Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még egy jó reggelt

Buli ok volt. Tom köszi a meghívást. Robis várjuk a folytatást
Persze, most csinálom...
Nagyon sok tennivaló egyébként nincs.
Miaz, h MÁR ébren?
mi nem vagyunk puhanyok en mar mosok, vagyis a mosogep, minden csillivilli csudaszep hulyeseg annyit aludni
sikerult mar nagyjabol rendet rakni a hazban es a teraszon?
Sajnos az én kertem állapota, nem igazán szalonképes ilyen illusztris társaság fogadására. De eszközeim vannak a bulihoz. Meg fám is van.
Jó reggelt!
Ti nem bírtok aludni vagy mi?
Látom nagyjából mindenki épségban hazaért!

Remélem Tasi is a gsx-r 1000-el...
szevasz!
ha csinalsz bogracsos mulatsagot, csinalok tiramisut, semmi akadalya
Jó reggelt, de ennék egy kis Tiramisut!
Joreggelt
Amit találtál az a régihez való...
Király, remélem a többiek is épségben hazaértek. Elég sok volt a rendőr az utakon. Köszönöm Tamásnak a bulit. remek volt. Jó volt, hogy ennyien eljöttetek. Külön köszönet FIGU-nak, hogy meló után is eljött. Csak legközelebb szervezzünk úgy, hogy többet lehessen velünk. Akár egész naposra is, mondjuk egy durva bográcsozással egybekötve. Tozsó éppen ezt javasolta. . És akkor mindenki ihat egy búzasört, mert estére kimegy belőle.
Hello
hazaertem, egyben-epsegben koszonom szepen a mai delutant/estet, remekul ereztem magamat
Valakinek van service manual a régebbihez? Angol lenne az ideális. Csak az újhoz találtam:

http://pdftown.com/Kawasaki-Z1...
A régebbit vettem (jobban tetszik) és még mindig nem nyílt ki. Olyan mint egy szűzlány, udvarolni kell neki
Ennek a légszűrője mosható?
A kilences 180-200 között evett 6 litert bujkálás nélkül! Ez meg 140-150-nél hetet? Ugyan-úgy Magyar benzinnel. Amikor behoztam kintről a kilencest és kifogyott a benzin annyival szarabb volt az itthoni benya, hogy tankolás után teljesen elment az alapjárat.
Szevasztok

Az ülés alatti tárolórekeszbe csak óvatosan pakoljatok, aki jön a Tom délutáni bulijára annak elmesélem ennek a hátrányait.
az en bikinimbol egy tucat is elfer benne
A Te bikinidből kettő is elfér benne.
Fogyasztas (Z750-2004):
en 60 kilo vagyok + ruha, es talan parszor sikerult 5,2es fogyasztassal menni. akkor kb 120 volt az atlagtempo, egyenletesen, semmi gazcibalas. Ami "jo" hir, hogy en viszonylag sokat hasznaltam palyan, ahol azert visitott a dragam, DE ennek ellenere nem ment 6,5 fole ott se, illetve utana visszaallt kb 6 literre.
nagy csodat ezek utan ne varj
Vedd figyelembe a magyar benzint... Horváttal min. 300 km-t el lehetett vele menni, és csak akkor kezdett villogni... Ott "csak" 5,5 körül fogyasztott... Bezzeg itthon simán 6,5-öt is...
Joreggelt
a vekni kenyeret meg nem probaltam, de egy bikini+torolkozo tuti elfer a "csomagtartoban"
MAS:
megy valaki arra az autos gyorsulasi izere?
A ZX9, burkolt motor volt, jobb légellenállási tényezővel. Ez egy naked bike, ahol Te vagy egy vitorla. A hátsó ülést (ha ez egy 2007-es széria, a kulccsal tudod levenni. Bal hátul-oldalt van a kulcslyuk. Oda bedugod a kulcsot elfordítod és a hátsó rész levehető. Alatta nincs tároló, legalábbis az új modellen. Az első ülést meg a bowden meghúzásával tudod kivenni. De sok helyre ott se számíts. Ha ez egy első szériás modell, akkor befér egy vekni kenyér, egy kóla, lánc, esőruha, tárcsafékzár, süti és csoki.
Illetve egy kérdést szeretnék feltenni: hogyan lehet a hátsó ülést levenni? Van alatta tároló?
Nincs valami okosság a fogyasztás csökkentésére? A kilencesben hasonló blokk van, 1-1,5 literrel kevesebbet evett. Áttételt nem akarok hosszabbítani. A régebbi vas 140-nél 2 személlyel 5,2-ből kijött .
Ráadásul gumi-lánc jó, motorban kevés km van. Rácsodálkoztam, hogy 170km-nél villog a fuel.
A sportdob ki lesz próbálva, mert így nagyon csendes. Az Astrán nem dobta meg a fogyasztását (1.8 16v 7liter).
Szevasztok...délutánra mindenki csípje ki magát, és akkor irány VECSÉS
A sport kipuff, több elhasználódott gázt enged ki, természetesen módon többet is kell pótolni. Ráadásul ha felteszel egy sportcsövet, akkor a motort is utána kell állítani, hogy a teljesítménye is javuljon. Az én 750-esem is bepuszil 6 litert, minden zokszó nélkül. Igaz, mostánam húzogatom a bajszát én is.
Szia!
Biztos jó lesz! Ha csak a túrógombóc alapján is kell következtetéseket levonnom, akkor nem lesz panasz!
Vagy Robis mondszerével, de mindenképp el fog fogyni
Én is jelentem, hogy a beszerző körutam sikerrel járt, holnap korán reggel nekiállok az előkészületeknek...
Most viszont megyek szunyálni, mert hosszú volt a nap.
Viszlát holnap!