Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem használok borotvát. Csak módjával. Fullszőr rulez! Durva ősapában nyomom... A tinik nem azon fognak csodálkozni, hogy megfáznak, hanem, hogy 10 év múlva nem fogja tudni, hogy miért nem bír pl teherbeesni...
A szőr témát kerülöm nem szeretnék megint kikapni,de tényleg jó dolog a kandalló,nagyon hangulatos tud lenni esténként!
novesztenek szort ... amilyen marha (...) az ember, megszabadul minden szorszalatol, amennyire csak modja van ra feloltozni luxus, az osszes tiniknek, meg egy csomo felnottnek is folyton kint van a dereka a ruhabol, aztan meg csodalkoznak, hogy megfaznak. megoldaskent meg futenek, ahelyett, hogy feloltoznenek
apppaaaaaam a vegen meg komoly filozofiai estet tartunk itt
Az ember maga egy érthetetlen faj... Ennél kisebb hőmérsékleti toleranciája csak a hidegvérűeknek van... a melegvérű állatok megoldják simán. Növesztenek szőrt, vedlenek stb. Mi meg?!? Klíma, fűtés stb... Múltkor olvastam, hogy a 37 fokos testhőmérséklettől 3 fok plusz-mínusz eltérés a tolerancia összesen... természet monnyon le!
biztos nagyon kellemes lehet az elet egy kandalloval na majd egyszer lesz egy hazam, ahol nekem is lesz most sajnos csak a karacsonyfa helyere ferne el, ott van a kemeny is, nade ugye karacsonyfa KELL , ez nem is kerdes
Nálunk az elmúlt napokban éjjel 6 fok körül volt,és a kislányom végett kellett begyújtanom inkább,nem szeretek fűteni!
Komoly, egyébként kandallóval nehéz kicsit fűteni,hamar elszaladnak a celsiuszok!
ez komoly
kollegammal bent azon ingattuk a fejunket, h milyen furcsak az emberek. 28 fokban mar bekapcsoljak a legkondit, mert meleguk van, de ha 25 fok ala sullyed a homerseklet, akkor mar futenek ha esik az eso, az a bajuk, ha sut a nap, vagy fuj a szel, akkor meg az erthetetlen egy fajta vagyunk
A nappaliban ahol van a kandalló,már 25 fok van rövidgatyóban ülök,a szobákban nálunk is csak 22 fok van,de az aludni jó!
nalatok hany fok van?
kezdem ugy erezni, hogy egy jegveremben lakom pedig egesz kellemes az ido
Csak!?
ha nem festenem, akkor sotetszoke (...), de leginkabb egerszinu lenne a hajam vasarnap is le volt mar nove, de ma vegre osszeszedtem magam es befestettem es most megint csudiszep
Befelé is nő a hajad?!? Mi az, hogy megint? Szombaton amikor a meccset néztük, emlékeim szerint már barna voltál. Bár lehet, hogy rosszul emlékszem, de akkor a fiúk majd kijavítanak...
deee, csak kozben elkezdtem fazni
es melegedes ide vagy oda, jobban szeretem a meleget, mint a hideget
csak belul vagyok szoke
es most, hogy megint gyonyoru barna a hajam, mar le is tagadhatom
Mindenképpen kimegyek. Hogy versenyzek-e az már egy másik kérdés, jelen pillanatban üzemanyagellátási rendszer problémáim vannak plusz teljesen új kipuffogó rendszer amitől rohadtul sehogy sem megy az autó. Újra kell állítani mindent. Készül az új tank, gumik nem jöttek meg. Szóval nem tudom. Bízom.

Meg van egy mercis csávó aki most nagyon kihúzta a társaságnál a gyufát úgyhogy egy páran fenjük rá a késünket. Lesz elvileg Dodge Dart, Pontiac GTO, Buick Wildcat, Pontiac Trans Am dupla turbós mocival, én a Cutlass-el, meg még akik beesnek Firebird stb. Meglátjuk.
KnaPéter... mi lesz a yursulással?Bármilyen időben kimész?
Ügyi! Jó melegedést! Nálunk 22 fok van napok óta...
Őőőőő a Krumplileves pedig krumplileves
De jóóóóó neked...akkor nálad alhatok ma?

Vicc félretéve, kiderült hogy nálunk is megy már a fűtés...deeee Borso nem azt beszéltük vmelyik nap hogy tiszta vicc hogy már most fűtenek bizonyos emberek?Hm?
es igeeeeeeeeeeeeeeeeeeen sikerult beuzemelni a konvektort, es hamarosan remek meleg lesz idehaza
A pontosítás kevéért, Gyergyómedence. A párom Gyergyóalfalu-ból (Joseni) származik. Az képek meg Gyergyócsomafalván készültek.
Aze tevedes ne essek Versionx!
Erdely az erdely, parcium az parcium, banat az banat, s szekelyfold az..

Székelyföld alatt az erdélyi történelmi székely székek területét értjük. Ide tartozott a mai Kovászna (kb. Háromszék) és Hargita megye (kb. Csíkszék és Udvarhelyszék) szinte egészen, Maros megye egy része (kb. Marosszék), Fehér és Kolozs kisebb darabjai (Aranyosszék), valamint néhány település Neamţ és Bákó megyékben a Kárpátok gerincén túl.
Aze erdely az erdely