Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a motorozas az jo gumival az igazi
nem ugy mint..
nomeg ha meg emlekszel arra a csunya, otromba nagy piros renszamomra...no azt lecserelnem mar a honn ahitott vegleges feketere a 84 FIU-ra es igy, hogy mar vasznon gurul a gep, igy nem engedik at semilyen vizsgan
-idoszeru-
remek remek
uhum
mar a reszleteknel tartunk, merthogy valahogyan szekelyfoldre kellene guruljanak
szivesen gumiban verhetetlen a srac
sikerult valamit osszehozni?
kosz Borso
mindegy, ne tord a fejed valoszinuleg teljesen felesleges, ennel komolyabb dolgokat is el szoktal felejteni
szar, h ennyire rossz a memoriad
csingiling
Haligo! 1 vagy 2 fokozat mínusz. Attól függ mennyit fizetett ki a biztosító. A visszadolgozás nem lesz olyan egyszerű, mert sehol sincs rögzítve, hogy kötelezően egy balesetmentes év egy fokozat pluszt jelent.
Szóval. A motrom eladó. 1.5 millió pénzegység. 2007.10. havi. 7363 km. Mini indexek elöl-hátul, kis rendszámtartó, LeoVince GP dob, pageres riasztó, tankpad meg ilyenek. Pályán nem volt. Karcmentes. Hátsó gumi tavasszal cserés. Mai naptól téli tároláson van, megtekintés a III. kerületben lehetséges előre egyeztetve. Elérhetőségek ugye ismertek. Ha nem, itt tessék kalimpálni. Ennyiért eladó, ha nem megy el akkor tavasszal beszámíttatom.

A témáról mást elmondani nem tudok, kérem kapcsolja ki.
Mire kell? 180/55 nem jó?
Írj az adatlapomon található címre!
keresd meg Briant a Motorgumi topikban
mnnya szolok neki, h nezzen be ide
helo valaki
nem tudtok hasznalt 190es gumit eladot
akar tobb is erdekelne, vagy ha sok van en eladom seperc alatt
az enyemen mar nem is gumi van hanem mar csak vaszon pedig nem bantam en vele durvan
Szívesen!Lassan majd évről-évre vissza ballagsz a bónuszlétrán!Én is jártam így autóval.
Akkor marad a B1-es opció, mert az elenyésző kár is kb. 120e pénzben kifejezve, az pedig átsorolás nélkül zsebből fizetve is csak több év alatt térülne meg...
Köszi! Végignyálaztam a biztosító oldalát, de nem találtam rá...
Szia 2-őt lépetnek vissza jövőre B1-es leszel.
A biztosítási átsorolásról tud nekem valaki infót adni?
B3-ban vagyok, s a múltkori 'motoros gázolásom' eredményeképp, amiben én vagyok a vétkes fél, vajon mire számíthatok: Malus10, kerékbetörés esetleg golyó általi halál...
azbeszt kesztyu hasznalata javasolt
Bizony egy hétre le vagyok fedve
Ha már ennyire belejöttem tegnap, ma folytatom... Addig kell ütni a vasat(-alót), amíg meleg!
meg jo, hogy nincs gyereked es kutyad az a 7 ing meg elmeletileg kitart egy hetig, uh nem is kell vasarnapig vasalnod
Nem szégyellem én ezt 7 db inggel végeztem !
Bár takarítónéni beszervezése már folyamatban...
na ez az, amire nem mertem nyilvanosan rakerdezni de ezek szerint buszken vallalod
a jelek szerint jol sikerult a tegnap esti randi a vasaloval