Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

apam szerint az ilyen embereknek "meszet lehet ojtani a hatsojaban" ...
bamulatos, hogy mennyire el tudnak kenyelmesedni az emberek
Lustaságot még tudom fokozni
Az én termosztátom távírányítós...
Viszem magammmal, s még a hőfokot állítani sem kell 'felkelni'...
Nemrég az egyik ismerősöm rakatott egy hatalmas cserépkályhát. Egy valami nagyon vidéki kis öreget talált meg és nem akarok hazudni, de ha jól emlékszem 150.000 Ft-ból jött ki az egész... Nálunk is van kémény, de már így is hülye az elrendezése a lakásnak... de azért egy ideje birizgál az ötlet...
te lusta vagy egyszeruen lusta felkelni, hogy be- vagy kikapcsolja a konvektort
pedig en imadom, sokkal jobb, mintha tavfutes lenne. persze egy cserepkalyha vagy kandallo nekem is jobban tetszene, de se hely, se penz ilyesmire pedig kemenyem ez van
tegnap meg nem faztam amugymeg itt mindig ilyen zurok vannak a fonokom szerint ez az "europai szintu" iroda
Kandalló nagy jóság!
Na ez az igazi takarékosság. ne is csináld meg. kapucnis pullóver és pléd
A konvektor nem jóság... régebben én is küzdöttem ilyesmivel másik lakásainkban. Kövezzetek meg, de én lusta és béna vagyok. Termosztáton beállítom, hogy mennyi az annyi és annyi. Monnyuk egy normális kandallót vagy egy régi, jól rakott cserépkályhát el tudnék még képzelni...
ertem, Anyu
a cegnel tavfutes van, ugyhogy itt egy ideig meg nem lesz meleg. otthon meg reggel megprobaltam bekapcsolni a konvektort a konyhaban, de nem sikerult, ugyhogy delutan ujbol nekigyurkozom a dolognak. legalabb a szonyeget mar kiteritettem a konyhaban, hogy a jarolap ne legyen olyan hideg
ugyes vagyok
Kitűnő ötlet! Sajnos még a konyhában nem vagyok annyira rutinos, mert kedves párom ilyen téren elkényeztetett főzőtudományával.
Tehát sütit illetve tükörtojásnál és rántottánál komplexebb recepteket még nem merek bevállalni.
De majd belejövök...
Te most otthon vagy vagy a munkahelyeden? Fűteni kellene, bárhol is vagy. Vili?
biztosan meg vinnem a pledet, ugyis mindig az auto hatuljaban van
hamar a fozocskenel tartunk: biztos vagyok benne, hogy nagyon finomat fogsz gyartani, de tord a fejed, hogy mivel tudnank MI emelni a mulatsag fenyet mondjuk egy tiramisu
Akkor a kockás plédet legrosszabb esetben áthozod majd hozzám is
Bár addig azért csak sikerül kilábalni...
coooool
vagyis remelem melegebb lesz, mint most itt van konkretan egy kockas pleddel a derekam korul ulok es probalok NEM megfagyni
dehogynem
azt hiszem nem sikerult kigyogyulnom megfeleloen az orrfolyasbol es a torokfajasbol, ugyhogy otthonmaradas lesz megint
Sajnos, igazad van...
Tehát a jövő héten a várható program:
Pénteken pácolok, salit gyártok
Szombat, gyorsulási verseny 14h-ig, majd nálam flekken-sütés 15h-tól. Elég nagy a terasz és ráadásul fedett, úgyhogy eső esetén is vannak lehetőségek, csak ne 10 fok legyen...
Mivel több visszajelzés érkezett, hogy a jövő hét jobb, marad ez.
Ezen a hétvégén mindenki esküvőre megy a többiek közül, akit hívtam még és nem az itteni fórumos csapat tagja... Lehet, hogy egy helyre?

Az előbb a többiek nem csak Borsóra vonatkozott!
Hanem vagyunk még egy páran, akikkel már vagy találkoztam, vagy még nem, de szívesen látnám.
A hiba nem az ön készülékében van....
igen de asszem tenyleg otthon kene maradnom betegallomanyban, mert egyre kevesbe ertitek, amit irok
Ezért mondtam, hogy én csak egy ember vagyok, ezért hozzám nem kell igazodni. Ezen a héten szombaton szar idő lesz az biztos. Jövő hét sanszos. Szerintem ez eldöntött kérdés.
Tehát, jövő szombaton az autózás után értve?
ha en tobbiek vagyok, akkor - az idojaras fuggvenyeben termeszetesen - az autozas utan nagyon szivesen sutogetnek. vagy ha rossz ido lesz, akkor elmehetunk enni egy sutit valahova
mindegy, keptelen vagyok ma ertelmesen irni
kiveve az esoruha-temat
Sajnos nem tudok másik időpontot e kettő közül kell kiokoskodnom, s a jövő hét jobbnak ígérkezik.
Valaki sajna mindenképp kimarad...
Többiek?
Kivel? Velem vagy asszonnyal? Hiszen találkoztatok már párszor... ezt most nem értem?!?
jovan majd atmegyek a palya tuloldalara, hogy meg veletlenul se talalkozzunk