Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

iden en eddig legalabb ot komoly erdeklodovel beszeltem telefonon, akik kozul egyetlennel talalkoztam szemelyesen az utolso szerdara igerte magat, aztan megsem jott, de legalabb szolt, hogy majd pentek. csak elfelejtette megmondani, hogy melyik pentek
pont a hitelek miatt nem fuzok most ehhez az eladas temahoz tul sok remenyt... akinek eddig is csak igy ment volna, az most tuti nem kap egy fillert se. mindenki mas meg 3x meggondolja.
meg jo, h en anno cash kifizettem
Pedig bizony irigylésre méltó a helyzetem! Még egy ilyen feleséget!

Herr Csutka
mostmar tuti, hogy nem teszem ki a labam innen ejszaka
ha masra nem hasznalhato, akkor mi lesz vele mert en ilyesmit siman elhordok utcan a lovaglocsizma is egeszen jol birta regen teny, hogy nem is mertek kikezdeni velem
Enyémért sem nagyon kapkodnak. Azért van egy komoly érdeklődő, holnap jön megnézni, meg közben intézem neki a hitelt.

Egy dolgot viszont elmondhatok. Aki csak teheti, semmit se vegyen hitelre... le kell magam szedálni, hogy a hitel lezárás-átvállalás körüli hercehurcát leírjam anélkül, hogy a 99 %-át ki kellene sípolni...
Ne is mondd... oly mértékben tele ezzel a hócipőm, hogy egyik este valamelyik faszt úgy szájba fogom rúgni, hogy magam is megbánom...
Azért mondtam elsőre, hogy 12 pár. Csak utóbb jeleztem szerényen, hogy ebben azért vannak célszerszámok is... az Adidas Cornerblitz cipő semmi másra nem használható csak amerikai focira...
mivel a jelek szerint nincs tul nagy kereslet a Tehenre, megtartom mast ugysem nagyon tehetek akkor viszont veszek uj, remelhetoen antiallergen kesztyut, TANKPADOT , szepen kifenyesitem es mar mehetunk is hidd el, szivesen mennek, csak kicsit kozelebb kene hoznom a jarganyt de elmeletileg ez is megoldodik
Ne feledd amit írtál
de ha még is emlékeztetünk
izgalmas lehet "hajnali" fel 10kor mar reszegekkel csevereszni
ez az amcsifoci cipo csak mellebeszeles, az is ciponek szamit en se csak a koromcipoket szamoltam ossze
Most is azt teszem. Köcsög részegekkel társalgok telefonban. És úgy néz ki nemsokára indulnom is kell, már nem elég a távirányítás...

Mondjuk ebben a 12-ben van 3 olyan sportcipő ami speckó, pl amerikai focis...
EZEK utan te nekem egy szot se szolj pasi letedre van 12 par olyan cipod, amirol nem is tudsz en is csak 5 parat talaltam kb, amire alig emlekszem
neked nem kene meg melozni
Új munka, új élet... Minden jó lesz!

Különben most néztem valamelyik nap, asszony szanálta a cipősszekrényt, és van vagy 12 pár cipőm amiket nem használok... mindenféle... kész röhej...
irigykedj csak tudom, h te is szeretnel meg egy parat
de ennel sajnos nyomosabb okaim vannak/voltak, de remelhetoen ezek megoldodnak hamarosan
Hát akinél a cipő az első prioritás ugye...
jovore majd tobbet motorozunk pl nekem is lesz varhatoan annyi penzem, hogy menni tudjak ES vegyek uj tankpadot
Újra menők voltatok mint a régi szép időkben...
Kész. Illetve nincs még teljeesen kész , de a már gyakorolni tudnak a nagyon (mi), és tudnak jönni az ifju titánok akik azt hiszik hogy majd egyszer olyanok lesznek mint én, de soha....
Végre sikerült összehangolni az új telomat a géppel
a nyugatinál csináltam 2 képet, hát ha valakit érdekel
az egyik a mocikról, a másik Csucsu és Tomi táplálkozásáról
FIGU
mentem volna megnezni a ket kezed munkajat
mennyi van meg hatra?
Hivogatsz?

Egyszer hítál, és akkor még aludtam. Azóta meg egész nap rohantam

Hogy vagy?
jobb is; h nem szolsz
hat hiaba hivogatlak teged
bocsi
ilyen helyzetben nem lennek a ferjed helyeben
Szakmailag is és anyagilag is sajna. De tényleg nem fogok tovább maradni, mint ameddig értelmét látom.

bizony!
De meg jocskan 400km alatt van
amugy szoktam hallani amikor keri.
Az az igazzag, hogy 5-6 km-res utakat csinalok mostansag, es na...