Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az infó engem is érdekelne. Bár a derékfájás ellen kétségtelenül a motorozás a legjobb...
FIGU dottore, hol is melózol, mert bizony én is befizetnék nálad egy kis gyógymasszázsra. De most komolyan.
Stét!
A héten mikor vagy bent? Kellene majd egy időpont egy 1órásra...
Szevasztok!
Külön köszöntlek ifjú padovan, még hogy nem vagyunk a fórumon na, na !
Kicsit összejöttek a dolgok , ennyi az egész.
Buli jól sikerült , lusta voltam visszaolvasni,
ahol én voltam az nagyon fasza volt , csak vasárnap délben értem haza katonás állapotban ,
FIGU
21:15 Sport2
Az mikor lesz? Mert még félidő sincs, de nekem útra kell kelnem...
bar haza is erek az ismetlesre , ugyhogy megint kerek(ebb) a vilag
Neten vannak online meccs nézési lehetőségek. De valamilyen program kell hozzá, meg regisztráció stb. Az én elmaradott agyam nem bírja megfejteni ezeket a modern sztorikat. Bekapcsolom a tévét és nézem. fel tudom hangosítani stb.
azt lehet valahogy online nezni mert este persze meg a kickoff-ot se lattam, ugy elaludtam
vegulis a hetvege 48 orajabol ca. 60at toltottem fekve. semmi kedvem nem volt megmozdulni. se... azt hiszem nalam sem oke minden
Indianapolis meccs van. Ismétlés. Colts nem szar...
A céges címemre megérkezik előbb vagy utóbb minden, de vannak időszakok amikor napi 100 mail érkezik. Egy csomót átdob spam kategóriába. A hotmail-t viszont nem használom, ezért van, hogy egy hónapig nem nézem meg. Ráadásul a jelszót sem tudom hozzá, csak az msn-en keresztül tudom megnyitni, az irodai gépemről.

Most megtettem. Olvastam. És most ha megengeditek elvonulok, mert magamba roskadtam.

off
a multkor meg a masikon veszett el a sok tobbi kozott, amit irtam ez tenyleg nem az en napom
A hotmail-es postafiókom ( ha arról van szó ) csak az msn-hez használom. És mivel az msn-t sem használom kb 2 hete így a postafiókot sem nézem. De akkor majd most.
te legalabb nehanap megnezed a postafiokodat, vagy csak valaszolni nincs kedved
felolem nezhetunk meccset, de kimehetunk az esobe es vihoghatunk idetlenul a palya szelen is
...ajjaj..FIGU, Robis ugysem jönnek, már itt a fórumon is ritkán vannak
Én edzésen leszek ( élőben nyomom az amerikai focit... ) 19:30-tól 3 órán keresztül. Plusz zuhi, öltözés stb. Úgyhogy jó szórakozást nektek.
Többször nem kérdezem meg
Holnap nálam este felvételről magyar kommentárral Chargers match?
A faszt. Legyen hideg, eső és nagy szél. Mert az jó...
Yepp

Élhjen a jhó időőőőő
kisse tenyleg hatarozatlannak tunsz
Lehet, hogy megse megyek haza rogton. Vagy megis. Vagy megsem. Nem tudooooooom.....
Ebből csak az látszik szerintem, hogy mennyire figyelünk rád. Minden kis apróság feltűnik...