Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csak az autód miatt gondoltam, hogy oda mennél. Tudsz másik helyet? Én Új-Zélandra szavaznék. Nekem az tetszik.
Ki beszélt amerikáról?!? Család is jön, bárhova is megyek. Pont miattuk akarok leginkább menni. Nekem már mindegy, elvegetálok valahogy, de a fiaimnak tartozom ennyivel.
Azért ne táplálj hiú ábrándokat az amerikai könnyebb életről. A bürokrácia ott a legdurvább. A diszkrimináció a bevándorlókkal szemben iszonyatos. Ahhoz, hogy megalapozd a karriered, elelinte, naponta 26 órát fogsz dolgozni. Még enni is szarás közben fogsz (ha lesz rá időd). Hidd el tudom. Ezeken én is átestem ott. Az anyu Arizonában él, ő is átment ezeken a dolgokon. Most 61 éves, és 2 éve hagyott fel a két munkahelyen való melóval. Most csak egy helyen dolgozik. De így nagyon nehéz neki is. Az álláskersés nagyon keserves. Én ráadásul nem illegálisként dolgoztam, hanem zöldkártyával, de nagyon durva volt. Ami szar melót el lehet végezni, azt csináltam. Úgyhogy hazajöttem, mert itt jobb az életem. Ráadásul neked is van családod. Velük mit csinálsz?
Jóreggelt. Vagyis jobbat. Eddig szoptam a bankban... kötschög madzsarisztán... de már beiratkoztam angolra, újra. Nyáron itt már engem nem látnak az tuti...
joreggelt, festotanonc
Hogy vagytok Z család?
ez SZékelyudvarhely,,,?
WoW! gyonyoru helyen laksz
lehet, hogy az en kepeim is azert nem tul "sikeresek", mert koszos a lencse
Tessék azt az optikát tisztán tartani.
en szeretek fotozni

-udvarhely-
Az, hogy nyomkodom a gombot, meg értek hozzá az két különböző dolog. Én másra gondoltam. Mindegy.
pedig a rodeon egeszen jo kepeket csinaltal meg az Olds-rol is szepek, amiket lattam nalam biztosan ugyesebben kezeled azt a masinat
na "udvarlasnak" vege
Én sem értek hozzá. De van itt olyan aki igen.
ertettem a fenykepekhez biztosan jobban ertesz, mint en
ahogy elnezem most magam, nekem meg a paradicsom elteves is komoly kihivas
Hát jó rég volt már az, de akkor hullámos volt? Nem tűnt fel... komolyan... Azért a hullámos és a göndör az két külön kategória. Fényképezéshez azért majd vasald ki, oda a hosszú egyenes haj jobb...
Szija
mar sajnos kinyult de veszek csavarokat, ujakat es megcsinalom, aztan lehet rohogni Ai levagott ca. 5 centit, ami szerintem nem is nagyon latszik, de a gondorseg miatt az egesz kb a nyakam aljaig ert es rugozott mindehhez persze farmer volt rajtam, edzocipo es kapucnis felso, ugyhogy remek volt az osszhang
emlekszel talan, a rodeon volt gondor a hajam. vagy legalabbis hullamos... na annal kicsit jobb lett most
Rövidebb? Göndörebb? Muttiiii!
szeva! Dobj rám egy terjedelmes e-mailt az ex gépeddel kapcsolatban plz,tapasztalatok,problémák,állapot stb. légyszike deli.gyuriKUKACt-online.hu
tennap vasarolgattam ...
sejtettem, hogy nem szabad sokaig tavol lenni itthonrol karkotok, kiskabat, ezaz, miegymas, es hopppp, maris eltelt egy csomo ido es meg a hajam is rovidebb lett. meg gondorebb allati nocis lettem, kb 3 orara
És mi ujsagamugy? MInden szép mindenjó?
jovan, akkor meg nem kell szegyelni magamat
nem hinnem, hogy erre barmikor is sorkerulne es ennek ellenere mar hozzajutottam a kavemhoz es meg mindig pizsiben ucsorgok
Akkor nagyon gáz ha ugy keltett hogy ágyba hozta a kávét egy át... éjszaka után.
szevasz
az uj fonokom keltett 3/4 9kor ez nagyon gaz
Yo reggelt.
elnezest