Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de csak vasarnap a meccs alatt
nem mellesleg mi ezt forumon kivul - mert ez amugy sem ide valo - lerendezzuk/-tuk mar legalabbis azt hiszem
Zsani, ne szívd mellre . Ez jó, egy lánynak ilyet mondani. Megkövetünk mindannyian. Bocsi mindenért, inkább motorozzunk egyet-kettőt még amíg jó az idő. Borsó-t meg majd kezelésbe vesszük.
Sosem szoktam. Hiszen ismersz. Komoly vagyok és mellebevágó, mint a Vers Mindenkinek.
asszem nekem is
megyek is, ertekezek tovabb
Borsó, most már tényleg érik egy jó kis elfenekelés . De jó lesz nekem.
akkor most pezsgot bontok
mert bunkoooo vagyok, ugye
te most viccelsz, ugye?
héé mi van itt, azt a jómindenit már
közétek csapok, vagy kattogok vagy micsoda
Ismét bunyóóóó


Ennyit a ne veszekedjünkről... Én kis naív, gondoltam fer leszek...Mindig elfelejtem, hogy a mai világban ez nem módi:)

Tőlem bunkózhatsz... lepereg.. többet nem is írok ide... Örülhetsz :)
Akkor meg mi a retekert irogatsz
na uuuuujra itt
tobbek nagy banatara olvasni tovabbra sem tudok, helyette jar a szam
Viszaolvasva még egy apróság :)

Köszönöm a kedves uraknak, (knapet, Robis) a szívmelengető sorokat

A köridőmet azért írtam ki, hogy tudják, nem vagyok a legjobb. :) Ha nagyképű lennék, pont hogy szégyelném ezt. :) De nem szégyenlem. Azért vettem "penge motort" mert ez tetszett, és mindenre alkalmas :)
Nincs pályagumim, csak puhább, mint az utcai, attól még fejben dől el, ki mit mer.. Én fosos vagyok :) Majd belejövök.

Egyébként köszi Borso, hogy (így visszaolvasva) megpróbáltad elmagyarázni az uraknak, hogy azért mi máshogy működünk, de úgy látom nem nagyon akarták elfogadni.
Van, aki 2.14-et megy tartósan, te is ismered, Koncsek Hajni. De ő már a 10 alá szeretne bemenni.

Szóval nem értem igazából, hogy miért voltam céltábla egy ideig, de hagyjuk is... Már rég volt!
..ezért csipával kínálja...?
Nem csimpánz, hanem csipáz, kedveli, szereti.
csipmanz a ....
Neheztelés nincs, miért lenne. Csak én is le akartam írni a véleményemet, ha már szabad országban élünk
Csajoko ne veszekedjetek. Egy szőke egy barna, nagyon csipázom az ilyet. És mindkettő motoros. Ez a király dolog.
mivel ez egy eldugott forum, amit TE nem olvastal, inkabb csak hallottal egy tortenetet, csak annyit mondok, hogy bizonyos reszletek nem stimmelnek ezzel egyutt baromira nem erdekel, mit irsz vagy mondasz. a velemenyemmel NEM vagyok egyedul, csak kivetelesen az en nevem merult fel ebben az osszefuggesben.
tovabbi kellemes motorozast
(Ne köszönd, ez csak ars poetica. Néha magunknak, néha másoknak nehéz megbocsátani, hogy csak ember - és nem maga a tökély.)
Gondolom túl tudtok lépni a nemtetszésen , a neheztelés úgyis annak árt leginkább, aki ezt érzi, nem annak, aki felé.
Kérem, kapcsolják ki!
Szimpatikus hozzászólás, köszönöm Leslie! Egyetértek veled
Szia Zsani!

Az biztos, hogy bonyolult lények vagytok, de ez nem gond, ha az ember fia nem próbálja megkeresni az összefüggéseket..

Egyébként meg az életre általánosítva - mivel az itt leírt esetről nem olvastam és ha van/nincs rá lehetőség, akkor se fogok utána járni - mindig akadhatnak emberek, akik ha sapka van rajtad, azé', ha meg emiatt levetted és nincs, akkor amiatt fognak negatívan vélekedni rólad. Ha jogos, akkor okulni kell, ha meg nem, akkor kár rá időt pazarolni: akik inkább mások (jó vagy rossz) véleménye alapján döntik el egy személyről, hogy milyen, mint saját tapasztalatból, úgyse lesznek mérvadók az illető életében ill. baráti körében.
Sziasztok!

Bocsánat előre is a beírásért, de azt hiszem valamit tisztáznom kell Borso nénivel.

Először is, fogalmam sincs, mi bajod van velem, de ahogy érzed. Mindenkinek lehet véleménye, szuvenír jogod.
Másodszor, érdekes, hogy a MSZ gyűléskor, még pusziszkodni is odajöttél, ha nem kedvelsz, a közeljövőben kérlek mellőzd ezt.
Harmadszor.. Köszi a bókot, lassan már 27 leszek.

A többit ömlesztve.. Kérlek, ha nem tetszik valami, ne a hátam mögött, egy eldugott fórumon írkáld be, van pár barátom, akik értesítenek.
Nem gondolom, hogy el lennék szállva magamtól, sőt. Nem megyek jól, rengeteget kell fejlődjek, de ezt tudom is magamról.
Arról meg, hogy a párom mit vett nekem, röhelyesen rosszak az információid, ugyanis semmit. :)))
A motort magamnak vettem, a bukóm volt úgy, hogy tőle fogom kapni, de aztán az sem úgy alakult, a többi cuccot meg a 8 év motorozás alatt gyűjtögettem össze.

Egy ideig gondoltam, hogy nem foglalkozom a kedves kis lejárató kampányoddal, de gondoltam lássák, hogy milyen ember is vagy.
Én kedveltelek eddig, nem tudtam, hogy ilyen kétszínű vagy. De ahogy mondtad is, nem kell minden szemetet felvennünk, ami az utunkba kerül :)))))

Szép napot! Nem kívánok többet hallani erről a témáról!
Köszönöm! :))

Egyébként fiúk.. 1 nőnek se higgyetek:) Bonyolult lények vagyunk :DDD
szia

a http://www.ricambiweiss.de/ gyártja ezeket tudtommal. ebayen is találsz mondjuk itt