Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát értem én, hogy szép meg minden, de nem lenne egy kicsit furcsa és zavaró a Z után?
nem ertem, mit ertesz, de gy legyen
Szebusztok. Mentem. Majd. Vagy nem.
Ja értem. Akkor hagyjuk.
szia
Jóreggelttt Vietnaammm!
Joreggelt!
csak nem a tied elado?
Ha valaki zöld Z-t venne, akkor szóljon... Magam se tudom mit akarok, egyelőre meditálok...
Jó, igen, mert fel tudsz öltözni, de amikor már a sok pulcsitól nem tudok mozogni a motoron, az már zavar. Meg azon sem szeretek a kanyar közepén gondolkozni, hogy vajon tapad-e a gumi.
a hideg nem lenne akadály,de nálunk egész nap esett !
Ma délután bátorkodtam motorozni egy kisebb kanyart (200 km lett a vége). Nem mondom, hogy az utána következő forró fürdő nem esett jól De november 1-ig motorozok még, aztán fél évig ideiglenesen ki lesz vonva a forgalomból, szal már vágom a centit, muszáj kihasználni az ilyen hidegebb időket is.
A kawa honlapján fent vannak a 2009-es modellek. Fúúú, egy olyan ninjásított ER-6f-et hozzámvághatnának lime-greenben... Ha már egy ninjához lágytojás vagyok...
Mindenesetre a milánói motorkiállításon alaposan összeücsörgöm az összeset...
Huh most ertunk haza Devarol. baszki milyen hideg vooolt.
ugy erzem, hogy olyan eros nyakam lett mint egy bikanak(nemis tudtam, hogy a Zee nyergeben igy fuj a szel )
no en
Nah, én már regisztráltam is, és elindítottam ott is egy fórumot magunknak.
www.motorosokk.com

Most találtam, nem lehet rossz kezdeményezés. Gyertek ti is...igénylejtek meghívót.
Má jó lenne ha egyszer látnátok munka közben, és titeket is tudnálak szórakoztatni bizonyos hangulati elemekkel
csini a szerelesed a kepeken
Ezt hogy érted?
szunyokalok, kis Playboy
Micsinász Orsikám? Otthon? Pihi? Főzés? Vagymimimimimimimimimiiiii?
Ezzel semmire sem mész