Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megmondom mi kell nekem. Egy autótuning műhely kell Újzélandon... kell egy short bed pickup, egy 3000 nm-es telek, családi ház, kandalló, csend nyugalom... Májusban indulunk...
Nem kéne nekünk egy kis relaxációs training?
Egyedül maradtam 2 sofőrrel és volt 16 fuvar... szerinted? Senki sem vette fel a telefont, plusz két sofőr este küldött egy-egy sms-t, hogy mégsem tudnak jönni...
szokas szerint remekul
az elobb pucoltam egy csomo diot, kivalogattam a szelidgesztenyet, es talan holnap sutok is egy kicsit kar, hogy az nem valami dietas de ha nem lesz tiramisu holnap, akkor a gesztenye belefer
mi a holnapi melo
Te hogy vagy?
neked mostanaban csak remalmaid vannak
biztos ejszakaztal
Ja a k. anyjukat.

Aszem megyek és alszom még1kicsit
Hello Szundi
ilyen jol sikerult a tegnap este
Sajnos storno részemről a holnapi motorozás munka miatt.
Este én is mulatok! A múlt éjszaka is álmszerű volt... rémálom...
Joooooreggelt Bumburnyakok
menjunk este kicsit mulatni valahovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nekem? Az kizárt. Se nem vagyok jó vendéglátó se semmi... én csapódok. Sodródok az árral.
Hoztunk onnan iccaka 8 fuvart... jóköcsög egy banda volt az tény...
Faszomat a sok ingyenélő alkoholista majmokba bazdmeg
A család természetesen felmentést jelent! Viszont ezek után Neked kell valami időpontot feldobni!
Motor téli tároláson. Tiramisut nem szeretem. Kávét sem iszom. Vasárnap családi program. Most pedig indulok mert fuvarok vannak. Szerinted?
Hello Földi!
Szedd össze magad, sz...jál a problémákra s vasárnap menjük egy kicsit tekeregni.
Tiramisura is van már meghívásunk! A múltkoriból kimaradtál, bár elég közel jött hozzád!
Nyaljál sót.
nagyon keresem am a serpenyot, hogy alaposan fejbevaghassalak
nezd, ahonnan az ember nem hianyzik, ott "felesleges" is volt idot toltenie. akinek fontos a masik ember, AZ EMBER, az ugyis fog erdeklodni. en nem minositem azt a tarsasagot, mert nem ismerem oket, de ha ennyit ertel nekik, akkor nem is baj, hogy eljottel. szar erzes, hogy kitetted a szived ertuk es ezt kaptad, de az elet nem mindig fair ne torodj vele. biztosan vannak azert paran, akiknek fontos vagy ha nem innen, akkor mashol
Eddig aki eltűnt, akár volt magyarázat akár nem, megpróbáltam beszélni vele. Vagy legalább egy sms-t, mailt váltani. Már amikor nem voltam csapatkapitány, akkor is. Nekem ezt így adja ki. Az a társaság nem csapat már. Egyre kevésbbé az.

Legalább egy valaki kedvel. Már ez is valami. Jólesik, köszönöm.
forditott helyzetben te irtal volna annak, aki kilepett? csapat az igazabol?
mellesleg szerintem meg innen hianyzol de majd a tobbiek jol ellentmondanak es akkor meg szarabb lesz az este
ne legy dinnye, en kedvellek
Hát mert igazából nem hiányzom sehonnan. Ott van pl a focicsapat. Miután kitört a balhé, egyetlen srác vette a fáradtságot az 50-ből, hogy egy rövid mail erejéig tudakolja, hogy most mi a pöcs van...
az utolso mondatresszel azert szerintem az itteniek nem ertenek egyet szivesen latnank mindig, amikor talalkozunk egymassal szemelyesen , de ha nem tudsz jonni, meg sose volt szajhuzogatas