Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyenkor nagyon "kedvellek", ugye tudod remelem hazudtal valami cifrat mondjuk, hogy sorozatgyilkos, jol fejlett uldozesi maniaval
Na de az a nelűken hogy sikerült....

MOndta a Reiner Pettyes barátom h idézem " valami Orsi ismerősüd van neked öcsém?"
Nelűken na mindegy
csak 10en, ugyhogy meg egesz jovo heten szabin vagyok kene kicsit frissiteni az angoltudasomat, de meg nem birtam magamat ravenni inkabb a fozotudomanyomat csiszolgatom
Szevasz Bárány barátom. Mi a palya? Vasárnap motorzunk egyet apám?
raadasul ha figyeltel volna idaig, akkor mar tudnad, hogy Robis minden harmadik hozzam intezett hozzaszolasaban rakerdez, hogy mikor ehet megint gondoltam megelozom
Nelűken akkor sem kellene ha pénzt is adnál mellé

HOgy vagy? MIkor kezdesz az új helyen?
te amugy se kapnal belole
Vajon tényleg ennyire jó volt hogy állandóan ajánlgatod...?
Viccelni tetszik
eppen most toltam be a sutobe a fokhagymaval tuzdelt, hagymas paradicsomos sultemet ha van egy kis szerencsem, eheto lesz

jah! ha vegre osszeszervezitek magatokat, akkor csinalok tiramusit
Három feleség egy, aki nem rég ment férjhez, egy, aki pár éve már házas, valamint egy, aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a "sex-life"-ot. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazo módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről.
Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt:

A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:

Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőrkabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.

Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:

Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóba várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.

A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:

Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél. Parfümös, olaj fürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rám nézett csak annyit mondott:

"Hé Batman, mi van vacsorára?"
Halihooo
tervezem, a linket is elmentettem mar, es van is par otletem, hogy minek kellene rajta lennie, de meg titok
Reggeltet
Sziasztok!

Megkímélt Z1000, csak túrázásra használt...
http://www.youtube.com/watch?v...
Kedves, maga otthon relaxál az új munkahelyre?
Jó reggelt Mindenkinek!
Ma végre Andrástól (alias Cézé avagy Herr Csutka) átvettem a felettébb extrém új visszapillantó tükreimet
Köszönet Csutkának és Andrásnak a segítségért!
A gumifogyasztást végigolvasva meglepődve találtam a szervízfüzetemben (SZERVIZ.XLS ), hogy én majdnem 15e-t mentem a Sportec M1 szettel !
Úgyhogy Ti tényleg legyilkoltátok azokat a gumikat ...
Miért nem csináltatsz, magadnak egy olyan igazi Borsósat? Itt Szigethalmn van egy srác. Ráadásul nem drágább, mint egy "gyári"
http://www.tankpad.hu/tankpad_...
Joreggelt!
mondjatok meg nekem, hogy ez csak valami erzeki csalodas, vagy az idojaras elnezte a naptarat a hetvegen mar november van, de siman ki lehet menni pizsamaban az erkelyre kavezni reggel fel8kor! zsenialisan gyonyoru ido van
Hello!

Megerősíthetem szavaid én is tegnap fizettem le a maradék hitelt a gépről,mivel eladva lett,hát soha többé nem hitelezek az tuti!
Az enyémet viszonylag hamar elvitték,nem sok volt a hitel rajta,de az bukó!
Joejszakat
Távkapcsolat az olyan paradoxon, nem?!
anno volt nekem is kint tavkapcsolatom szerintem akkoriban tobbet toltottem a gep elott, mint egyebkent egy evben voltak erdekes pillanatok, vicces is volt, de azert sajnos hosszu tavon nem volt az igazi
bar nektek tuti jobban fog menni
Nana! Van, hogy többet szkájpolunk este, mint mások beszélnek egész nap...
éééétem, Főnök!
bocs, hogy nem jött össze...várok 10 percet msn, ha nem, holnap duma.
otthon nem sok vizet kavar, az mar tuti