Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a, pityoka!
Jövésmenés. Amúgymeg a talicskáról itt van egy kis videó. A debreceni összejövetelen készült.

http://www.youtube.com/watch?v...

páp
fontos megfigyelest tettem, meg kell osztanom veletek
nincs az a szornyuseges es vesztes nap, amit nem lehet eltorolni es pozitivva valtoztatni 2 par ujabb cipo megvasarlasaval
Hosszú szünet...
"Jo az orvos a haznal" ...
elnezest
azt mar reggel bevettem sot, egy ideje egyaltalan nem mergesitem magamat, mert azt nem erdemlem meg egyszeruen csak mosolygok itt hulyen, a kupac kaki telejen es varom a 3 orat, hogy elhuzzak
felesleges ellenkezni az ilyen napokkal otthon meg megnezem a Legyozhetetlent, vagy mit
Jah, kiváncsi maximum arra vagyok hogy milyet pirít.
uh remélem egyszer bepuposkodhatok az anyósra, és megforgatod
amúgy meg, csak, hogy tudd, "dr. kanapé"-ként ismer a csapatom...
Mire vagy még kíváncsi? Válaszolok szívesen. Ezt kérdezted. Amúgy kanadai gyártmány és Svájcban helyezték először forgalomba. Éppen ezért "E"-s minden lámpája, km/h-ás volt a sebességmérő stb.
A székely káposzta után, leginkább szél utána
Vedd be a leszarom gyógyszert és suhanj ki az ajtón. Szél előttem, szél utánnam...
Rövid kérdésre rövid válasz.

Kösz
Az egész szép kerek mondatból engem az a Székelykáposzta teljesen rabul ejtett
halmozottan hartanyoshelyzetu vagyok ma, de meg egeszen jol viselem vagy MAR egeszen jol viselem 2000EUR/ora allasdijat szamlaznak ki felenk, ca. 24 oraval szamolva. persze az arunak se hire, se hamva es a vevo folyton az EN hatsomat akarja szo szerint szetrugni pedig mondtam neki, hogy hiaba fenyegetozik, teljesen hidegen hagy mintha en dugtam volna el a cuccat
az meg mar csak hab a tortan, hogy a gepem idonkent magatol ujraindul, vagy csak siman nem indul ES a villat is beleejtettem a szekelykaposztaba vagyis csak bamban, megadoan neztem, ahogy belecsuszik
azt hiszem, ma nagyon koran haza fogok menni
Pettyes, mikori a cutlass?
A fényezőtől visszajönnek a cuccok és rakják össze.
Így így, de akkor még azt hittem h hétfőn tudok nekik lekvárt vinni, és ma lett belőle valami.
De a lényeg, hogy ott van, egyben van, sebei begyógyítva
Nem, nem! Így is volt olyan időszak amikor minden edzésre jött a mentő...
Múlt héten is arról volt szó, hogy jövő héten, nem? Csak kérdezem. Lehet én emlékszem rosszul. Hol tart az ügy? Pénzt kell vigyél, vagy még nem fejezték be valóban?
Jippiájéééé....jó idő ugyan még nincs, viszont jövő7en megvan a motorom

On the road again
És természetesen jóreggelteteteteketkektketet mindenkinek.
Én hasonló cipőbeb járok. Na jó lehet hoy a foci nem annyra kemény sport, de most h újra edzésbe álltam én is a segglukmon vetten levegőt z első pár edzésen.. Együttérzek veled.