Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja, ott voltam reggel.

A gyorsulás reggel 8kor kezdődik és várhatóan este 8ig tart. De én sem maradok 3-4-nél tovább mert este Vác mellé egy kis faluba vagyunk hivatalosak ahogy alább is írtam.
Igen, tudom, de ettől függetlenül nem kell hozzám igazodni. Csak jeleztem, hogy én 27-én nem tudok menni sütögetni. Így is még 3 másik helyen kellene lennem, plusz este egy nagyon régi nagyon jó barátom házavató bulijába vagyunk hivatalosak feleségemmel együtt.
Hali,
Tudom, hogy mégy és akartam kérdezni, hogy az meddig tart, mert én is terveztem, hogy kinéznék egy barátommal, s utána nálam mehetne a folytatás
'Reggel' a nyóckerben a Dankó utcában ott suhantam el melletted...
Van egy ismerősöm aki nagy radikalista és benne van a körben akik szervezik ezeket a városfeldúlásokat és múltkor egy találkozás alkalmával mondta, hogy 20-án vérben és lángban fog úszni az ország mert most már elég volt...

Monnyuk én konkrétan szemberöhögtem. 2008-ban, európa közepén fegyveres forradalom?! Pfff... csak egyet kérdeztem tőle, szerinte a másik oldal ölbetett kézzel, tudatlanul várja, hogy mi fog történni? Kész röhej...
Szevasz
Lachazat mar megbeszeltuk, en meg a terkepen is megneztem
Reggeletetettteteteetettett!
na meg egyet a Mama kedveert
asszem kicsit keveset aludtam elnezest
Haliho!

Pont írni akartam, hogy esőnapot kellene kijelölni! Bár nekem pl a 27-e biztos nem jó, mert akármilyen idő lesz én Kiskunlacházán leszek gyorsulási versenyen.
na meg esetleg a Louis-ban nezz korul
Ugye neha bolond likbol is jon ki ertelmes dolog
Regenanzug-ra kerestem ra. volt benne ugyan gyerekruha is, de ha nem valami nagyon extra minoseget keresel, akkor olyan 10 euro kornyeken mar lattam egesz turheto megjelenesueket
a Regenbekleidung is jo lehet, az esooltozetet jelent
persze ha tudsz nemetul, akkor ezt mar magad is tudod
Borso te nem is mondasz hülyeséget. Max a mérettel lehet gond te körbesasom a dolgot.
Na ma sétáltam át a garázsba a mocihoz és a Bakancsos útról a Pestire kikanyarodott egy nagy zöld Z. Pfújj de szíp volt. Bevet a kanyart egykerékre emelte s eltünt gyönyörű hanggal a város felé.
Version,
ebay-en nem nezted? vagy abban nem bizol?
Köszia felajánlást. Még nem tudom, hogy merjek e vele élni.
Amúgy a kérdeztem az egyik kawa kesekedést és ott 17000 feletti összeget mondtak cirka 18000 s a legnagyobb proléma hogy rendelni kell.
Még körbefutom a dolgot egyszer.
Sziasztok!
Az időjárás az előre magadottak ellenére nem úgy alakul ahogy terveztem/jósolták.
Ráadásul többen nem érnek rá, mint igen...
Nem szeretnék úgy járni, hogy a szűk mag is elriad az idő miatt és flekkenezhetek egyedül a macskáinkkal.
Mert azt ugye különösebb bejelentés nélkül is bármikor megtehetem. Igaz ők biztos nagyon élveznék, ha csak nekik sütnék...
Szóval a jövő hét szombat még ott van talonban. Mit szóltok hozzá?
Szó sem volt hallucinogénekről nálam tegnap. Simán csak pánikoltam
TE nekem ne dumalj halucinogen cuccokrol a tegnap delutani produkciod utan
nem is akarom tudni, hogy mit szedtel ossze
Joregeltetkettetet

Hogy vagytok? Borsokám elegem van a hallucinogén szereidből, miféle forradalomról beszélsz?
knapetnek megmondtak, hogy forradalom lesz
Miért mi lesz 20-án?
joooool latod a helyzetet olyan merhetetlen nyugalommal toltott el, hogy ket (harom) izmos, eros ferfiember orzi az almomat, hogy azonnal bekesen elszenderedtem
mi a helyzet? tudtad, hogy szombaton forradalom lesz langba borul majd az orszag
Most bezzeg ébren bírtál maradni sokáig. Ha vendégek vannak, akkor meg alszol. Vagy csak azért volt, mert nyugodt voltál, hogy ott vannak a fiúk, baj nem lehet?
Joreggelt
Szep almokat
szooo vagye Csutka?