Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de nem bantott, teeeeeeeeeee
vagy ha igen, akkor mar elmondtam neki te meg haraptal. csak mert lemaradt egy smiley amit a jelek szerint Csucsu is hianyolt... de majd legkozelebb nagyon sokat teszek ki, es szepen elosztogatjatok
Nem nyűgösködtem. Csak azt hittem valami gond van. Valamivel, valakivel, vagy velem. Ha bal lábbal keltél, vagy valami baj, valaki bántott akkor mondjad. Ezért vagyunk itt ( is ) egymásnak, erről is szól ez a kis Z közösség. Néma gyereknek az anyja jól alszik.

Písz
na ezt majd otthon meghallgatom inkabb
utolag neha elgondolkodom, miert is szolok bele, hiszem semmi kozom az egeszhez, de annyira paraszt volt az egesz beszelgetes es nekem annyira csipte a szememet, hogy keptelen voltam megallni
azt viszont tenyleg nem ertem, h az, akinek az egesz szolt, az nem fogta fel, miert is ment ez...
Something special in my mind
Ja-ja!
De az biztos, hogy még idén vizes lesz a ruha.

Amúgy bekukkantottam a Ruha..... topik-ban hát megjelentél egy kicsit ott és leoffoltátok rendesen .
Grat
remek legalabb akkor neked jo napod van foleg, hogy azota nem is esett az eso
sot, allitolag egy ideig most nem is fog esni Csucsu nagy boldogsagara
Minden helyen jól zár (nyak, kar és láb). Onnan nem jöhat de ha meg ezen átjön a víz akkor túl gyorsan megyek.
eppen kerdezni akartam, hogy sikerult-e mar esoruhat szerezni
ezek szerint igen remelem nem fog beazni
Ja amúgy vettem esőruhát Yellow 2, hordom magammal s még nem kellett. Jól megilyesztettem az időt. Tuti ha otthonhagyom leszakad az ég.
Nem vagyok kisLány, de nem nem kérdése a dolog, hanem ruházat.

Ma is motorral jöttem melózni.
S pl szobaton reggel amikor elindultam otthonról akkor 6 (azaz HAT) Celsius volt. Kellemes volt. Nem kellet KáVé az ébredéshez.
A hét elején rossz volt mert nem védte semmi a derekam s érzetem hogy veséim áthültek (köszönhetően az esőnek).
Rendben
Én meg gonosz vagyok. MI?
azert ha keszen van, es mentel vele egy kort, hivj fel, hogy egyben hazaertel
Szevasz. Inkább az anyagiak beszerzése volt ilyen hosszú. De végre vége. A héten megkaparintom újra, és idén még szarráguruljuk magunkat. Persze ha nem vagytok kislányok, és nem féltek a hidegtől
Tényleg CSu....
Neked mikorra lesz meg a vas? Ha jól olvastam idén még gurulni akkarsz vele?
Ilyen sok idő a javítás, vagy az anyagbeszerzés fogja vissza dolgot?
aaaa, azt hiszem ma velem van a baj
bocs
Nem jövök én semmivel, csak miután eddig majdnem mindig minden hozzászólásodhoz járt minimum 3 smiley, ezt megszoktam. És most eltértél a megszokottól. Ezért bátorkodtam érdeklődni, de én kérek elnézést.
te is ezzel jossz
knapetnel lemaradt egy smiley, erre nyugoskodik. neked is feltunt, h nem er fulig a szam ... de kimert az nem vagyok. asszem vagy csak nekem nem tunt fel
Hjajj, de kimért lettél. Bal lábbal keltél?
de Csutka hazajon novemberben vegleg, ha jol emlekszem
Igazabol ha tenyleg el akarom adni, akkor azt a nemeteknel kene, mert otthon meg regadot kell ra fizetni. A gep viszont otthon van... Hat nem tudom, de szerintem jovore nem lesz tul sokat hasznalva, annak meg nincs ertelme, hogy Pest masik feleben alldigaljon. Viszont a nemeteknel meg marha nehez lesz eladni, mert van benne 15e km egy evesen... (itt max 5e-et mennek egy szezon alatt...) Motortultenges van otthon, ugyhogy ha tenyleg novelni akarjuk kis csaladunk letszamat, akkor viszont a ketkerekuek szamat nem artana csokkenteni. Nem tudom mi legyen, mostanaban olyan bizonytalan vagyok... Vagy megsem?
szia
Szevasztok