Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagyok buta, és nagyon jól tudom h mit jelent a koedukált szó.És a Rudasban mindig is voltak, lesznek buzik.
De ez lényegtelen, mert ha ott lesz program, nyilván részt fogok venni rajta.
neha bamulatosan buta vagy, kis baratom
mondom: koedukalt vagyis fiuk-lanyok vegyesen en voltam mar, buziknak se hire se hamva foleg nem ejszaka, teeeeeeeeeeeee
A Rudasban az öreg buzik vadásznak, úgyhogy oda én félve megyek.Tudod úgy nyomják mint a krokodilok a nílusban, csaqk az orruk meg a szemük látszik ki, odalopóznak a gyanútlan férfiakhoz és.....Na szóval semmiképpen ne,m szeretnék csúnya verekedést rendezni a rudasban
a balatonba mar nem szivesen mennek egy honap mulva, de azt talan sikerult megszervezni egy honap alatt, hogy egyik pentek vagy szombat este elmenjunk a Rudasba akkor van koedukalt ejszakai gozfurdo
az valami isteni dolog este 10kor van kezdes, de almoskasan bebujni a forro vizbe, aztan gozfurdo, nyugagyon pihenes, ujra forro viz ... hmmmm .... 2-3 ora es teljesen regeneralodik az ember
Én adom a bulit. Szauna atán uzsgyi a hideg vízbe:) Mondjuk lehetne pont a névnapodon, és akkor minden stimmelne a tavalyihoz

Ugye mennyire jó kis zene volt...
ez teny tavaly en voltam oktoberben a nevnapomon a Balcsiban de akkor a szaunabol szaladtunk a vizbe eloszor meg voltam gyozodve rola, hogy a lefagyott labam le fog esni a vizben es sose jutok partra de aztan isteni volt
kollegaim meg jottek szemben hazafele az esti setabol: nagykabat, sal, sapka, kesztyu .... komplett bolondnak neztuk mind a masikat azt erdemes lenne megismetelni

a zene nagyon fini koszonom szepen
De te is be fogsz ám jönni velem

Nyáron is mi voltunk csak a keméyek.

Ez a zene csak neked szól most.

buvarruhat feltetlenul hozzal
Ez azért jó, mert addigra már nekem is lesz motorom.És megint mehetünk egyet velencére.

Én biztos belemegyek a vízbe akkor is
jobb később,mint soha...
reggelt
Vagy napot
szerettem volna berakni a koponyeg elorejelzeskepet, de valamiert nem sikerult ok ca. 10 nap mulva 20 fokot igernek nappal
Szerintem lesz még az idén szép napos guruló idő!
Itt is marha hideg van, de ez annyira nem meglepő, mert sajna nyáron se volt sokkal melegebb. A fűtést mindenesetre beindítottam. Mondjuk idén januárban tök jó motoros túrát csináltunk, csak éjszaka volt fagy, nappal 15-20 fok... Szóval itt se normális az időjárás...
pfffff, "nevestseges"
na ne mondd, hogy az ilyen ido decemberben normalisnak mondhato
viszont tenyleg nem emlekszem ra, hogy szeptember kozepen barmikor is be kellett volna futenem es el se hiszem! a koponyeg masfel het mulva meg azt az idot jelzi, aminek most kene lennie baromira nincs itt rendben valami
Milyen október?
2 éve decemberben volt ilyen idő.
Sziasztok
Na tegnap voltam KingMidas-nál. Lecseréltük az első gumát, fékolajat, meg állítotunk a láncon. Megdumáltuk a tavaszi nagyszervízt. Ja és említettem neki a bukógombát. Azt mondta, hogy foglalkozik a témával.w
Kicsit hideg volt reggel de nagyon jó volt. Kevés autó és lehett haladni.
Szevasz
reggeli kakao megvolt? ott is ilyen kellemes oktoberi ido van
Jó reggelt!
'gelt ...
Önmagamamat ismétlem.

Soha, de soha ne aludjatok
Nemrég annyit mondtak az egyik tévében, hogy mindenki hazament. Figyu, én most indulok a XIII-ból a XIX-be egy fuvar miatt. Majd meglesem. Monnyuk az is igaz, hogy reggel leszek legközelebb gép közelben...
A jó kurvaanyjukat...én elhiszem hogy nem túl jó a közhangulat az országban, és valljuk be hogy van miért, dekönyörgöm, ne csiáljunk már focimeccshangulatot minden hónapban.
Én ma pont az Izabella utcába megyek dolgozni, ha bárkit ott találok, onnantól kezdve nem a rendőrök elől menekülnek majd