Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt rossz, bár jobbra számítottam. Fura és számomra teljesen egészében ismeretlen volt a társaság. Kaja pia remek volt. Az ezt megelőző két éjszakai munka és a szombati gyorsulási versenyzés okán hulla fáradt voltam estére. Két vilmos és egy alapos zabálás után kb 11kor ráborultam az asztalra. Felhaladtam a szobánkba. Reggel kb 10ig aludtam. Aztán reggeliztünk ilyesmi és csavarogtunk egyet a környéken. Nagyon faja kis hely.

Találtunk egy eladó házikót. Nincs még teljesen kész, de beköltözhető... hmmm

ezt a képet 5 db telefonos képből ollóztam össze, hogy egy kicsit érzékeltessem a kilátást...
Megjelöltem Neked, de ahogy Borsó írta...
ahol a farokidom kiszelesedik, nezz be a motor ala. vagyis az idom aljan keress ket, egymashoz kozeli nyilast. a ketto kozul a kormanyhoz kozelebb esobe kell bedugni a kulcsot. zseblampa hasznalata ajanlott
Rendben, majd ezzel a koktélrecepttel csábítom a csajokat!
Én még mindig nem találok semmilyen kulcsnyílást! Légy szíves segítsetek!
Ne viccelj, nekem van itthon egy csomó.
Az egyik versenyen nyertem belőle 20 üveggel. Azt szépen iszogassad megfele.
Szia!
Nem szándékoztam visszaélni a sziruppal! Szépan elraktam, hogy visszajuttassam.
Másrészt én úgy gondoltam, hogy azt majd Nálad hasznosítjuk
2 legyet 1csapásra
Ez nem az a kategória volt
meg egy meccsnezessel is "jossz"
Természetesen időpontegyeztetés után.
Természtesen időpontegyeztetés után.
mikor lesz nalad az a muri?
És most meg kell ölnöd Tamást.
Voltak olyanok akik nálam sokkal jobban szeretink a tiramisut, így meghagytam nekik az élvezetet.

Majd amikor nálam lesz party akkor majd többet csinálsz, és szépen akkor majd mind mege sszük
Bárány úr.

A Zöldalmasziruppal amit otthagytam neked nagyon zsír piákat lehet keverni.
Vegyél lime.ot, mentát, és csiálj zöldalmás mojitot.-t. Azon tutira beszarsz.

2 gerezd lime, 1 ág menta, egy kevés cukor, kb 2-3 cl zöldama(azt úgyis látod mennyi kell), rum, és mindezt fel savas vízzzel.

Állat!
mostmar bevallhatod, nem merted megkostolni
És a husok....az valami szenzáció volt.
A tiramisu biztosan nagyon finom volt. Tejbegríznek álcázott tramisu....szenzációs
Szia!
Ezt Bagster-ek gyárják franciahonban. Egyébként a Tied is ki lehet oldani szintén kulccsal a motor bal oldalán, a hátsó lábtartó végével függőlegesen egyvonalban a farokidom alján van egy luk...
Ezt is oldalt, kulccsal.
Erről jut eszembe!
Ismét szeretném köszönetem kifejezni a résztvevők közül azoknak, akik saját maguk is hozzájárultak a fogásokhoz és azok elkészítéséhez! Borsó , Tibi
Pedig Bivaly ahogy most megismertem és láttam, csupa NAGYbetű
en is lattam meg a helyszinen, de talan nem lesz olyan gonosz es az igazan "illetlen" reszeket nem hagyja benne vagy mittomen ugyis mindig rajtam viccelodnek a pasik
Hol lehet ilyen túra ülést venni? Tudom, hogy gáz, de még mindig nem tudtam levenni a hátsó ülést. Az eddigi motorjaimon oldalt kulccsal lehetett oldani.