Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

horizsoo@pannongsm.hu,MSN:horizsoo@windowslive.com
JAH! meg valami EZT talaltam neked
kifejezetten a jo alvas erdekeben

szegeny szomszed neni biztos nem tudta mire velni, hogy felrohogtem
Szép Jó Estét!
Horizsoo valami közvetlen elérhetőséget tudnál adni nekem?
MSN,emil, tel.... ?
A szomszédok örülnének,mert a bárányok hallgatnak!
azota gondolkoztam is rajta ... igazad van! mindenkinek szuksege van valami elfoglaltsagra, amiben onmaga lehet uh csak hajra komolyan mondom
Persze a füvet lenyírják ( egyébként torzsáig, tehát fű az gyakorlatilag nem nagyon marad ), de egyúttal tele is szarják az udvart. Akkor már inkább a fűnyíró...
Eredend ően vidéki parasztgyerek vagyok. Jó értelemben. Meg rosszban is...

Amikó még falun laktunk apámékkal akkó fúrtunk, faragtunk... sőt egy cserépkályhát pl ketten raktunk át. 3900 m2 volt a telek... apámnak volt 2 teherautója, fuvarozott... aztán kibővítette a vállalkozást betontermék gyártással. ketten csináltunk gépeket hozzá meg ilyenek. Sokmindenről van fogalmam, de igazán nem értek semmihez. Igazi lúzer felállás...

Ezen akarok változtatni azzal a munkával amiről írtam neked, hogy jövő héttől csinálom...
Ja és műszerfaltartókonzol!
Faterom is mindíg ezzel jön,az a rémísztő,ha nem figyelnék rá talán még hozna is barikat ki tellik tőle!
Na a fűnyírást ne is emlegesd,hetente kell nyomatnom főszezonban!
Duna Tv-n megy estenkent kb az egyetlen nezheto mesefilm, eltekintve a Marvel-figuraktol
2-3 barany sokmindent megold
Tökéletes a megfogalmazás Uram!Ötös! Rumcájsz Rulez!
woah te mi mindenhez ertesz
Borsó kérdezte, erre írtam, hogy hely hiányában elég nehézkes a kellő mennyiségű fa utánpótlásról gondoskodni. Ha nagy a telek az jóság. Sokat kell füvet nyírni, de legalább nem a szomszéd faláról pattan vissza az elrúgott labda.
A cserépkályha vagy kandalló belsejében kialakítanak egy olyan "rekeszt" ahol közvetlen láng nem, de hő éri a vízcsöveket, amiket bevezetnek, és ezzel a felmelegített vízzel fűtenek radiátorokat a távolabbi helyiségekben. Jól emlékszem zsoo?
mi az a vizteres
ha sok ilyet irsz, egesz ejjel kerdezgetni fogok knapetnek azert sok igazsaga van abban, nem tudom, hova a bubanatba tudnek tenni ennyi fat. illetve, hogy lemennek-e naponta a pincebe, hogy ne fagyjak meg nem mintha olyan magas lenne a gazszamlam, inkabb csak kivancsiskodtam. de egyre inkabb ugy tunik, hogy valami erdo melyere kellene koltozni, mint Manka es Rumcajsz
Knapet!
A fa tárolással nekem nincsenek gondjaim,mivel hogy az élet úgy hozta,hogy a telek 2000nm-es lett!
Szia!
Szerintem a túlfűtés sem jó,azért is mondom mert tényleg nem lehet kicsit fűteni a kandallóban a nappaliban sokszor nagyon meleg van,míg a szobákban épp hogy jó az idő!Jövőre ha lesz rá keret vizteresre átrakatom!
Gazdaságosságban jó,az elmúlt "télen"sem ment a gázszámlánk a fa kiegészítő fűtéssel 12-15e ft felé,et 120 nm-re értendő!
Mi korábban fűtöttünk fával, kandallóval, kályhával is. Fával olcsóbb, viszont körülményesebb. Nagyobb előkészületet, több munkát igényel. A gáz meg ugye ha van, akkor "csak" egy gombnyomás. Joban szabályozható. De ha választani kellene, és lenne rá időm akkor csak fával fűtenék... Jaa és a fát ugye valahova rakni is kell mielőtt eltüzeled...
ertem en, nekem is volt rozsaszin (t-mobil) hajam , de ettol meg viszonylag normalis vagyok nagy vonalakban vagy egyszeruen csak oregszem es nem ertem oket
Fiatalság bolondság...
neha ugy erzem, nem is baj, ha ezekbol nem lesznek szulok
nincs tobb letolas, becsszo!
viszont! nem gazdasagossagi, inkabb elettani/kornyezetvedelmi szempontbol kerdem, mennyivel jobb/rosszabb/hatekonyabb kandalloval futeni, mint gazzal?