Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joooooregggelt
nosh jo ejt forumlakok
Igen itt voltam. Írtam is. 2x. Mindegy. Nem számít.
te itt voltal legkozelebb elobb szolj
na akkor jo ejszakat
További jó mulatást. Császtok.
csak annyi volt az EN bajom veluk, h ezzel masok tarsasagat vagtak tonkre es azok az emberek szinte el is tuntek mar a SportMotorrol ott nem kotelezo olvasni, es elvannak maguk kozott
Ok, csak kicsit furcsáltam hogy sokat látlak arrafelé, és nem értettem hirtelen.
Akkor viszont mindenképpen zaklass
de, es ott is csinaljak azota is neha beleugatok az eletukbe, h legyen kit utalni
tevedes, Fiatalur!
csak ugye a mult heten se randiztunk labdazas celjabol es gondoltam, hatha akkor most kicsit feltarthatlak
Te Borso nem te voltal a zászlóvivője annak a projektnek hogy legyen az LFP topic, és a renitens jó haverok ott nyomassák a véleményetek szerint alpári stilusban történő társalgást? Hm?
Semmivel sincs közelebb. Illetve de...kb 2 perccel
Nana...azt majd szabályzom. Különben sem hozzám jönnél
hat az sokkal kozelebb van, mint a regi volt
csutortokon megyek a szomszedba, majd jol benezek es osszefestelek
Nem, csak tudod nyakunkon a roman, es ott vagja az ereinket ahol tudja. A roman megyekben seperc alatt menne.

-Hoppa rossz helyre nyultam?
-te nem mert te lany vagy-
monnyuk nem ertem deh nem is igazan ...
Bartok Béla ut, a Kosztolányi után nem sokkal.
tyuuuuuu az tenyleg nagyon nekem valo hely, legalabb lekotnem a folos energiaimat ha egy kis segitseget szivesen vesztek, akkor szolj es megyek
hol van az uj suli
Igen igen. Na meg padloszönyeget szabtam, meg barkácsolatm össze vissza. Te biztos jól érezted volnap magad, mert a 2 tanar bácsi volt ott( amugy az egyik nem is annyira tanar bacsi még de mind1, ez nem lényeg) és én.És ez így lesz holnap is és azután és azután és még 1 hétig mert sok a melo az uj sulival.
hello Piktor
kifestettel mindent
kislányok
bator fiu vagy, en erre tuti nem vallalkoznek
hogyhogy ilyen soka kapsz csak idopontot ilyen sok a motoros ott nalatok?
1000rel!
igaz, hogy at kell mennyek a megyekozpontba a Hrgitan(1801m) es vagy 50km-re van,de az ugyse most lessz
elotte meg programaltatni kell, es majd csak ra 2 honapra kerulok oda
Ja es mi mindig motorozunk, legalabbis a mienk a csapat, meg ha ho van is az ut szelen. Csak az ut legyen szaraz
Jaaa, hogy ez az volt... akkor vauvau...
most legalabb lesz ra idod itthon nincs mar olyan remek ido, hiaba fog melegedni, de eso lesz. szerintem a tobbseg mar eltette a motorjat szundizni. csak tudnam, hogyan jutsz el ilyen idoben a vizsgara