Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Csutka!
Ma vagy holnap benne leszek a duna tv esti hirmusoraba .
Ott mozgokepen is megnezheted a Zét!
Ne értetlenkedj...így nem lesz extra hambia Friday's ben
KAPOR!
Jól van...Kapol...meglátod kapol!
cssssssssssssss maradjatok csondben!
megjott Csucsu
Anyátokuristenit! Errről beszéltem tegnap...baszki itt ültem a gép előtt egész nap egy kiba... szó annyi sem volt olvasható.

Ma fél délelőttöt nem voltam itthon és nem győzök olvasni.
Igen mi kandallózunk,elég sok macera tud vele lenni favágás,hamuzás stb,de rengeteget meg lehet vele takarítani!
A jó kis meleg meg mindenért kárpótol,bár az erdei favágás a haverokkal sem kis buli!
Itt is marha hideg van, es en ugy faaaaaazom......
Van egy halom bontott cserepkalyhank otthon olcson, ha valakit erdekel...
Amugy mi most is cserepkalyhaval futunk, mert horribilis a gazszamla. Mondjuk a 3 kalyhat befuteni minden nap szinten eleg sok munka, de a fa meg mindig olcsobb.
az is lesz, meg krossz motor és quad.
Vadolovel es Borharisnyaval
A következő ötéves terveim között szerepel egy kisebb erdő vásárlása, ahol lesz egy ksiebb tő és egy ház és vadregény.
nem tagadom
Nem vagyok az, én cserébe, mindent megteszek, építem a házat, karbantartom, viszem haza a sok pénzeket, amíg otthon van gyesen. Dícsérem a főztjét, gyártottam két gyönyörű gyereket , vigyázok rájuk. Ez a férfi dolga. Neked is ez kellene, nem?
a pokroc nem eleg jo azon atfuj a hideg. de valami hasonlo megoldason torom a fejemet
otletek
HASZNALHATOAK!
ca. egy hete felmerult, hogy en szivem szerint lekoltoznek az Orsegbe, vagy valahova Zalaba, ha kapnek munkat, meg TI nem maradnatok itt, mert ott annyival nyugodtabb az elet ezek a kepek meg csak fajditjak a szivemet legszivesebben most indulnek
micsoda egy despota vagy
de oszinten szolva , a rendes felesegek - az en vilagkepem szerint - ilyenek szeretik a draga egyetlen ferjuket, csinalnak neki teat, viszik a pokrocot, ha fazik es szeretgetik egesz nap, mikozben a masik enjuk eppen a melengeto huslevest fozi
Hát értem hogy lennél ott. Én meg hasonló okok miatt mennék vissza erdélybe a hegyekbe.
Simán nem érdekelne, hogy fát kell vágni fűteni, főzni. Patakból szedett vízzel mosakodni. De ott csond van és nyug. 1 hónapot ki tudnék bekkelni egy ilyen helye s akkor lenne egy Cross moci s azzal menni a városba1 héten eszer bevásárolni.
Ez a királyság!
Szögelj egy pokrócot az ajtóra.
Hogy tovább fokozzam a lustaságot, én szólok az asszonynak, hogy fázok, és hoz vagy egy takarót, vagy feljebb veszi a termosztátot.
Jól van na!
Természetesen megvannak azért az ésszerűségi határok
Én alapból így kértem, mert nekem anno még a kétszobás lakásban sem működött jól a dolog...
Igaz egyikben sem sikerült az előremeneő és visszatérő vezetékeket sem eltalálni a szakembereknek
Pedig elvileg kipróbálták...
szerinted ... egy 50 nm-es, 2 szobas lakasban, egyszemelyes haztartassal mennyire komplikalt dolog a konvektort beallitani, illetve neha megmozdulni, ha fazom tulnottetek a sajat korlataitokon es lustak is vagytok
megertem egyebkent, hogy egy haz/nagyobb lakas eseteben ezek hasznos dolgok lehetnek. egeszen komolyan. csak mivel en eleg egyszeru lelek vagyok, raadasul nincsenek bejarhatatlan tavolsagok otthon, nem is fordul meg a fejemben, hogy ezzel bonyolitsam az eletemet a bejarati ajtot kellene valami olcso es egyszeru modszerrel most leszigetelnem, aztan ki is merult idenre a barkacsmunkak sora
Ez a tudomány csúcsa
Ez egy roppant praktikus dolog egyébként, mivel egyetlen épületgépész sem tudja egy új háznál azt a pontot meghatározni, hogy hova is kellene elhelyezni a termosztátot, hogy egy kombinált rendszert pontosan vezérelni lehessen.
Nyilván azért 2008-ban már vannak erre megoldások, de ahhoz nagyon keményen zsebbe kell nyúlni...
Így meg szépen kitapasztalgatod, s ott hagyod az érzékelőt, ahol a gyakorlat a leghatékonybbnak mutatja
Na én lefaroltam, mert bezár a lufibuli... Jót ne halljak! Pápás
Az enyim nem távirányítós, hanem vezeték nélküli hordozható egység... Ahogy a lakás riasztóhoz is van távirányítóm... De mostanság inkább lennék favágó kanadában... kockás ing, vattamellény, farmer, bakancs, Ford F250 pickup... csend, nyugalom, egyszerű feladatok... eszményi...