Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miaz, hogy megkapja
tartozasod van! ezt ugy hivjak
Velem nem fogtok szórakozni...Vasárnap mindenki megkapja a magáét!
hat tenyleg jo nagy, de sulyprobanak meg nem vetettem ala
sajnos nem tartom valoszinunek, hogy mindannyiunk sulyat megtartana ca 170 kiloig van "tesztelve", akkor meg jol mukodik
Múltkor mondtad, hogy valami hatalmas ágyat csináltál a két kezeddel. Én azt hittem, hogy ha elálmosodunk akkor mind ott alhatunk... pizsamaparti rulez!
remelem, halozsakot nem hoz
mert nem tudom, hova tennem
Őszintén? Szerintem simán... ( bocs Csucsu )
gondolod
Azért nem mondja meg előbb mert még a végén ott fogsz toporogni már szombat vagy péntek este...
Naaaaaaaaaaaaaaaa
Akkor neki majd pontról pontra mondd amikor már úton van feléd... minden km végén megáll, felhív és mondod, hogy merre tovább...

Én meg majd szerintem megyek TomLamb-el, feltéve, hogy otthonról indul. Lehet eleve egy autóval megyünk. Na majd ezt jól lebeszélem vele.
Semmi pénzért nem hagyom ki.
neked CSAK akkor adom meg a cimet, ha vegre tenyleg el is jossz
mindig csak igergeted magad
jelentkező

flairtime@citromail.hu
azt hiszem, hozzank kepest szakertonek szamitasz, de ha nem akarod, akkor nem adom rad ezt a jelmezt
mellomi?
a cimet megosztom minden kedves jelentkezovel e-mail-ben. TomLamb mar tudja, elmeletileg o is jon
ez teny
Hali!
Vasárnap este 8 körül gyülekező a nemtudomhol és kajcsi, üccsi, süti után 22:00-kor kickoff. Szakérteni nem fogok, mert nem tudok, Borsó félrebeszél. Van valami alap fogalmam a játékról úgyhogy ha valaki tök hülye hozzá annak tudok segíteni. Hozzáteszem az idei szezon előtt volt ismét egy csomó jelentős szabályváltozás. Plusz idehaza a College sazbályok átdolgozott verziója szerint játszunk és az teljesen más. Mindegy. A lényeg, hogy ott a helyed!
Jónapotmi?
Azért a simogatás sem rossz.
jaaaa, a szekhazhoz meg mar majdnem gratulaltam, de meg ugye nem szabad, ugyhogy addig nem is
ok, de "az allatok simogatasa TILOS!"
az etetese viszont nem, ugyhogy kajat hozhattok
Szeretsz bennt lenni? Esténként meglátogassunk?
böff
azt hiszem, az elkovetkezo par napban nem nagyon megyek haza
Állítólag jövő 7en mehetek a motoromért.És végre újra támadok.
Állítólag hamarosan aláírhatjuk a szerződést. Ha minden jól megy, karácsonykor már beköltözhetnek.
Egyenlőre semmi fix

Holnap meyek Balatonfüredre valami OMW-s rendezvényre