Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt megköszönném. E-bayen látam párat, de azok elég ocsmány "carbon hatásúak" voltak, rádaásul mocsok drágán Ezért gondoltam a szürke gyárira, az elég pofás és menne a motorhoz...Mondjuk némi kókányolás belefér van egy professzinális ezermester ismerősöm
biztosan akarod tudni

meg mielott kapnek ket nagy fulest, elhuzok szemeszetre viszlaaaaaaaaat
Nem annyira, de van egy csomó utángyártott, ami a 750-es hűtőre szerelhető csavarozási lehetőséggel van elkészítve. Persze az ügyesebbje ezt át tudja valószínű hidalni...
Pont most vadászok az enyémre, mert megsérült és több ilyet találtam. He kell megkeresem s elküldöm a linket.
Ez azt jelenti, hogy megvolt a munkahelyi írósztal ?
Hülye kérdése lesz előrebocsátom Szerintetek a Z100-es hűtőtakróit fel lehet rakni a z750-re?
akkor fekudj vissza, hatha jobban leszel a kovetkezo ebredes utan
a jelek szerint tenyleg tul nagy feladat ele allitottalak tente, baba, tenteeeeeeeeeeeeee
Mit említettem többször? Még félálomban vagyok, úgyhogy komoly agyii feladat elé ne állíts plíz...
mostanaban ezt tobbszor emlitetted mar... minden rendben van nalad
szundikalj meg egy kicsit, hatha jobban leszel
Na megyek inkább vissza az ágyba... jóccakát
Jóreggelt... Mi ez a gruppen itt? Ez is szex topic lesz lassan? A legközelebbi Z találkozót egy swinger klubba kell majd megszervezni...
Hoppá! A vicc első felében magunkra ismertem, mint friss házasok! Tetszik...
Ez biztos azért lehet mert Szerelmes vagyok beléd
nagyon szivesen
vasarnap barmikor lehet jonni, de gondolom csak delutan lesz belole csak tesseeeek, csak tesseeeeeek
Az 'ismét' szó jelentette a Vasárnapot
Aki ott volt az vágta ld. Csucsu
meg, baszki barmit kinezek beloled ugyis olyan furan viselkedsz mostanaban
Ezt most vehetjük meghívásnak ? Egyeztessek egy hosszabb ebédszünetet a sülthöz ?
Vasárnap tekergés után egy kis Borsós Tiramisu?
csak en vagyokk ennyire szoke, vagy mas sem fedezte fel a szoveges feladatban, hogy melyik nap mentek motorozni
Na miva'? Megijedté'?
Tökéletes!
Zsír. Akkor 13:00 Nyugati. Az jó?
Irigylésre méltó a kapcsolatotok! Nagyon nem tudjátok egyhamar megunni egymást!
Még egyszer köszi a cuccokat, ma reggel intéztem Aandrással a tranzakciót.
Szia!
Hát már hogy a viharba ne motoroznánk!
Az ideg megöl, lassan két hete nem ültem rajta...
Mindenképp gurulni szeretnék egyet, sztem lőjünk be egy időpontot a Nyugatinál ismét, s aki jön jön aki nem az marad.
Mondjuk, még nem konzultáltam King-gel, hogy holnap mehetek-e biztosan a motorért, de remélem nem történt semmi váratlan...
Én egészen mást mondtam