Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Sajnos a gyári guma már csak ilyen , nekem bejáratással együtt bírt 6500km-t
és akkor már vászon volt , és itt jegyzem meg egyszer sem pörgött ki a kerék, stb .
A mostani MICHELIN-em már 7500km-et ment és a kopásjelzőig még van 3mm-er
Sajnos a laikusok fárasztóak, a hülyeségeikkel együtt .
FIGU
Jonapot az Uraknak
Hali!
Az enyém is 3200-nál jó félidősen nézett ki,úgy hogy a 6000 az reális!
Jaaa és jóreggelt.
Haligo! Nekem is azt mondta mindenki, hogy a gyárban szerelt gumi általában max 6000, de ha később jobbat választ az ember akkor az 10000 fölött is futhat átlagos használattal.
Az az ember, nem motorot akart venni, hanem kifogást akart találni. Csoda hogy ennyit elment a gyári. Mert vigyáztál rá. Kb. 6000 km a gyári gumi.
Jó reggelt!

A hátsó BT guma 14 ezernél szorúlt cserére.

A ma reggeli időjárás arra késztet, hogy ne mocival menjek ma.
Most meg BMV-zhetek.
Mikor áll el az eső? Mert annyira hideg még nincs, de esővel vegyítve nem motorozos idő.
Jó reggelt!

Nekem 12 ezret általában kibír (Bridgestone BT016 vagy BT014).
Szerintem ez a motorozási stilusudtól is függ, nekem a 2008-as 1000 RR-en Biridgetsone van gyárilag és májustól október elejéig 4900 km mentem és a hátsó cserére szorul. .
Jóestét...

Egy kérdés. Kinek mennyi idő alatt kopott el a gyári hátsó gumija? A hirdetésben is írtam, hogy tavasszal az enyémen a hátsót cserélni kell. Gondoltam jófej leszek és szólok előre. Erre ezen akad fenn mindenki, hogy mit csináltam én a motorral, hogy 7300 km-nél kuka a gumi... ?!?!?
I új flair bartender suli.
engem ide rendeltek, de nem is kivankozok el egy cseppet se!
csak az a franya nyugat a kocsog kulturajaval maradna ahol van
itt minden ugy szep ahogy van!
Pl.
mindenki orul, hogy a fel a Hargitara aszfalt utat csinaltak. De mi lessz abbol a szep vadregenyes vadonizu tajbol ha mindenki oda huzza fel a hetvegi hazat?

hat sajna...elvezzuk addig mig meg van, es egy keveset probaljunk tenni a megmaradasaert!
hétközben velűk vagyok,, nincs ok a lázadásra,,
hat ha minden hetvegen ott vagy, azon csodalkozom, h a csaladod meg nem lazadt fel es koltoztetek oda
végül is igazad van, igy is már majdnem minden hétvégén ott vagyok, most már csak a hétköznapokat kellene hétvégének hivni , és akkor minden oké,,
Ronis
a kutyazast ott is tudnad folytatni, nem lenne hol motorozni is mi tart vissza persze nem szeretnelek kuldeni, mert joooo, hogy itt vagy, csak hat
jaja, mostanaban viszonylag keves szar tortenik velem , eltekintve egy dologtol, de majd arra is csak lesz valami megoldas eszem is finomat, amit foztem , az mindig helyrebillent
Csupa jó dolog. Ennek örömére én most elhúzok dógonnyiii... utálom a részeg tajj gazdag sznob parasztokat, mondtam már?!? Jók legyetek. Majd egyszercsak...
imádom erdélyt, és ha már témánál vagyunk, én oda száműzném magam a legszivesebben,,
Jonapot kivanok!
voltam fogdokinal es megdicsert, hogy mennyire szepen rendben tartom a fogaimat ehhez kepest annyira fostam, hogy meg neki is feltunt tiszta boldogsagossag
sot,a bankban is voltam, sporoltam egy csomo penzt es teljesen normalisak, gyorsak es kedvesek voltak
uhum!
teccik a P-mobil idezet
es
"az osszes nagyhatalom se lenne eleg akoz, hogy odebbtoljak a hargitat"
ok ok
tenyleg mocskos volt
Jaaa az autó az csak egy hóbort, egy tárgy, semmi több. Újzéland, Ausztrália, Svédország pl a kalapban vannak. Ebből Svédországban van a legtöbb amerikai autó, annyi mint az összes többi európai országban együttvéve, Újzélandon van a világ legnagyobb autótuning ipara, minden túlzás nélkül. Csak ott ugye a bal oldalon mennek és a jobb oldalon ülnek ami tuti, hogy jó sokáig nagyon zavarna. De mint életkörnyezet ez a három ország érdekel. Amerikába max nézelődni mennék, van egy-két hely, dolog amit megnéznék. Majd egyszer.
"Azok a hegyek még ma is állnak... "