Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szombatról még mindíg senki nem szólt. Most akkor lesz valami összeröffenés?
a meccs "kotelezo"
tavaly se nagyon lattam ennyire fordulatos es zsenialis meccset
viszlat
a meccs nagyon baba
Jóestét. Meccsnézőknek jó szórakozást. Én lépek edzésre. Megvolt az első nap az új munkában. Lefáradtam, most viszont késésben vagyok, úgyhogy pápá...
Nem tudom, hogy ismeritek e ezt az oldalt...
Találtam egy igen csinos hasidomot, viszont az ára rettenetes még ennek is.
A gyárinál még így is olcsóbb...
Joreggelt
de reg lattalak mi van veled? hova tuntel?
ez kb olyan, mint amikor a hangját mérik a motornak. csinálták 3-szor 2 városban, jó media megjelenéssel, s megy a para... kisebb gondjuk is nagyobb attól, hogy a mi szaros robogóinkat mérisgessék az út szélén... halkan megjegyzem csak nézzük meg a zöldkártyákat... vagy a műszaki állapotokat az autókra. s érvényes forgalmival közlekednek... na ez semmivel nem lesz különb...
Igen így van. Mivel jövőre rendszámja is lesz a robogónak, rendőr megállít, teljesítmény megmér, jól megbüntet esetleg motor elkoboz. A robogózás korszakának vége. Szerencsére én már eladtam. Vagy robogó levizsgáztat rendes motornak és akkor húzhatod neki.
folytás be, vizsga, folytás ki. mi a gond? ne csináljunk már úgy emberek, mintha az inkvizíció jönne....
Joreggelt
Joestet

joejszakat
Ja, a mérőpadokat már megvették... Szóval illegális motorosok reszkessetek...
Na igen, a szívás, hogy az 50-eseket is büntetik majd, mert az meg nem mehet gyárilag, max 45-tel... A jó kis Runnerem meg úgy viszi a 70-80-at mint a pinty... Fojtott robesszel meg a fene se akar járni... Úgyhogy a tervezett géppark-átalakításába sajna Runnerke is beleesik...
Ez komoly?

Mekkorákat fogok kacarászni amikor az út mentén a padon nyelezik a robogókat
Ezért tartom én szimpatikusabbnak ha én megyek hozzátok
És harmadikban 180-nál szabályoz le. . Sikerült elbambulnom egy kigyorsításnál.
Hát ez mindenféle hierarchikus függőséget jelent, plusz sajnos nem azt és akkor csinálom amikor szeretném
Helo lányok
Sebaj, akkor majd kivárom amíg a magad ura leszel. Bár nem teljesen értem, hogy ebben az összefüggésben ez mit jelent...
Kedves Brad!
Aranyosakat kérdezel
egész pontosan 34 Le
A sima verzió végsebessége sok mindentől függ de kb 220 és 240 között
de IGEN kurvára változik a 25kw-os és a ló f@sz se tudja, h mennyire
Köszi a válaszokat:)
A sima végsebessége 240-250 kmh körül van, a fojtott tudtommal 120-130 kmh. És nincs az a rendőr, amelyik ne tudná kapásból megmondani, hogy benne van-e a fojtás. A robeszek rendszámozása miatt mobil mérőpadokat is fognak használni a rendőrök.
Ezt nem tudom ,de egy kereskedő talán meg tudja mondani!
Annakidején én is sokat vaciláltam rajta, hogy 25kW-os verzióban hozzam e ki. De sajna a kereskedőm nem hajlott a dologra... Azóta bánom is, hogy nem voltam kicsit erőszakosabb.
Kurva sokat spórolhat az ember ezen. Van egy cimbim akinek a 636-os ninjája van így megcsinálva, vagyis volt...
Annyi amúgy az egész, hogy a gáz-t valami ütközővel megkókányolják, hogy ne tudd teljesen odacsavarni neki a kakaót... De ezt nem nagy ördöngősség kiszedni belőle.
Az viszont gáz, hogy a jardok állandóan baszlatnak majd vele.
Azt nem tudom, hogy ott helyben meg tudják e valahogy mérni, hogy mennyi a teljesítménye a mocidnak, mert ha nem akkor esetleg berendelhet kpm vizsgálatra, de arra sem aznap -szerintem- és addig meg simán visszateszed a folytást.
Köszi a válaszokat:)
Még anyit h ez a 25kw verzió h teljesit gondolom olyan 30-35Le és a végsebessége h változik? Menyi a sima verziónak és menyi a 25kws verziónak?:)