Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bruhahahaha
fekete pentek azt hiszem ma meg ver fog folyni
Nézni mindig érdemes, de ezt mondtam már amikor az aréna kupáró volt szó, akkor is. Amúgy meg csak a szám nagy. Szerintem úgy kijöttem a gyakorlatból, hogy azt sem fogom tudni, hogy merre vagyok arccal... Ráadásul a szar lábam miatt nem edzettem semmit hónapok óta. Zéró. Felkaptam majdnem 10 kilót... úgyhogy seggen fogom venni a levegőt kb 5 perc után... De sebaj, ezen át kell esni és néhány hét múlva már nyoma sem lesz...
most akkor erdemes lemenni vagy sem, edzesre marmint nezni, ahogy elkaszalod szerencsetlen, oktalan szembejovoket
Az edzésen teeee... szerintem ma este levezetem vagy kiizzadom a nagyját...
ezt mintha mar hallottam volna
ugyhogy jobb is, hogy holnap nem lesz kertiparti a vegen meg nekiszaladnal valakinek, mert nala van a kiszemelt husi (tudom, novenyevo vagy )
Ráadásul annyi feszültség gyűlt fel bennem az utóbbi időben, hogy mondtam is Petinek, nem járnak jól akik most elém kerülnek...
Tegnap egész délután ezzel voltam elfoglalva. Leltárba vettem a sérüléseket a cuccomon. Van egy patent amit pótolni kell pl a vállvédőben. Mindent lepucoltam stb. Felvettem, 2 órán keresztül beöltözve parádéztam a lakásban. Jó érzés volt... mint amikor visszaülsz a biciklire...
akkor tessek eloszedni a szekreny melyerol, bujj bele, hatha delutanig megszokod legalabb a sulyat
Úgy-úgy! Jóreggelt! Ma edzés. Kíváncsi leszek mit bírok 3 hónap kihagyás után... A lábam már jó, de nem volt rajtam vállvédő 3 hónapja...
A régi dizájn szerint készült eredeti dzsekim van. Nem véletlenül.

Viszont ebben az újban sokkal több fantáziát látok. Azt tudni kell, hogy ez egy sajtófotó, nem a végleges autót mutatja. Eleve hiányzik róla kb 50 db különböző szponzor matrica és gyanítom, hogy maga a fényezés sem a végleges.

Inkább gondolatindítónak szántam. És a srác is azért küldte el nekem. Tudja rólam, hogy elég hülye vagyok ahhoz, hogy átfényeztessem ilyenre az autót. Jó értelemben persze...
Joreggelt
... vagy legalábbis jobban. Keresgéltem, a régebbi Kellogg's-os gépek szebben néztek ki, a festés valahogy harmonikus volt. Ez olyan, mintha meglett volna az alapminta a fiók alján, ráhajították a logót, aztán nesze, kész is van a 2009-es festés.
Az ötlet viszont, hogy nascar-os kinézete legyen, az tetszik.
ja Photoshop-al lett összedobálva. Rendesen fényezve biztosan jól nézki.
Hát... mintha csak úgy össze lenne dobálva, ilyen határidő előtti félperces munkának tűnik... Nekem nem jön be
Jó éjszakát!
Knapet nem rossz az összkép,ha tetszik meg kell ilyenre csinálni a gépet!
Sok ilyen festésű nem fog veled szembe jönni az tuti!
ha az enyem is erdekel, akkor elobb atgondolom, mert elsore nem volt valami pozitiv
a minta nem rossz, csak a szinosszeallitas ... fura
Kedves Uraim!
elkoszonok. kicsit muvelodok, aztan belefejelek a konyvbe es reggelig ki sem tudom a nagylabujjam a remek teli paplan alol
tovabbi kellemes estet es kandalloepitest kivanok
Még egy kicsit offolok, mert érdekel a véleményetek.

Ezt a képet most kaptam egy nagyon jó barátomtól, hogy odaát ilyen lett a Nascar-ban a Kellogs Chevrolet csapat 2009-es autójának festése... nagggyon elgondolkoztam. Már a 911-re is kitaláltam hogyan lehetne leképezni...

Szóval ez az:
Egy kémény a tetejére és már is beköthető a vegyestüzelés!
Gyönyörű darab!
ez majdnem akkora, mint a lakasom csak nincs benne se kandallo, se konvektor
nem hinnem, hogy megveszem
Ilyen talicskák indulnak most. Kb 2 hónap és itt lesznek... ez pl eladó lesz, nincs még gazdája. Az 5x nem teljesen az én műfajom, de egy ilyet némi kozmetikával el tudnék képzelni...
Holnap lehet oda is megyek. Bár keddet beszéltem meg velük mint első napot, de ettől függetlenül is szabad bejárásom van hozzájuk. Sokakkal ellentétben. Meg egyébként is, ők csinálják az új tankot a talicskába.

Amúgy nem vagyok besózva, csak felfogom, hogy ez mekkora lehetőség, hogy végre csináljak valamit.
szerintem
szerintem be vagy sozva most is ott lennel, ha tehetned igaz?
Huhh ehhez már későn van... nagyon.... De azért köszi!
Ugye? Ráadásul 2 éves utánajárásom van ebben az eredményben. Eddig sehol sem akartak "befogadni". Ez a műhely is célpont volt, de a tulaj mindig elviccelte. De amikor huszonnegyedszer kérdeztem meg akkor végül rábólintott. A srácai is már fel vannak pörögve, hogy végre lesz egy új ember. Én pedig az alapképzettségem és minimális gyakorlatom mellé végre megtanulhatom a karosszériás és fényező szakmát. Meg aztán az ember nem minden nap nyúlhat olyan autókhoz mint amik nála vannak. 2 hónap múlva lesz egy teljesen autentikus Matuka pl... restaurálásra érkezik az államokból, megrendelésre... szerinted?!?