Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senki se harcol banyek. Még szerencse, hogy múltkor az autós társaságban szembe röhögtem az egyik bújtogatót. Pffúú de megsértődött. Mondta is, hogy 20-ára ne tervezzek sok munkát mert vérben és lángokban fog állni Budapest... mégegyszer kiröhögtem...
Hali!
Felénk béke,és nyugalom honol,tűz is csak a kandallóban lobog!
Na mi a pálya?Mindenki utcai harcol?
I weekend
Ok akk erre majd visszatérünk ! Most ugysincs sok lóvém de majd a télre gyűjtünk...
Szerintem szállítanak Magyarországra, de ha nem, akkor télen haza tudom neked transzportálni valamikor.
Az a 47 Eurós az elég jó! Gyári indexekhez való ha jól olvasom. De az megint hogy jut el ide?
Sziasztok!

Találtam egy új oldalt egész jól: www.motorosokk.com
Mi, a zöld a feketéhez? Már miért ne menne... Nekem kell egy ilyen kabát, csak XS méretben senki nem akarja eladni... Nem baj, gubiztam utcai kabátot.
Köszi annyira azért nem érdekel hogy fáradjál érte ! Az a baj hogy nem megy a motorom színéhez
De egyébként tényleg jó ár érte!
Hello!

Rendszámtáblatartót tud valaki olcsón? Mert ami a motorpartson van az kissé drága.....
Hát azért írom, mert én itt vagyok, és ha kell, tudok segíteni. Írjál e-mailt, ha érdekel.
Huh ezt megérné! Csak az a baj Németben van.....
Halihoo!
Szeptember 27. szombat, Kiskunlacháza, reggel 8-tól kb este 8-ig. 18:00 óráig időfutamok vannak "csak". Én nagyjából 3-ig leszek kint mert este családilag, házavató buliba vagyunk hivatalosak.
tartósításán
Jónapot! Jelentem túl vagyok 150 db lufi tartsításán, felfújásán, kötözésén... pfuu... Amúgy érdekes a szülői természet, mert minden évben megfogadom,hogy soha többet ilyet nem csinálok. Aztán eltelik egy év, és újra káromkodással telik a fél nap...
Halihó!

Van egy L-es méretű, újszerű Kawa motoros dzseki az Ebayen, ha esetleg valakit érdekelne. 150 euro az új ára, csodálkoznék, ha 50 euro fölé menne a licit (de mondjuk az is meglehet, a fene se tudja ).
Ja, holnap reggel jár le a licit!
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAP...
sikerult osszelapatolni magad, vagy a zuhany alatt elaludtal
Joreggelt
Meg még mit nem. Imádok aludni!
Inkább korán kelek de az alvás nem maradha el.

Jó reggelt Minden 7 alvónak.
Soha, de soha ne aludjatok
Hali cimbikém!
Én is most értem haza fociból , kivagyok mint a versenyló derbi után .
Szomorú vagyok h holnap nem tudok menni.
A gyorsulás mikor is lesz pontosan
FIGU
Jelentem túléltem az edzést.... romjaimban fetrengek, próbálom összeszedni magam, hogy lezuhanyozzak. Pedig még egy éjszakai műszak is vár rám...
Na itt el tűnt mindenki!