kilátásra hajtok...
Fagyas volt de szep
Én pont fordítva tapasztaltam. Hollandiában a lazaság ellenére angolul mindenhol sikerütl abszolút könnyen eligazodni, kommunikálni. Olaszországban sorra vonogatták a vállukat. Milano közelében voltunk nemrég egy munka kapcsán és hát elég gázos volt a tapasztalat. Persze mindenhol vannak normálisabb emberek és bunkók. Akárcsak itt.
Lehet Hollandia mas reszen jobb a helyzet. (Hollandiaval kapcsolatban: mondjuk nem szokott jol esni, ha arra a kerdesre, hogy "merre van a vasutallomas" egy helyi az egyezmenyes jellel valaszol, valoszinu csak azert, mert nemetul kerdeztem... Cserebe egy olasznak, ha haromszor elmondod magyarul, hogy "merre van a vasutallomas", akkor harmadjara megerti es elmutogatja... )
Nem azt mondtam, hogy amit mondasz nem igaz, hanem azt, hogy én nem tapasztaltam.
Egyebkent az olaszok nem is olyan cigany nepseg, csak van egy sajatos eletmodjuk, amelyben nem a munka szerepel az elso helyen, hanem a baratok es a csalad. En nagyon szerettem Olaszorszagban elni, nagyon kedves, kozvetlen, segitokesz nepseg, a termeszeti es epiteszeti szepsegekrol nem is beszelve. Napoly kornyeken minden faluban van egy Colosseum. Az eszakiak nem annyira baratsagosak.
Hollandiarol onnan van tapasztalatom, hogy masfel eve holland cegnek dolgozom, es eleg sokat kell atjarni "szomszedolni".