Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akiben egy keves erzes van, annak azt mondom, hogy menjen el a devaira, mert onnan csak lelkierovel feltelve johet/mehet haza.
Nekem ebben az árban benne volt a forgalomba helyezés is,és ABS-nélküli az ár!
Köcci-köcci!
(ja, mert én ABS nélkülit akartam annó, és felhomályosítottak, hogy a németeknél olyan nincsen...)
Hát itthon nem csak ABS-es van /az opció/
és az árába általában ki lehet alkudni a forgalomba helyezést is
az ABS-es majdnem 150el több
Szerintem kereskedő függő a dolog, ha ki tudod alkudni, akkor forgalomba helyezik neked árában...
Peti, iroda ?
Csak azért kérdezem mert a melóba nem mindig vagyok a magam ura
Ja, és ez az ABS-szes, vagy anélküli? (vagy otthon is csak ABS-es van? ) Köcci...
És ebben benne van a forgalombahelyezés, vagy az plussz?
Listaára 1.965 misi!Ebből túl sokat nem engednek általában,vagy Te a használt árakra vagy kíváncsi!?
Megírná legyszi valaki, hogy mostanság mennyiért adják otthon a kisZ-t, akár e-mailben? Csak hogy tudjam. Plussz költséget?
Hello!
Volt ez korábban már itt téma. Asszem az volt a végkövetkeztetés, hogy ugye hivatalosan nem tudod kivenni mert akkor a papírjába is be kell írni, akkor meg ugrott az okosság. Meg mintha valami olyasmi is lett volna, hogy a 25 kW-os verzió az belpiacos és hivatalosan Magyarországon nem helyezik forgalomba... de lehet keverem a szezont a fazonnal...
Szia Brad, így van, beletesznek fojtást, és úgy lesz műszakiztatva. Vezetheted korlátozottal. Aztán ha már megvan a nagy A-s jogsid, akkor kiszedeted a fojtást, és újra leműszakiztatod.
Gyakorlatilag úgy van ahogy írtad,és ezt bejegyzik a forgalmidba!
Csak gyúrás. De alapos logisztikai okokból mondom, hogy jobb ha én megyek.

Akkor pénteken szerintem, bár az autóm javításával és egy új munkahellyel kapcsolatban lesz egy csomó jövémenésem a héten... megoldjuk.
Hello!
Lenne egy kérdésem ill egy pár kérdésem. :)
Ugye van a z750-nek egy 25kw-s verziója, szal az hogy müködik?!:S Bemek egy Kawasakihoz és mondom h én egy 25kw-s z750et kérek azt megkapom és azt én vezethetem majd Akorlátozottal? Ha igen akk van benne egy folytás ami lefolytja 25kwra? és azt később kilehet venni?:)
Remélem vki tud segiteni....:)
Átgyúrni. Bár a szombati sütésen át is gyúrhatod a csapatot.
Én ezen a héten szerdára vagy péntekre gondoltam
és fürödni is akarsz vagy csak a gyúrás miatt jönnél ,
mert ha csak a gyúrás miatt akkor jobban jársz ha én megyek hozzád /és Petihez is/
Nekem szerintem a pntek lesz jó, de péntek reggel legkésőbb még megcsörgetlek.
Elkezdtem az edzést és össze vagyok törve mint a kínai váza...
Nem csak hideg van , van 40 fokos is, igaz h úszni nem lehet benne , mert kicsi a medence
de ha akarsz jönni szólj előre
Szia!
Én most nem vagyok otthon, de ha otthon leszek, akkor majd megyek én is a fájós derekammal (a Lukácsba szoktam járni, de lusta vagyok úszni abban a hideg vízben... )
A jövőhét szerda remek lenne. Főleg ha jó lesz az idő (mármint nem esik), mert akkor elmennék hozzád. Rám férne egy gyógymasszázs. A hátamra. Nagyon szarakodik mostanában.
Jut eszembe, akkor szombaton sütünk vagy nem?
Robis, Knapet!
Szerda vagy péntek reggel 8-tól 15-ig jó valamikor
Csutka te pedig ha jól tudom nem is vagy itthon, vagy nászúton vagy ,
ha viszont itthon vagy csak szólj.
Hali urak!
Mi lenne a cél, csak miattam akartok bejönni